رویارویی ﻗﻬﺮﻣﺎﻥها و شرورها در تصاویری جدید و تماشایی از Deadpool 2

فیلم سینمایی Deadpool 2 اکنون در حال ورود به سومین هفته اکران خودش است و تا همین نقطه نشان داده که قرار است مانند قسمت اول خودش موفق عمل کند — حتی شاید موفق تر. فیلم جدید ددپول در شرایطی پا به گیشه گذاشت که Infinity War (جنگ ابدیت) کمپانی مارول روی پرده بود و یک هفته بعد از آن اکران Solo: A Star Wars Story (سولو: داستانی از جنگ ستارگان) آغاز شد، با این وجود طرفداران برای فیلم خودشان کم نگذاشتند. البته بزودی اکران بین الملی Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط کرده) آغاز می شود و قطعا بر روی فروش خارج از خاک Deadpool 2 تاثیر خواهد گذاشت.

قسمت دوم Deadpool در افتتاحیه آمریکایی خودش ۱۲۵٫۵ میلیون دلار فروخت (کمتر از قسمت اول) و در افتتاحیه بین المللی ۳۰۱ میلیون دلار (بیشتر از قسمت دوم)، حال بعد از دو هفته نمایش، در ایالات متحده ۲۲۷٫۷ میلیون دلار (قسمت اول طی همین مدت بیشتر از ۲۵۰ میلیون فروخته بود) و در خارج از خاک آمریکا ۲۹۱٫۶ میلیون دلار فروخته است، با این حساب مجموع فروش بین المللی Deadpool 2 اکنون به ۵۱۹٫۳ میلیون دلار رسیده است — قسمت اول در مجموع ۷۸۳٫۱ میلیون دلار فروخت.

حال، با وجود اینکه Infinity War بعنوان عظیم ترین فیلم ابرقهرمانی دنیا روی پرده است و همه توجه ها را به سمت خودش جلب کرده، Deadpool 2 توانسته نگاه طرفداران X-Men را به سمت خودش نگه دارد. انتظار می رود که این فیلم طی روزهای آینده هم با استقبال طرفداران همراه باشد تا بعنوان یک عنوان خیلی موفق ظاهر شود و مسیر را برای ساخت فیلم های بیشتر باز کند. این روزها دیگر پوستر و تریلری برای Deadpool جدید منتشر نمی شود، اما همچنان شاهد انتشار تصاویری دیدنی و باکیفیت از آن هستیم؛

همچنین بخوانید: ﻓﯿﻠﻢبرداری Top Gun 2 بطور رسمی آغاز شده است

همچنین بخوانید: فیلم Ant-Man and the Wasp صاحب یک پوستر بین المللی جدید شد

با روی پرده رفتن Deedpool 2 بسیاری از طرفداران انتظار دارند که بزودی خبرهایی در مورد قسمت سوم بشنوند، اما اینطور که به نظر می رسد، فاکس قصد دارد قبل از ساختن قسمت سوم، ددپول را در ماجراجویی هایی دیگری قرار دارد؛ پس اجالتا خبری از Deadpool 3 نیست. طبق حرف های زده شده، ما دفعه بعد وید ویلسون، کابل و دومینو را در Deadpool 3 نخواهیم دید، چون کمپانی فاکس در حال آماده شدن برای شروع تولید فیلم سینمایی X-Force است. ﺩﺭﻭ ﮔﺎﺩﺭﺩ این فیلم را می نویسد و همچنین کسی است که روی صندلی کارگردانی آن خواهد نشست. حال از آنجا که سه فیلم Dark Phoenix (ققنوس سیاه)، New Mutants (ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪهای جدید) و احتمالا Gambit (گامبیت) قرار است در سال ۲۰۱۹ روی پرده بروند، انتظار داریم که ۲۰۲۰ سال اکران فیلم X-Force باشد.

منبع: CBM

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.