سریال Deadly Class “رسما” مُرده است؛ به شبکه جدیدی نمی رود!

ریک رمندر که یکی از خالقین Deadly Class (کلاس مرگبار) می باشد، تایید کرد که پرونده این سریال بسته شده و قرار نیست پا به شبکه جدیدی بگذارد. طی این یک ماهی که از لغو شدن Deadly Class توسط SYFY گذشته، طرفداران و کمپانی Sony Pictures Television سازنده سریال تلاش کردند تا یک شبکه جدید برای این سریال پیدا کنند. در شبکه های اجتماعی اقدامات مختلفی برای عملی شدن این اتفاق انجام شد، اما نشد که بشه!

سریال Deadly Class بر پایه یک سری کتاب مصور با نامی مشابه که توسط ریک رمندر نوشته شده و وس کریک هم طراح آنها بوده، ساخته شده است. در این سریال با پسری جوان و یتیم به نام مارکوس (با بازی Benjamin Wadsworth) همراه شدیم که پا به یک دبیرستان مخصوص پروش آدمکش ها می گذارد، این مدرسه عجیب و خطرناک توسط استاد لین (Benedict Wong) مدیریت می گردد. در کنار آقای رمندر، وانگ هم جزو بازیگران و عوامل سریال بود که با #SaveDeadlyClass از سریال حمایت کرد.

همچنین بخوانید | شبکه Syfy سریال Happy را بعد از دو فصل لغو کرد؛

اما بعد از گذشت یک ماه، ریک رمندر با انتشار یک توییت در صفحه رسمی خودش فاش کرد که سریال Deadly Class قرار نیست پا به شبکه جدیدی بگذارد؛ بنابراین فصل دوم هرگز ساخته نخواهد شد. او گفت این در واقع اتفاق خوبی محسوب می شود، چون طرفداران اگر بخواهند ببینند که بعد از وقایع فصل اول چه اتفاقی رخ می دهد مجبور هستند تا کتاب های مصور را بخرند. او همچنین از طرفداران Deadly Class بخاطر حمایتشان تشکر کرد؛ بنابراین دیگری کسی برای نجات این سریال تلاش نخواهد کرد چون پرونده آن بطور کامل بسته شده است.

سریال Deadly Class

طی ده اپیزود فصل نخست، متوسط تعداد بینندگان هر قسمت ۰٫۳۹۶ میلیون نفر بوده که با توجه به آمار تعداد بینندگان دیگر سریال های شبکه SYFY نه خیلی خوب بوده و نه خیلی بد. تنها یکی از سریال های این شبکه با عملکردی ضعیف تر از خطر لغو شدن در امان مانده که آن هم Van Helsing است. تمام سریال های پربیننده شبکه Syfy طی چند سال اخیر به تمدید شدن ادامه داده اند، و فقط Z Nation بود که با وجود موفقیت لغو شد. بنابراین کاملا طبیعی است که یک سریال با تعداد کم بیننده امکان روی آنتن باقی ماندن را ندارد، و Deadly Class هم در جذب بیننده خیلی ضعیف عمل کرد.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فصل دوم سریال Deadly Class داریم؛

اما این خبر برای طرفداران Deadly Class ناراحت کننده است، چون فصل اول پایان غافلگیرکننده ای داشت و با توجه به عدم تولید فصل دوم، نمی توانیم از سرنوشت نهایی شخصیت های سریال مطلع شویم. ولی طرفداران خیلی وفادار می توانند داستان را از طریق کتاب های مصور کلاس مرگبار دنبال کنند، ولی دیگر خبری از نسخه لایو-اکشن نخواهد بود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.