چهارمین سریال لایو-اکشن DC Universe هم معرفی شد: Stargirl

0

همانطور که انتظار می رفت، جف جانز طی همایش بین المللی کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۸ بطور رسمی پرده از چهارمین سریال لایو-اکشن سرویس استریم DC Universe برداشت؛ این سریال قرار است Stargirl نام داشته باشد. خیلی قبل بود که وارنر بروس فاش کرد قصد دارد یک سرویس استریم اختصاصی برای خودش ایجاد کند، سرویسی که در آن شاهد نمایش فیلم و سریال هایی مرتبط با کمیک های ﺩﯼﺳﯽ خواهیم بود. حال بعد از گذشت چند ماه فاش شد که این سرویس DC Universe (جهان ﺩﯼﺳﯽ) نام دارد و قرار است بستری برای سریال های لایو-اکشن کمیک های ﺩﯼﺳﯽ باشد.

در سریال Stargirl شاهد حضور کورتنی ویتمور (Courtney Whitmore) خواهیم بود که در حال افشای رازهای خانواده خودش و جامعه ﻋﺪﺍﻟﺖﻃﻠﺒﺎﻥ آمریکا (Justice Society of America) است. فصل نخست این سریال در ۱۳ قسمت سال ۲۰۱۹ به دست طرفداران ﺩﯼﺳﯽ می رسد، توسعه آن نیز برعهده کمپانی Mad Ghost آقای جف جانز است. باید اشاره کنیم که این قهرمان نخستین بار در سال ۱۹۹۹ دیده شده، آقای جانز و ﻟﯽ ﻣﻮﺩﺭ هم خالقین آن هستند. حضور استارگرل و رفتار او از خواهر جف جانز الهام گرفته شده، که از قربانیان حادثه هوایی ﭘﺮﻭﺍﺯ ﺗﯽﺩﺑﻠﯿﻮﺍﯼ ۸۰۰ بوده است.

تاکنون سه سریال لایو-اکشن برای سرویس استریم DC Universe معرفی شده است: Titans (تایتان ها) که نخستین تریلر آن را روز گذشته مشاهده کردیم و بسیار لذت بردیم، Doom Patrol (دووم پاترول) که در واقع ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Titans است و Swamp Thing (ﺳﻮﺍﻣﭗ ﺗﯿﻨﮓ) که فعلا اطلاعات چندان زیادی از آن در دسترس نیست. در کنار این سه سریال، شاهد انتشار سریال انیمیشنی Harley Quinn و همچنین فصل جدید کارتون Young Justice که Outsiders نام گرفته خواهیم بود.

همچنین بخوانید: اولین تریلر رسمی از سریال لایو-اکشن Titans منتشر شد؛ لعنت به بتمن!!

در این سرویس همچنین یک کتابخانه بزرگ از فیلم و سریال های کلاسیک ﺩﯼﺳﯽ وجود که شامل عناوینی مثل Batman: The Brave And The Bold و Batman Beyond، همچنین سریال انیمیشنی Justice League بعلاوه Birds of Prey، Batman Begins و Constantine می شود. تاریخ دقیق شروع بکار سرویس استریم DC Universe هنوز فاش نشده و فعلا باید به همان “پاییز ۲۰۱۸” قانع باشیم. بد نیست اشاره کنیم که سریال Titans از همان لحظه شروع بکار این سرویس در دسترس علاقه مندان قرار خواهد داشت.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در ارتباط با سریال Stargirl باشید


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.