تیم چهار شگفت‌انگیز قرار بود در Deadpool 2 حضور داشته باشد!!

طی چند روز گذشته، Alexander Lozano طراح کانسپت آرت، طراحی های مختلف و جالبی از نسخه تیم میلر فیلم سینمایی Deadpool 2 را با طرفداران خودش به اشتراک گذاشته که نشان می دهند این فیلم در اصل قرار بود چگونه باشد. آقای میلر که Deadpool 2016 را کارگردانی کرده است، قرار بود پشت دوربین قسمت دوربین هم بنشیند، تا اینکه اختلاف نظر وی با ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺭﯾﻨﻮﻟﺪﺯ، بازیگر و نویسنده فیلم، بـاعث شد پروژه را ترک کند، سپس ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻟﯿﭻ (John Wick) بعنوان کارگردان به Deadpool 2 پیوست.

در این آرت های منتشر شده ما توانستیم کیبل (Cable) و دومینو (Domino) را با ظاهری کمیک بوکی تر مشاهده کنیم، همچنین منهدم‌کننده (Juggernaut) یکی از شرورهای فیلم را. حال ساعتی پیش، Lozano یک کانسپت آرت جدید را به اشتراک گذاشت که به ما اطلاعات بیشتری از نسخه میلری Deadpool 2 می دهد، طبق این آرت ظاهرا ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻟﯿﭻ با ورودش خیلی چیزها را تغییر داده است. کانسپت آرت تازه منتشر شده، چیزی را تایید می کند که تاکنون کسی آن را نمی دانسته: اعضای تیم چهار شگفت‌انگیز در اصل قرار بود بخشی از این فیلم باشند!!

همچنین بخوانید: ریشات های X-Men: Dark Phoenix فقط دو هفته طول می کشد نه سه ماه!

بواسطه چهار پست اخیر Lozano متوجه می شویم که اگر میلر قسمت دوم Deadpool را کارگردانی می کرد، ما در این فیلم شاهد بازگشت بازیگران فیلم سینمایی Fantastic Four می بودیم. این اتفاق رخ نداد، ولی اگر اینطور می شد خیلی جالب بود و می توانست نوید یک آینده خیلی جالب را برای دنیای سینمایی مردان ایکس بدهد:

ددپول 2

Deadpool 2

این آرت ها فاش می کنند که تیم چهار شگفت‌انگیز قرار بود در این فیلم با لباس هایی جدید ظاهر شوند.

چهار شگفت‌انگیز

چهار شگفت‌انگیز

ما نمی دانیم این خانواده ابرقهرمانی قرار بود چه نقشی در Deadpool 2 داشته باشند، طراح کانسپت آرت ها هم چیزی در ایـن مورد فاش نکرده است ولی ممکن بود میلر نقش مهمی را برای این شخصیت های پرطرفدار در نظر داشته باشد. شاید می خواست آنها را در یک صحنه پس از تیتراژ نمایان کنـد، شاید هم قرار بود طی وقایع فیلم برخوردی با ددپول داشته باشند. هر چه که بود، فعلا مانند یک راز باقی می ماند تا خود میلر قضیه را روشن کند.

همچنین بخوانید: مارول و ﺩﯼﺳﯽ هر کدام در سال ۲۰۱۹ سه فیلم را اکران می کنند!!

فیلم سینمایی Fantastic Four به کارگردانی جاش ترانک در سال ۲۰۱۵ پا به گیشه گذاشت، به امید اینکه این بار تیم چهار شگفت‌انگیز بتواند یک آینده خوب در سینما داشته باشد. اما ریشات های وسیع باعث شد فیلم در نهایت چیزی که انتظارش را داشتیم از آب درنیاید و همین ضعف منجر به یک شکست تجاری جالب گشت. این فیلم با بودجه ۱۲۰ میلیون دلاری جلوی دوربین رفت، اما در گیشه بیشتر از ۱۶۰ میلیون دلار نفروخت، بعد از آن پرونده ساخت ادامه Fantastic Four بسته شد. هرچند اینطور به نظر می رسد که کمپانی فاکس قرن بیستم هنوز به استفاده از این تیم در فیلم های خودش علاقه مند است، اما شاید زمانی که دیزنی صاحب حقوق چهار شگفت‌انگیز شود، بتوانیم شاهد تـولید یک فیلم جالب تر از آنها در بستر دنیای سینمایی مارول باشیم.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.