ددپول و رفقا در چهارده تصویر تماشایی جدید از فیلم Deadpool 2

این هفته، تمام نگاه ها به فیلم سینمایی Avengers: Infinity War دوخته شده و اکنون تیتر اخبار تمام خبرگزاری های جهان است، فیلمی که از آن بعنوان بزرگ ترین فیلم ابرقهرمانی تاریخ یاد می شود. اما فراموش نکنید که ما فقط چند هفته تا شروع اکران Deadpool 2 فاصله داریم و بزودی قسمت دوم پرفروش ترین فیلم فرانچایز مردان ایکس، و یکی از پرفروش ترین فیلم های درجه R جهان پا به گیشه می گذارد. حـال فاکس برای یادآوری این موضوع، اقدام به انتشار چهارده تصویر جالب و تماشایی از فیلم جدید خودش کرده است.

پیش بینی شده که قسمت دوم Deadpool در افتتاحیه آمریکایی خودش حدود ۱۵۰ میلیون دلار خواهد فروخت. Deadpool در سال ۲۰۱۶ پا به گیشه گذاشت و طی افتتاحیه ۱۳۲٫۵ میلیون دلار فروخت. در نهایت مجموع فروش داخلی فیلم به ۳۶۳ میلیون دلار رسید و تبدیل شد به پرفروش ترین فیلم در فرانچایز مردان ایکس. در هر صورت، اطمینان داریم که Deadpool 2 یکی از پرفروش های امسال خواهد بود و شاید نامش را تا پایان سال در میان پنج فیلم پرفروش ۲۰۱۸ مشاهده کنیم.

از بازیگران قسمت دوم ددپول می توانیم به ﻣﻮﺭﻧﺎ ﺑﺎﮐﺮﯾﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﻧﺴﺎ ﮐﺎﺭﻟﯿﺴﻞ، ﺟﺎﺵ ﺑﺮﻭﻟﯿﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﺎﺑﻞ، ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺭﯾﻨﻮﻟﺪﺯ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺩﺩﭘﻮﻝ، ﺗﯽ ﺟﯽ ﻣﯿﻠﺮ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﯾﺰﻝ، ﺑﺮﺍﯾﺎﻧﺎ ﻫﯿﻠﺪﺑﺮﻧﺪ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﮕﺎﺳﻮﻧﯿﮏ ﺗﯿﻦﺍﯾﺞ ﻭﺭﻫﺪ، ﺯﺍﺯﯼ ﺑﯿﺘﺲ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺩﻭﻣﯿﻨﻮ، ﮐﺎﺭﺍﻥ ﺳﻮﻧﯽ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﺗﺎﮐﺴﯽ، ﻟﺰﻟﯽ ﺍﻭﮔﺎﻣﺲ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺑﻼﯾﻨﺪ ﺁﻝ، و ﺍﺳﺘﻔﺎﻥ ﮐﺎﭘﯿﭽﯿﭻ ﺻﺪﺍﭘﯿﺸﻪ ﺷﺨﺼﯿﺖ ﮐﻠﻮﺳﻮﺱ اشاره کنیم. در تصاویر جدید می توانید تعدادی از این شخصیت ها را مشاهده کنید:

اکران Deadpool 2 از ۱۸ می ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۲۸ اردیبهشت ۹۷ آغاز می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.