ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽ شده Deadpool 2 در افتتاحیه بین المللی 350 میلیون دلار می فروشد!

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، پیش بینی شده که فیلم سینمایی ابرقهرمانی Deadpool 2 با نقش آفرینی ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺭﯾﻨﻮﻟﺪﺯ و جاش برولین (Infinity War) قرار است در افتتاحیه بین المللی خودش ۳۵۰ میلیون دلار بفروشد. با اینکه فراهم شدن شرایط تولید فیلم سینمایی Deadpool سالـها طول کشید، و ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺭﯾﻨﻮﻟﺪﺯ برای به حقیقت پیوستن فیلم انفرادی ددپول سالها تلـاش کرد، زمانی که Deadpool در سال ۲۰۱۶ پا به گیشه گذاشت باز هم باعث غـافلگیری اهالی سینما شد.

فیلم Deadpool بعد از پا گذاشتن به گیشه شروع کرد به صعود بر فراز چارت های مختلف، یک عنوان اقتباسی که پر شده از فحش، صحنات جنسی و خشونتی غیرمعمول بود — همه آنها در میان فیلم های کمیک بوکی عجیب به نظر می رسد. در نهایت هم بعنوان یک فیلم با گروه سنی بزرگسالان (R) فروش خیلی بالایی را تجربه کرد. موفقیت های Deadpool نه تنها راه را برای دیگر فیلم های کمیک بوکی/ابرقهرمانی درجه R باز کرد تا بتوانند مسیر خودشان به سوی گیشه را پیدا کنند، بلکه موجب شروع بکار یک فرانچایز جدید در دنیای سینمایی مردان ایکس شد که شخصیت ددپول در مرکز آن قرار دارد.

اکنون قسمت دوم Deadpool قرار است پا به گیشه بگذارد و انتظـار می رود که عملکرد خیلی بهتری از قسمت نخست خودش داشته باشد. حـال طبق یک گزارش تازه منتشر شده توسط ددلاین، پیش بینی شده کـه Deadpool 2 در افتتاحیه بین المللی خود بین ۳۰۰ تا ۳۵۰ میلیون دلـار خواهد فروخت. طبق این پیش بینی، فروش فیلم طی سه روز نخست اکران خودش در ایالات متحده بین ۱۳۰ تا ۱۵۰ میلیون دلار خواهد بود، که با فروش خارج از خاک ۱۷۵ تا ۲۰۰ میلیون دلاری مجموعا همان بیشتر از ۳۰۰ میلیون دلار خواهد شد.

همچنین بخوانید: فصل ششم Agents Of Shield تابستان ۲۰۱۹ پخش می شود!

ددپول 2

قسمت اول Deadpool در فوریه سال ۲۰۱۶ پا به گیشه گذاشت و بعنوان یک فیلم درجه R توانست بزرگ ترین افتتاحیه را در آمریکای شمالی رقم بـزند — طی سه روز نخست اکران ۱۵۲ میلیون دلار فروخت. اما عملکرد فیلم در خارج از خاک آمریکا خیلی بهتر بود، بطوری که در افتتاحیه بین المللی مجموعا ۲۶۴ میلیون دلار فروخت، و در نهایت مجموع فروش آن به ۷۸۳ میلیون دلار رسید — فیلم های درجه R معمولا در خارج از آمریکا به فروش چندان بالایی نمی رسند. حال اگر Deadpool 2 طبق پیش بینی عمل کند، مجموع فروش بین المللی آن از قسمت نخست خودش بیشتر خواهد بود.

فیلم Deadpool 2 تا اینجا با نقدهای خوبی روبرو شده، اولین بررسی ها نیز خبر از خوب بودن فیلم می دهند. در حال حاضر Infinity War روی پرده است اما خطر بزرگی برای این فیلم محسوب نمی شود، بنابراین تنها رقیبی که باید با آن روبرو شود فیلم Solo: A Star Wars Story است که هفته آینده پا به گیشه می گذارد و انتظار می رود که با استقبال خوبی مواجه شود. البته Deadpool 2 نمی تواند به فروشی که Infinity War یا Black Panther تجربه کرده اند دست یابد، ولی در حد خودش پرفروش خواهد بود.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر طی روزهای آینده باشید…

منبع: باکس آفیس

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.