عنوان رسمی نسخه PG-13 فیلم Deadpool 2 اعلام شد & به همراه یک تاریخ اکران جدید

بعد از چند هفته انتظار و زدن حدس و گمان های مختلف، حالا کمپانی فاکس بطور رسمی عنوان نسخه PG-13 فیلم سینمایی Deadpool 2 را فاش کرد؛ تایید شده کـه این فیلم با عنوان Once Upon a Deadpool (روزی روزگاری یک ددپول) روی پرده خواهد رفت. اواخر ماه سپتامبر بود که کمپانی فاکس اعلام کرد قصد دارد چنین فیلمی را روی پرده ببرد، فیلمی که در واقع نسخه خانوادگی عنوان درجه بزرگسال Deadpool 2 است — اگر به یاد داشته باشید ماه مِی پا به گیشه گذاشت. قسمت دوم ددپول با بودجه ۱۱۰ میلیون دلاری ساخته شد و در گیشه بین المللی ۷۳۴ میلیون دلار فروخت، نقدهای خوبی را دریافت کرد و با نظرات مثبت طرفداران روبرو شد (البته نه به اندازه قسمت اول).

ما در حال حاضر اطلاعات چندان زیادی از نسخه PG-13 فیلم سینمایی Deadpool 2 نداریم، خود فاکس هم زیاد از این فیلم صحبت نمی کند اما رایان رینودلز قبلا حرف هایی در این مورد زده بود. در نسخه جدید با ددپول همراه می شود که در حال خواندن داستان قسمت دوم Deadpool برای فرد سویج است (فرد در نقش نسخه بزرگسال شخصیت خودش در فیلم The Princess Bride ظاهـر شده)، صحنات اکشن و خشن برای سنین ۱۳ سال و بالاتر اصلاح شده، و دیگر خبری از آن دیالوگ های پر از فحش و ناسزا نیست — این بار ددپول مجبور می شود با تربیت رفتار کند. باید اشاره کنیم، تایید شده که صحنات جدید فیلم را طی یک روز تصویربرداری کرده اند.

همچنین بخوانید| صحنات جدید نسخه PG-13 فیلم Deadpool 2 دو ماه قبل ضبط شده اند

در کنار اعلام عنوان غیرمنتظره Once Upon a Deadpool، ما شاهد نمایان شدن لوگوی این فیلم هم هستیم. تاریخ اکران این فیلم هم تغییر کرده و حالا قرار است از تاریخ ۱۲ دسامبر (مصادف با چهارشنبه ۲۱ آذر) شاهد شروع نمایش محدود آن باشیم؛ یعنی نه روز زودتر از تاریخی که برای شروع اکران این فیلم انتخاب شده بـود. با این حساب، طرفداران نوجوان ددپول می توانند کریسمس امسال را با شخصیت محبوب خودشان بگذارند.

Deadpool 2

ددپول و سویج در مجموع هشت صحنه مشترک در فیلم سینمایی Once Upon a Deadpool دارند، این نسخه از فیلم تنها سه دقیقه از نسخه اصلی و R-rated کوتاه تر است. طبق صحبت های رینولدز، کمپانی فاکس از سال ۲۰۰۶ در نظر داشته تا یک فیلم PG-13 برای ددپول بسازد، اما خود او حاضر به انجام این کار نشده؛ البته تا امسال که تصمیم گرفتند این ایده را عملی کنند. ساخت Once Upon a Deadpool در کل اتفاق خوبی محسوب می شود، مخصوصا برای طرفداران کم سن و سالی که دوست دارند ددپول را مستقیما روی پرده ببینند.

همچنین بخوانید| شایعه: دیوید لیچ برای کارگردانی Deadpool 3 ﺑﺎﺯﻣﯽﮔﺮﺩﺩ!

بخشی از درآمد Once Upon a Deadpool قرار است صرف امور خیریه شود و این در واقع یکی از شروط رایان برای عملی کردن این ایده بوده است. از طرفی مدتهاست که دوست داریم بدانیم یک فیلم Deadpool با گروه سنی PG-13 چگونه خواهد بود — حالا قرار است بفهمیم. دیزنی بزودی تمام حقوق فرانچایز مردان ایکس را بدست می گیریم، ما نیز می دانیم که این کمپانی با ساخت فیلم های درجه R میانه چندان خوبی ندارد، پس باید خودمان را برای ددپول باترتیب آمـاده کنیم..!!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline