آخرین اطلاعاتی که از فصل دوم سریال Deadly Class داریم؛

آیا فصل دوم سریال Deadly Class قرار است ساخته شود، و اینکـه اگر ساخته می شود چه زمانی موفق به ملاقات دوباره با شخصیت های این سریال جالب و تماشایی خواهیم شد؟ فصل اول به شکل جالبی تمام شد و داستان را برای ادامه یافتن باز گذاشت، به همین دلیل طرفداران منتظر هستند تا معلوم شود که فصل دوم ساخته می شود یا نه، چون هنوز داستان های ناگفته زیادی باقی مانده و ما دوست داریم بدانیم که چه حوادثی در انتظار شخصیت های Deadly Class نشسته است! [بروزرسانی: سریال Deadly Class “رسما” مُرده است؛ به شبکه جدیدی نمی رود!]

سریال Deadly Class بر پایه یک سری کتاب مصور به همین نام نوشتـه ریک رمندر و Wesley Craig ساخته شده است، شبکه Syfy مسئولیت پخش این سریال که توسط رمندر و Miles Orion Feldsott ساخته شده را برعهده دارد. اولین اپیزود از فصل اول Deadly Class در ژانویه ۲۰۱۹ روی آنتن Syfy رفت. از بازیگران این سریال می توانیم به بِنجامین ودسوورت در نقش مارکوس شخصیت اصلی داستان، لانا کوندور در نقش سایا، ماریا گبرییِلا دا فریا در نقش ماریا، Luke Tennie در نقش ویلی، لیام جیمز در نقش بیلی، و … اشاره کنیم. باید یادآور شویم که Deadly Class یکی از بلندپروازانه ترین سریال های شبکه Syfy بوده است.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فصل دوم سریال Krypton (کریپتون) داریم؛

سریال Deadly Class تبدیل به یک نمایش پرطرفدار و رکوردشکن نشد، و شاید موفقیت های آن خیلی کمتر از چیزی بود که رئسای شبکه Syfy انتظارش را داشتند. اما با این وجود هر اپیزود امتیازهای بیشتری نسبت به قبلی کسب کرد و در کل Deadly Class تبدیل به یک سریال موفق شد که امکان ساخته شدن فصل دوم آن بسیار زیاد است.

تاریخ شروع پخش فصل دوم

سریال کلاس مرگبار

فصل دوم Deadly Class هنوز بطور رسمی از سوی شبکه سفارش نگرفته، اما می توانیم انتظار داشته باشیم که خیلی زود توسط Syfy برای فصل دوم تمدید شود. با توجه به اینکه فصل اول پرطرفدار و موفق بود، به احتمال خیلی خیلی زیاد شاهد تولید فصل دوم Deadly Class خواهیم بود، حداقل آقای رمندر مثل ما مطمئن است که فصل ۲ اتفاق می افتد. او در توییتر گفته بود که اطمینان دارد و حتی در حال کار بر روی داستان فصل دوم است. حال اگر این قضیه را جدی تصور کنیم، و اینکه بزودی به نیمه های ۲۰۱۹ می رسیم؛ فصل دوم سریال Deadly Class در بهترین حالت اوایل ۲۰۲۰ به دست ما می رسد — شاید مثل فصل اول در ماه ژانویه.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فصل دوم سریال لایو-اکشن Titans داریم

داستان فصل دوم

فصل دوم Deadly class

با توجه به پایان جالب فصل اول، اینطور به نظر می رسد که بچه های مدرسه Kings Dominion در دردسر بزرگی افتاده اند، اما همین می تواند وقایع پیش رو را جالب و تماشایی تر کند. ما هنوز اطلاعات دقیقی از داستان فصل دوم نداریم، اما با توجه به اینکه Deadly Class بر پایه کتاب های مصور ساخته شده اصلا عجیب نیست که حوادث فصل دوم را بر پایه قوس داستانی بعدی بنویسند.

البته هیچوقت نمی توانیم حدس درستی در مورد اینکه آقای رمندر چه داستانی را برای فصل دوم انتخاب کرده بزنیم، بنابراین فصل دوم Deadly Class در مورد هر چیزی ممکن است باشد حتی یک داستان تازه. ولی با توجه به پایان فصل اول؛ جنگ داخلی در درون مدرسه و همچنین روبر شدن مارکوس و دوستانش با ناپدری آدمکش ماریا و گروه خلافکارش؛ حدس تقریبی زدن زیاد هم سخت نیست. بدون شک ماریا و مارکوس در دردسر بزرگی افتاده اند و باید جوابگوی مرگ چیکو باشند، لکس هم معلوم نیست که زنده است یا مرده، استاد لین نیز باید دختر خودش را نجات دهد و با مرگ همسرش کنار بیاید.

ولی در کل، هنوز نمی توانیم با قاطعیت در مورد فصل دوم Deadly Class صحبت کنیم و باید منتظر باشیم تا اطلاعات دقیق تری در مورد آن منتشر شود، و البته از همه مهم تر اینکه شبکه Syfy ابتدا آن را برای فصل جدید تمدید کند. پس منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در رابطه با آینده سریال Deadly Class باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir) و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.