اعضای اصلی تیم X-Force در پوستر بین المللی Deadpool 2 می درخشند!

یک پوستر جدید از فیلم سینمایی Deadpool 2 منتشر شده که ضدقهرمان های اصلی فیلم را کنار هم قرار داده است، اما ظاهرا فقط خود وید از قرار گرفتن در چنین موقعیتی خوشحال است. برای طرفداران دنیای مردان ایکس کمپانی فاکس، در حال حاضر Deadpool 2 تنها فیلمی است طی سال جاری میلادی پا به گیشه می گذارد. فیلم X-Men: Dark Phoenix (ققنوس سیاه) که قرار بود امسال اکران شود قرار است با تاخیر در سال ۲۰۱۹ پا به گیشه بگذارد، تاریخ اکران New Mutants (ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪﻫﺎﯼ ﺟﺪﯾﺪ) هم دوباره تغییر کرده است. اما خوشبختانه تاریخ اکران Deadpool 2 دست نخورده باقی مانده و طی فصل بهار موفق به تماشای آن خواهیم شد، فاکس اگر اکران این فیلم را هم به تاخیر می انداخت قطعا باید جوابگوی تعداد زیادی از طرفداران می شد!

حال از آنجا که زمان چندان زیادی تا شروع اکران فیلم باقی نمانده، ما این روزها شاهد انتشار تصاویر، تیزر و پوسترهای مختلفی از آن هستیم. به همین واسطه، صفحه توییتر Black Film اقدام به انتشار یک پوستر بین المللی جدید از Deadpool 2 کرده که سه شخصیت اصلی فیلم در آن حضور دارند. در این پوستر می توانیم ددپول، همکار جدیدش دومینو و همچنین ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪﻫﺎ مسافر زمان کابل را مشاهده کنیم. اینطور که به نظر می رسد، فیلم Deadpool 2 مقدمات تاسیس گروه X-Force را فراهم خواهـد کرد، که در تریلر رسمی جدید فیلم هم به آن اشاره هایی شد اگر به یاد داشته باشید؛ این سه نفر از اعضای اصلی نیروی ایکس هستند (البته در کمیک های مارول).

پوستر جدید:

Deadpool 2

از ستارگان اصلی Deadpool 2 می توانیم به ﻣﻮﺭﻧﺎ ﺑﺎﮐﺮﯾﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﻧﺴﺎ ﮐﺎﺭﻟﯿﺴﻞ، ﺟﺎﺵ ﺑﺮﻭﻟﯿﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﺎﺗﺎﻥ ﺳﺎﻣﺮﺯ معروف به ﮐﺎﺑﻞ، ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺭﯾﻨﻮﻟﺪﺯ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﯾﺪ ﻭﯾﻠﺴﻮﻥ معروف به ﺩﺩﭘﻮﻝ، ﺗﯽ ﺟﯽ ﻣﯿﻠﺮ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﯾﺰﻝ، ﺑﺮﺍﯾﺎﻧﺎ ﻫﯿﻠﺪﺑﺮﻧﺪ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﮕﺎﺳﻮﻧﯿﮏ ﺗﯿﻦﺍﯾﺞ ﻭﺭﻫﺪ، ﺯﺍﺯﯼ ﺑﯿﺘﺲ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﯿﻨﺎ ﺛﻮﺭﻣﻦ معروف به ﺩﻭﻣﯿﻨﻮ، ﮐﺎﺭﺍﻥ ﺳﻮﻧﯽ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﺗﺎﮐﺴﯽ، ﻟﺰﻟﯽ ﺍﻭﮔﺎﻣﺲ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺑﻼﯾﻨﺪ ﺁﻝ،ﺍﺳﺘﻔﺎﻥ ﮐﺎﭘﯿﭽﯿﭻ ﺻﺪﺍﭘﯿﺸﻪ ﺷﺨﺼﯿﺖ ﭘﯿﻮﺗﺮ ﺭﺍﺳﭙﻮﺗﯿﻦ معروف به ﮐﻠﻮﺳﻮﺱ، جک کسی، ﺑﯿﻞ ﺍﺳﮑﺎﺭﺷﮕﻮﺭﺩ، ﮐﻮﺗﺴﻮﻧﺎ ﺷﯿﺌﻮﺭﯼ و ﺗﺮﯼ ﮐﺮﻭﺱ اشاره کنیم. اکران این فیلم از ۱۸ می ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۲۸ اردیبهشت ۹۷ آغاز می شود.


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.