صحنات جدید نسخه PG-13 فیلم Deadpool 2 دو ماه قبل ضبط شده اند

رت ریس و پال ورنیک فاش کردند که برای نسخه PG-13 فیلم سینمایی Deadpool 2 محتوای جدیدی نگارش کردند که چند ماه قبل جلوی دوربین رفت. فیلم Deadpool 2 در فستیوال تابستانی هالیوود به خوبی درخشید، سپس کمپانی فاکس یک نسخه ویژه از آن را تحت عنوان Deadpool 2: The Super Duper Cut در اختیار طرفداران قرار داد، حالا هم قرار است شاهد نمایش نسخه خانوادگی این فیلم بر روی پرده باشیم.

همیشه برای ماه جای سوال داشت که نسخه PG-13 فیلم Deadpool 2 چگونه خواهد بود؛ اما حدود یک ماه قبل معلوم شد که قرار است یک پاسخ دقیق برای این سوال پیدا کنیم چون کمپانی فاکس قصد دارد نسخه PG-13 این فیلم را دسامبر امسال روی پرده ببرد، بجای فیلم Alita: Battle Angel که حالا اکران تا آن تا ماه فوریه ۲۰۱۹ به تاخیر افتاده است. اما فیلم جدید فقط نسخه سانسور شده همان Deadpool 2 نیست و بلکه ما شاهد اضافه شدن صحنات جدیدی به این فیلم خواهیم بود — ظاهرا فاکس در نظر دارد فروش فیلم را بالاتر ببرد!

همچنین بخوانید| شایعه: دیوید لیچ برای کارگردانی Deadpool 3 ﺑﺎﺯﻣﯽﮔﺮﺩﺩ!

با این حساب، نسخه PG-13 فیلم Deadpool 2 می تواند حکم یک عنوان تازه را برای طرفداران داشته باشد و قطعا عاشقان نوجوان مردان ایکس از اینکه می توانند ددپول را در سینما تماشا کنند خیلی خوشحال هستند. حال، نویسندگان Deadpool 2 طی یک مصاحبه با Slashfilm در ارتباط با سریال جدید خودشان Wayne، تایید کردند که چند ماه قبل صحنات جدید این نسخه از فیلم را بـا رایان رینودلز و دیوید لیچ جلوی دوربین برده اند.

Deadpool 2

ظاهرا آنها مدتی بعد از شروع اکران Deadpool 2 ایده ساخت یک نسخه PG-13 از آن را بررسی کردند، سپس به تیم ددپول پیشنهاد دادند و با استقبال آنها روبرو شدند. در نهایت، حدود دو ماه قبل دوباره دور هم جمع شدند، رایان، دیوید لیچ و بقیه گروه باری دیگر برای ضبط صحنات جدید کنار هم قرار گرفتند. طبق صحبت های پال ورنیک، آنها لحظات جالبی را کنار همدیگر گذراندند و خیلی هم از انجام این کار هیجان زده هستند.

همچنین بخوانید| اولین تریلر فیلم X-Men: Dark Phoenix (ققنوس سیاه)

از آنجا که شخصیت ددپول و در کل مردان ایکس بزودی در اختیار کمپانی دیزنی قرار می گیرند، برای ما جالب بود که ببینیم ددپول چطور می تواند با محتوای PG-13 دنیای سینمایی مارول تطبیق پیدا کند. حالا با تماشای نسخه جدید Deadpool 2 که ظاهرا The Deadpool Before Christmas نام گرفته، می توانیم متوجه شویم که این اتفاق چطور رخ خواهد داد. نویسندگان این فیلم در مورد پیوستن ددپول به MCU اظهار نظر نکرده اند، اما از صحبت های آنها برداشت می کنیم که نسخه PG-13 فیلم Deadpool 2 می تواند هم برای طرفداران ددپول جالب باشد و هم باعث جذب مخاطبین جدید بسوی فیلم می شود.

فیلم هنوز بدون عنوان Deadpool قرار است از تاریخ ۲۱ دسامبر، مصادف با جمعه ۳۰ آذر مـاه، پا به گیشـه بگذارد. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در مورد این فیلم، و بزودی خود آن باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline