فیلم Deadpool 2 در ﭘﯿﺶنمایش پنجشنبه شب 18.6 میلیون دلار فروخت!

فیلم سینمایی Deadpool 2 در همین ابتدای راه به لطف استقبال خوب از آن طی ﭘﯿﺶنمایش پنجشنبه شب توانست یک رکورد خوب را در میان فیلم های درجه بزرگسال (R) به ثبت برساند. طبق ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽها این فیلم قرار است یک اکران موفق را پشت سر بگذارد، مانند قسمت نخست خودش که در سال ۲۰۱۶ پا به گیشه گذاشت و از موفق ترین عناوین سال بود، در واقع Deadool سومین فیلم درجه R تاریخ بود که توانست در خاک آمریکای شمالی بیشتر از ۳۰۰ میلیون دلار بفروشد! این فیلم در ماه فوریه ۲۰۱۶ پا به گیشه گذاشت و تا ماه ژوئن روی پرده بود، نهایتا در خاک آمریکا ۳۶۳ میلیون دلار و در خارج از آمریکا ۴۲۰ میلیون دلار فروخت، مجموع فروش بین المللی آن هم به ۷۸۳ میلیون دلار رسید.

طبیعتا، فاکس برای اکران Deadpool 2 خطرات بالایی را به جان خریده است، چون زمان اکران فیلم طی فصل تابستان فیلم ها قرار گرفته و در این فصل هم رقابت خیلی تنگاتنگ است. البته قسمت دوم Deadpool از همین ابتدا با واکنش های خوبی روبرو شده و حتی توسط ﺭﺍﺗﻦ ﺗﻮﻣﯿﺘﻮﺯ (Rotten Tomatoes) امتیاز “تازه” ۸۴ درصد را کسب کرده است — که نشان از خوب بودن بررسی های انجام شده دارد. حال فیلم که از زیر دست منتقدین گذشت و مثبت ها را دریافت کرد، نوبت به طرفداران رسیده که در گیشه از آن حمایت کنند و فیلم را به صدر چارت ها برسانند.

طبـق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی باکس آفیس، اینطور به نظر می رسد که Deadpool 2 قدم نخست را محکم برداشته است. طبق این گزارش، فیلم جدید ددپول طی ﭘﯿﺶنمایش پنجشنبه شب خودش در آمریکای شمالی با رفتن روی پرده ۳,۷۸۵ سالن سینما بیشتر از ۱۸٫۶ میلیون دلار فروخته است، ددپول با این رقم توانسته رکورد فیلم سینمایی درجه بزرگسال IT (آن) استیون کینگ که در ماه سپتامبر سال گذشته طی ﭘﯿﺶنمایش پنجشنبه ۱۳٫۵ میلیون دلار فروخته بود را بزند. قسمت اول Deadpool طی ﭘﯿﺶنمایش پنجشنبه اکران خودش ۱۲٫۷ میلیون دلار فروخت و در نهایت یک افتتاحیه سه روزه ۱۳۲٫۴ میلیون دلاری را رقم زد.

همچنین بخوانید: ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ بعدی Arrowverse بت‌وُمن و گاتهام را به The CW می آورد!

ددپول 2

لازم به اشاره است که فروش Deadpool 2 طی ﭘﯿﺶنمایش پنجشنبه شب، ۱۰۰ هزار دلار کمتر از فروش فیلم Marvel’s The Avengers طی ﭘﯿﺶنمایش و ۱۰۰ هزار دلار بیشتر از فروش Jurassic World بوده است که هر دو در نهایت افتتاحیه هایی بالاتر از ۲۰۰ میلیون دلاری را رقم زدند. حال، تاکنون پیش بینی می شد که این فیلم طی افتتاحیه آمریکایی خودش بیشتر از ۱۰۰ میلیون دلار می فروشد، اما حالا باید انتظار رقم خیلی بالاتری را داشته باشیم.

یک پیش بینی می گوید که Deadpool 2 در افتتاحیه آمریکایی حدود ۱۳۰ میلیون دلار می فروشد، یک پیش بینی دیگر نیز ادعا دارد که فروشش بیشتر از ۱۵۰ میلیون دلار خواهد بود. با این حساب، این فیلم بدون شک از قسمت نخست خودش بیشتر خواهد فروخت و رکوردهای بیشتری را جابجا خواهد کرد. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر طی ساعات آینده باشید…

منبع: باکس آفیس

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.