فیلم Deadpool 2 ممکن است در افتتاحیه بیشتر از قسمت اول خودش بفروشد!

تازه ترین ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽهای باکس آفیس برای Deadpool 2 نشان می دهند که این فیلم در افتتاحیه از قسمت اول خودش بیشتر می فروشد. Deadpool در سال ۲۰۱۶ پا به گیشه گذاشت و طی افتتاحیه ۱۳۲٫۵ میلیون دلار فروخت. در نهایت مجموع فروش داخلی فیلم به ۳۶۳ میلیون دلار رسید و تبدیل شد به پرفروش ترین فیلم در فرانچایز مردان ایکس. حال Deadpool 2 تا چند هفته دیگر پا به گیشه می گذارد و فاکس نیز در حال آمـاده شدن برای فیلم سینمایی X-Force است.

در حال حاضر یک سوال بزرگ در مورد فیلم Deadpool 2 وجود دارد، آن هم این است که فیلم جدید فرانچایز X-Men در افتتاحیه خودش چقدر خواهد فروخت. پیش از این، آمارها نشان می دادند که Deadpool 2 یک افتتاحیه ضعیف تر نسبت به قسمت نخست را رقم خواهد زد، اما حالا ظاهرا شرایط برای Deadpool 2 فرق کرده و توجه های بیشتری را به سمت خودش جلب کرده است.

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی ددلاین، پیش بینی شده که قسمت دوم Deadpool در افتتاحیه آمریکایی خودش حدود ۱۵۰ میلیون دلار خواهد فروخت. بد نیست بدانید که قسمت نخست Deadpool طی چهار روز نخست اکران خودش مجموعا ۱۵۲٫۱ میلیون دلار فروخته بود، حال قسمت دوم قرار است همین رقم را طی سه روز آغازین به دست آورد و واقعا عالی به نظر می رسد. حال ظاهرا ددپول از همیشه پرطرفدارتر است و فیلم جدیدش می تـواند تا حدودی یک رقیب خوب برای Avengers: Infinity War مارول استودیوز باشد.

از بازیگران این فیلم می توانیم به ﻣﻮﺭﻧﺎ ﺑﺎﮐﺮﯾﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﻧﺴﺎ ﮐﺎﺭﻟﯿﺴﻞ، ﺟﺎﺵ ﺑﺮﻭﻟﯿﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﺎﺑﻞ، ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺭﯾﻨﻮﻟﺪﺯ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺩﺩﭘﻮﻝ، ﺗﯽ ﺟﯽ ﻣﯿﻠﺮ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﯾﺰﻝ، ﺑﺮﺍﯾﺎﻧﺎ ﻫﯿﻠﺪﺑﺮﻧﺪ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﮕﺎﺳﻮﻧﯿﮏ ﺗﯿﻦﺍﯾﺞ ﻭﺭﻫﺪ، ﺯﺍﺯﯼ ﺑﯿﺘﺲ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺩﻭﻣﯿﻨﻮ، ﮐﺎﺭﺍﻥ ﺳﻮﻧﯽ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﺗﺎﮐﺴﯽ، ﻟﺰﻟﯽ ﺍﻭﮔﺎﻣﺲ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺑﻼﯾﻨﺪ ﺁﻝ، ﺍﺳﺘﻔﺎﻥ ﮐﺎﭘﯿﭽﯿﭻ ﺻﺪﺍﭘﯿﺸﻪ ﺷﺨﺼﯿﺖ ﮐﻠﻮﺳﻮﺱ، جک کسی، ﺑﯿﻞ ﺍﺳﮑﺎﺭﺷﮕﻮﺭﺩ، ﮐﻮﺗﺴﻮﻧﺎ ﺷﯿﺌﻮﺭﯼ و ﺗﺮﯼ ﮐﺮﻭﺱ اشاره کنیم. اکران Deadpool 2 از ۱۸ می ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۲۸ اردیبهشت ۹۷ آغاز می شود.

بدون شک Deadpool 2 یکی از پرفروش های امسال خواهد بود و شاید نامش را تا پایان سال در میان پنج فیلم پرفروش ۲۰۱۸ مشاهده کنیم. در انتها باید اشاره کنیم که تا پایان تابستان چندین فیلم بزرگ و فوق العاده پا به گیشه می گذارند و ما نیز با گزارش های مختلف آنها را همراهی خواهیم کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.