شایعه: یکی از شرورهای Deadpool 2 از فیلم حذف شده است

بسیاری از طرفداران دنیای سینمایی مردان ایکس این روزها منتظر شروع اکران فیلم Deadpool 2 هستند تا ببیند که کدام یک از شخصیت های X-Men در این فیلم نمایان خواهند شد، اما ما اطلاعات خیلی کمی در مورد شخصیت های شرور این فیلم داریم. حال، اینطور به نظر می رسد که یکی از شخصیت های شرور فیلم که قرار بود نقش مهمی را در داستان ایفا کند، در ویرایش نهایی از فیلم حذف شده است. این خبر از برنامه Meet the Movie Press نشات می گیرد.

این فیلم کمدی-اکشن توسط دیوید لیتچ (John Wick) کارگردانی شده و در آن شاهد بازگشت شخصیت ددپول (با نقش آفرینی Ryan Reynolds) به همراه چند تازه وارد خواهیم بود. هنوز در مورد داستان فیلم اطلاعات زیادی نداریم اما طبق چیزهایی که در تریلرهای آن دیدیم، شکار یک ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪ مرموز با نقش آفرینی ﺟﻮﻟﯿﺎﻥ ﺩﻧﯿﺴﻮﻥ (Hunt for the Wilderpeople) نقش مهمی در داستان ایفا می کند.

تاکنون یک اطلاعیه دقیق در مورد شخصیت های حاضر در Deadpool 2 منتشر نشده، بنابراین ما فقط در مورد شخصیت های تعدادی از بازیگران فیلم کمی اطلاعات داریم مثل شخصیت کابل با بازی جاش برولین (Avengers 3) یا دومینو با نقش آفرینی ﺯﺍﺯﯼ ﺑﯿﺘﺰ. در این میان، مدتی قبل فاش شد که ﺟﮏ ﮐﯿﺴﯽ به جمع بازیگران این فیلم پیوسته، گزارش های منتشر شده ادعا کردند که او قرار است در نقش شرور اصلی فیلم ظاهر شود. با اینکه نام شخصیت او فاش نشد، بسیاری حدس زدند که او شخصیت شرور کلاسیک، Black Tom Cassidy را در این فیلم به تصویر خواهد کشید. اما حالا، شخصیت مرموز ﺟﮏ ﮐﯿﺴﯽ ظاهرا در حالی که زمان زیادی تا شروع اکران باقی نمانده، از فیلم حذف شده است، جف اسنایدر در پادکست Meet the Movie Press این خبر را اعلام کرد.

جف اسنایدر در پایان نمایش خودش این اطلاعات را فاش کرد، اسنایدر گفت که فیلم را ندیده، با هیچکدام از بازیگران فیلم هم صحبت نکرده، اما شنیده است کـه شخصیت کیسی بعد از اینکه او یک رای گیری در توییتر به راه انداخت از فیلم حذف شده است؛ کیسی از کاربران سوال کرد فکر می کنند چه کسی بهترین بازیگر در میان فیلم های ماه مِی میلادی خواهد بود!

همچنین بخوانید: کار بر روی فیلم سینمایی Deathstroke (ﺩﺙﺍﺳﺘﺮﻭﮎ) هنوز ادامه دارد

جدیدترین تریلر رسمی فیلم خیلی چیزهـا را روشن کرد، مثلا ما شاهد یک دزد و پلیس بازی بین ددپول و کابل خواهیم بود، همانطور که اولین شایعه ها ادعا داشتند این دو شخصیت در فیلم جدید اختلاف هایی با هم خواهند داشت. اما تمام کسانی که با کمیک های مارول آشنایی دارند، می دانند کابل و ددپول در نهایت بهترین رفیق های همدیگر خواهند بود حالا شاید شروع خوبی نداشته باشند! از طرفی، ددپول و کابل از شخصیت های اصلی فیلم سینمایی X-Force خواهند بود پس در نهایت اختلاف های آنها به همکاری و رفاقت ختم می شود. اختلاف آنها در Deadpool 2 بر سر یک پسربچه ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪ است؛ کابل قصد دارد او را بگیرد [یا بکشد] ولی ددپول در پـی نجات اوست.

از ستارگان این فیلم می توانیم به ﻣﻮﺭﻧﺎ ﺑﺎﮐﺮﯾﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﻧﺴﺎ ﮐﺎﺭﻟﯿﺴﻞ، ﺟﺎﺵ ﺑﺮﻭﻟﯿﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﺎﺗﺎﻥ ﺳﺎﻣﺮﺯ معروف به ﮐﺎﺑﻞ، ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺭﯾﻨﻮﻟﺪﺯ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﯾﺪ ﻭﯾﻠﺴﻮﻥ معروف به ﺩﺩﭘﻮﻝ، ﺗﯽ ﺟﯽ ﻣﯿﻠﺮ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﯾﺰﻝ، ﺑﺮﺍﯾﺎﻧﺎ ﻫﯿﻠﺪﺑﺮﻧﺪ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﮕﺎﺳﻮﻧﯿﮏ ﺗﯿﻦﺍﯾﺞ ﻭﺭﻫﺪ، ﺯﺍﺯﯼ ﺑﯿﺘﺲ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﯿﻨﺎ ﺛﻮﺭﻣﻦ معروف به ﺩﻭﻣﯿﻨﻮ، ﮐﺎﺭﺍﻥ ﺳﻮﻧﯽ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﺗﺎﮐﺴﯽ، ﻟﺰﻟﯽ ﺍﻭﮔﺎﻣﺲ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺑﻼﯾﻨﺪ ﺁﻝ،ﺍﺳﺘﻔﺎﻥ ﮐﺎﭘﯿﭽﯿﭻ ﺻﺪﺍﭘﯿﺸﻪ ﺷﺨﺼﯿﺖ ﭘﯿﻮﺗﺮ ﺭﺍﺳﭙﻮﺗﯿﻦ معروف به ﮐﻠﻮﺳﻮﺱ، ﺑﯿﻞ ﺍﺳﮑﺎﺭﺷﮕﻮﺭﺩ، ﮐﻮﺗﺴﻮﻧﺎ ﺷﯿﺌﻮﺭﯼ و ﺗﺮﯼ ﮐﺮﻭﺱ اشاره کنیم.

اکران Deadpool 2 از هفدهم ماه می، مصادف با جمعه ۲۸ اردیبهشت ۹۷ آغـاز می شود.


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.