نسخه PG-13 فیلم Deadpool 2 در ماه دسامبر پا به گیشه می گذارد!

طبق گزارش های تازه منتشر شده، فیلم Deadpool 2 در فصل کریسمس دوباره به سینما بازمیگردد، البته نسخه PG-13 آن. کمپانی فاکس بعد از اینکه اجازه داد رایان رینولدز فیلم ابرقهرمانی درجه R رویاهای خودش را بسازد، پول فراوانی به جیب زد. فیلم Deadpool با فروش ۸۰۰ میلیون دلاری خودش یک موفقیت تجاری بزرگ بود، که باعث شد به سرعت بر روی ساخت یک ادامه برای آن کار کنند. قسمت دوم همین چند ماه قبل پا به گیشه گذاشت و فقط به فروش کمتری نسبت به قبلی دست یافت.

بسیاری اعتقاد دارند کمپانی فاکس زمان خوبی را برای اکران Deadpool 2 انتخاب نکرد، اما با این وجود یک موفقیت تجاری دیگر از فرانچایز X-Men بود. فاکس حتی به آنها اجازه داد تا برای پخش خانگی نسخه Super Duper Cut با ۱۵ دقیقه محتوای اضافی را بسازند. اما با وجود اینکه Deadpool 2 هم در گیشه به فروش بالایی دست یافته و هم قطعا نسخه نمایش خانگی آن با استقبال خوبی روبرو شده، ظاهرا پول بدست آمده از آنها برای کمپانی کافی نبوده و قصد دارند در ماه دسامبر دوباره فیلم را به گیشه بازگردانند.

همچنین بخوانید | شایعه: دیوید لیچ برای کارگردانی Deadpool 3 ﺑﺎﺯﻣﯽﮔﺮﺩﺩ!

کمپانی فاکس اعلام کرد که Deadpool در ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ پا به گیشه می گذارد؛ طبق یک گزارش تازه از سوی ددلاین، نسخه PG-13 فیلم Deadpool 2 قرار است در این روز روی پرده برود. این نسخه دارای صحنات خشن کمتر و دیالوگ هایی مناسب برای سنین ۱۳ سال به بالا خواهد بود، اما تغییرات فقط به همین بخش ها ختم نمی شود و از نظر داستانی هم شاهد ایجاد یک سری تغییرات خواهیم بود — با شنیدن این خبر یک سوال به ذهنمان خطور کرد؛ مگر از یک فیلم چند نسخه متفاوت می توان ساخت؟!

Deadpool 2

این خبر واقعا غافلگیرکننده است، مخصوصا برای فرانچایز Deadpool که آن را با فیلم های درجه بزرگسالش می شناسیم. البته، این می تواند یک فرصت عالی برای رایان رینولدز و کمپانی Fox باشد تا نشان دهند نسخه PG-13 فیلم Deadpool چگونه خواهد بود — مخصوصا با توجـه به اینکه دیزنی بزودی قدرت را بدست می گیرد و ممکن است دیگر خبری از نسخه R نباشد. در کل اکنون مشتاق هستیم تا ببینیم چه تغییراتی در فیلم ایجاد خواهند کرد، مخصوصا تغییراتی که قرار است در داستان فیلم ایجاد شود. واقعا سخت است تصور فیلم ددپول بدون جوکهای جالب +۱۷ سال رینولدز، حال معلوم نیست این جوکها را چطور برای سنین پایین تر تغییر خواهند داد!!

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه از فیلم X-Force (نیروی ایکس): شاید یک عنوان درجه R باشد

اما، قسمت شوکه کننده این خبر جایی است که متوجه می شویم نسخه PG-13 فیلم Deadpool 2 قرار است دقیقا همزمان با فیلم Aquaman (آکوامن) پا به گیشه بگذارد. فیلم انفرادی شخصیت آکوامن با بازی جیسون موموآ و به کارگردانی جیمز وان، که اکنون ممکن است در گیشه دچار مشکل شود، چون قطعا یک سری از طرفداران هستند که دوست دارند نسخه جدید Deadpool 2 را ببینند. البته کلا هفته شلوغی خواهد بود، چون فیلم های Mary Poppins Returns (بازگشت ماری پاپینر)، Bumblebee (بامبلبی) و Mortal Engines (ﻣﻮﺗﻮﺭﻫﺎﯼ ﻣﺮﮔﺒﺎﺭ) هم در همین هفته پا به گیشه می گذارند. اکران دو فیلم کمیک بوکی در یک روز، اتفاق عجیبی است و شاید یک نشانه برای Warner Bros باشد تا تاریخ اکران Aquaman را تغییر دهد!!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

1 نظر
  1. مهدی می گوید

    کلا یه فیلم ۱۵ دقیقه ای میشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.