آخرین تریلر رسمی فیلم Deadpool 2 منتشر شد

آخرین تریلر رسمی از فیلم سینمایی Deadpool 2 منتشر شد، که بواسطه آن می توانیم نگاهی واقعا جالب و تماشایی به وقایع فیلم جدید ددپول دوست داشتنی داشته باشیم. اگر به یاد داشته باشید، رایان رینولدز نخستین بار در فیلم X-Men Origins: Wolverine (خاستگاه مردان ایکس: ولورین) محصول ۲۰۰۹ در نقش ویلد ویلسون ظاهر شد، اما دقیقا همان چیزی که طرفداران این شخصیت دوست داشتند نبود و سال ها بعد، کمپانی فاکس قرن بیستم تصمیم گرفت که به او فیلم انفرادی خودش را بدهد. در سال ۲۰۱۶ فیلم سینمایی Deadpool واقعا به حقیقت پیوست و پا به گیشه گذاشت، با اینکـه انتظار نداشتیم اما تبدیل به پرفروش ترین فیلم فرانچایز مردان ایکس شد، که بخش زیادی از تمام موفقیت ها را مدیون نقش آفرینی درخشان بـازیگر اصلی خودش است، البته ژانر کمدی-اکشن بالای ۱۷ سال فیلم هم تاثیر زیادی در فروش آن داشت.

از آنجا که زمان زیادی تا شروع اکران Deadpool 2 نمانده، ما انتظار داشتیم که همین روزها شاهد انتشار تریلر پایانی آن باشیم. حال کمپانی فاکی یک تریلر دیگر هم از فیلم منتشر کرده، در حالی که یک هفته تا شروع اکران Avengers: Infinity War باقی مانده است. در تریلر جدید، مانند تریلر قبلی شاهد اشاره های مستقیمی به داستان فیلم هستیم؛ ددپول معروف در پی متوقف کردن ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪ مسافر زمان مشهور به کابل است تا جلوی کشته شدن یک بچه مرموز (با نقش آفرینی Julian Dennison) به دست او را بگیرد. ظاهرا کابل می خواهد این بچه حتما بمیرد اما دلایل آن را هنـوز نمی دانیم. برای انجام این کار، وید شروع می کند به جمع کردن یک تیم از ﺟﻬﺶ ﯾﺎﻓﺘﻪهای عجیب که دومینو (Zazie Beetz) یکی از اعضای آن است.

از بازیگران این فیلم می توانیم به ﻣﻮﺭﻧﺎ ﺑﺎﮐﺮﯾﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﻧﺴﺎ ﮐﺎﺭﻟﯿﺴﻞ، ﺟﺎﺵ ﺑﺮﻭﻟﯿﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﺎﺑﻞ، ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺭﯾﻨﻮﻟﺪﺯ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺩﺩﭘﻮﻝ، ﺗﯽ ﺟﯽ ﻣﯿﻠﺮ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﯾﺰﻝ، ﺑﺮﺍﯾﺎﻧﺎ ﻫﯿﻠﺪﺑﺮﻧﺪ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﮕﺎﺳﻮﻧﯿﮏ ﺗﯿﻦﺍﯾﺞ ﻭﺭﻫﺪ، ﺯﺍﺯﯼ ﺑﯿﺘﺲ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺩﻭﻣﯿﻨﻮ، ﮐﺎﺭﺍﻥ ﺳﻮﻧﯽ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﺗﺎﮐﺴﯽ، ﻟﺰﻟﯽ ﺍﻭﮔﺎﻣﺲ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺑﻼﯾﻨﺪ ﺁﻝ،ﺍﺳﺘﻔﺎﻥ ﮐﺎﭘﯿﭽﯿﭻ ﺻﺪﺍﭘﯿﺸﻪ ﺷﺨﺼﯿﺖ ﮐﻠﻮﺳﻮﺱ، جک کسی، ﺑﯿﻞ ﺍﺳﮑﺎﺭﺷﮕﻮﺭﺩ، ﮐﻮﺗﺴﻮﻧﺎ ﺷﯿﺌﻮﺭﯼ و ﺗﺮﯼ ﮐﺮﻭﺱ اشاره کنیم.

باید اشاره کنیم که Deadpool 2 تازه شروع کار است و کمپانی فاکس برنامه های بزرگی برای آینده دارد. این فیلم مقدمات شروع بکار X-Force را فراهم می کند، فیلمی که احتمال می رود پاییز امسال پا به فاز تولید بگذارد، و در آن شاهد حضور رینولدز و جاش برولین (بازیگر نقش کابل) خواهیم بود. بازیگر نقش دومینو خانم ﺯﺍﺯﯼ ﺑﯿﺘﺰ برای بازی در سه فیلم با کمپانی فاکس قرارداد دارد، اولین را بازی کرده و حال باید برای دو فیلم بعدی او آماده شویم. در کل، این تازه شروع بکار فرانچایز Deadpool است و قرار است شاهد آینده درخشان شخصیت ددپول و دوستان در گیشه باشیم.

اکران Deadpool 2 از ۱۸ می ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۲۸ اردیبهشت ۹۷ آغاز می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline