پوستر جدید Deadpool 2 از استودیویی که ولورین را کشت!

یک پوستر جدید برای Deadpool 2 منتشر شده که به طرفداران یادآوری می کند این فیلم را همان استودیویی ساخته که ولورین را کشته است، یکی از مشهور ترین ابرقهرمانان مارول. اولین قسمت از فیلم سینمایی Deadpool ثابت کرد که یکی از بزرگ ترین سورپرایزهای سینمایی ۲۰۱۷ است و سکانس بعد از تیتراژ آن هم تایید کرد که قسمت دوم ساخته می شود و شخصیت کابل در آن حضور دارد. پس از گمانه زنی های فراوان، جاش برولین (Avengers 3) برای ایفای نقش کابل و ﺯﺍﺯﯼ ﺑﯿﺘﺰ برای به تصویر کشیدن دومینو به جمع بازیگران فیلم پیوستند، سپس بازگشت تعدادی از شخصیت های آشنا قسمت نخست مثل ﻭﻧﺴﺎ ﮐﺎﺭﻟﯿﺴﻞ، ﮐﻠﻮﺳﻮﺱ، ﻧﮕﺎﺳﻮﻧﯿﮏ ﺗﯿﻦﺍﯾﺞ ﻭﺭﻫﺪ و ﻭﯾﺰﻝ تایید شد. اما متاسفانه، کارگردان فیلم اول آقای تیم میلر پروژه را ترک کرد و خوشبختانه دیوید لیچ جایگزین (جان ویک) او شد.

حال فاصله چندان زیادی تا شروع اکران Deadpool 2 نداریم و کمپانی فاکس قرن بیستم همچنان در حال کار بر روی تبلیغ برای فیلم جدیدش است، طی چند ماه اخیر نیز شاهد انتشار چندین تریلر و تبلیغ تلویزیونی، پوستر و تصاویر مختلف از این فیلم تماشایی بوده ایم. بواسطه این تریلرها متوجه شدیم که ددپول این بار با جوک های جدید و باحال تری می آید و قرار است موفق به تماشای یک فیلم کمدی-اکشن فوق العاده شویم. همچنین بواسطه همین تریلرها تایید شد که در Deadpool 2 گروه X-Force بطور رسمی معرفی می شود، و ما را برای یک فیلم سینمایی با همین عنوان آماده می کند.

حال، Popular Mechanics اقدام به انتشار یک پوستر تماشایی جالب از Deadpool 2 کرده است که یک جمله قابل توجه در بالای آن دیده می شود: “از استودیویی که ولورین را کشت” و اشاره ای مستقیم دارد به سومین فیلم انفرادی ولورین (با نقش آفرینی هیو جکمن)، Logan که در آن شاهد مرگ واقعی ولورین بودیم. پوستر جدید:

Deadpool 2

از بازیگران قسمت دوم ددپول می توانیم به ﻣﻮﺭﻧﺎ ﺑﺎﮐﺮﯾﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﻧﺴﺎ ﮐﺎﺭﻟﯿﺴﻞ، ﺟﺎﺵ ﺑﺮﻭﻟﯿﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﺎﺑﻞ، ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺭﯾﻨﻮﻟﺪﺯ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺩﺩﭘﻮﻝ، ﺗﯽ ﺟﯽ ﻣﯿﻠﺮ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﯾﺰﻝ، ﺑﺮﺍﯾﺎﻧﺎ ﻫﯿﻠﺪﺑﺮﻧﺪ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﮕﺎﺳﻮﻧﯿﮏ ﺗﯿﻦﺍﯾﺞ ﻭﺭﻫﺪ، ﺯﺍﺯﯼ ﺑﯿﺘﺲ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺩﻭﻣﯿﻨﻮ، ﮐﺎﺭﺍﻥ ﺳﻮﻧﯽ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﺗﺎﮐﺴﯽ، ﻟﺰﻟﯽ ﺍﻭﮔﺎﻣﺲ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺑﻼﯾﻨﺪ ﺁﻝ، و ﺍﺳﺘﻔﺎﻥ ﮐﺎﭘﯿﭽﯿﭻ ﺻﺪﺍﭘﯿﺸﻪ ﺷﺨﺼﯿﺖ ﮐﻠﻮﺳﻮﺱ اشاره کنیم.

اکران Deadpool 2 از ۱۸ می ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۲۸ اردیبهشت ۹۷ آغاز می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.