باکس آفیس: Deadpool 2 فیلم Logan را پشت سر گذاشت!

طبق تازه ترین آمار منتشر شده از فروش فیلم سینمایی Deadpool 2 (ددپول)، این فیلم اکنون در باکس آفیس آمریکای شمالی از Logan (لوگن) جلو زده است. ددپول و ولورین هر دو پرطرفدارترین شخصیت های مردان ایکس هستند که در فیلم X-Men Origins: Wolverine (خاستگاه مردان ایکس: ولورین) فرصت ملاقات با هم را پیدا کردند، هر چند نسخه جدید ددپول این امکان را پیدا نکرد و با توجه به خروج هیو جکمن از دنیای X-Men بعید به نظر می رسد که این اتفاق هرگز رخ دهد.

این دو شخصیت ارتباط زیادی با هم دارند، قبل از اینکه استودیو متوجه شود فیلم های کمیک بوکی درجه بزرگسال (R-rated) می توانند پرفروش شوند، فیلم Deadpool و سپس Logan به همه ثابت کردند که فیلم های ابرقهرمانی حتما نباید با گروه سنی PG-13 ساخته شوند. از طرفی، ددپول در فیلم Deadpool از هر فرصتی استفاده می کند تا یک جوک درباره ولورین بگوید. ما در Deadpool 2 هم شاهد اشارات زیادی به ولورین هستیم؛ جا دارد اشاره کنیم که بسیاری از طرفداران انتظار وقوع یک ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ بین این دو شخصیت را دارند.
  

حال طبق تازه ترین آمار منتشر شده از سوی وبسایت باکس آفیس، فیلم سینمایی Deadpool 2 طی روز چهارشنبه در ایالات متحده ۳٫۸ میلیون دلار دیگر فروخت و مجموع فروش داخلی آن به ۲۲۷٫۷ میلیون دلار رسید، با این حساب از فیلم Logan که کلا در ایالات متحده ۲۲۶ میلیون دلار فروخته بود جلو زد. با فروش ۳٫۵ میلیون دلاری طی روز پنجشنبه، فروش داخلی قسمت دوم Deadpool به ۲۳۱٫۳ میلیون دلار و مجموع فروش بین المللی آن به ۵۲۲٫۹ میلیون دلار رسید — Logan در مجموع ۶۱۹ میلیون دلار فروخته است.

همچنین بخوانید: ﻫﺎﻧﺘﺮﺱ در فیلم سینمایی Birds Of Prey حضور دارد؟

ددپول 2

با عبور از آخرین فیلم انفرادی ولورین، Deadpool 2 اکنون تبدیل به چهارمین فیلم پرفروش دنیای سینمایی مردان ایکس شده است، سه جایگاه نخست به Deadpool (با فروش ۳۶۳ میلیون دلاری)، X-Men: The Last Stand (فروش ۲۳۴ میلیون دلاری) و X-Men: Days of Future Past (با فروش ۲۳۳ میلیون دلاری) تعلق دارد. اما اکران Deadpool 2 هنوز به پایان نرسیده و فرصت جلو زدن از دیگر عناوین X-Men را دارد. باید اشاره کنیم که The Passion of the Christ (ﻣﺼﺎﺋﺐ ﻣﺴﯿﺢ) به کارگردانی ﻣﻞ ﮔﯿﺒﺴﻮﻥ با ۳۷۰ میلیون دلار، در واقع پرفروش ترین فیلم درجه R تاریخ ایالات متحده است، قسمت اول Deadpool نتوانست این رکورد را بشکند، از Deadpool 2 هم انتظار نمی رود که موفق به این کار شود.

منبع: باکس آفیس

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.