فیلم Deadpool 2 طی اولین روز اکرانش در آمریکا 53 میلیون دلار فروخت!

فیلم Deadpool 2 در همین ابتدای راه یک رکورد دیگر را هم جابجا کرد، این بار رکورد پرفروش ترین روز افتتاحیه برای یک فیلم درجه بزرگسال (R-rated) را به نام خود ثبت نمود. بیشتر از دو سال بعد از اینکه اولین Deadpool پا به گیشه گذاشت و تبدیل شد به سومین فیلم R-rated که توانسته در تاریخ سینمای آمریکا بیشتر از ۳۰۰ میلیون دلار بفروشد، سپس هم تبدیل به پرفروش ترین فیلم فرانچایز مردان ایکس شد، حال نوبت به قسمت دوم Deadpool رسیده است که طی روز جمعه ۲۸ اردیبهشت پا به گیشه گذاشت و با توجه به استقبال خوبی که از آن شد، مطمئن هستیم که اکران موفقی را پشت خواهد گذاشت.

طبق تازه ترین ارقام منتشر شده توسط باکس آفیس، فیلم سینمایی Deadpool 2 طی اولین روز اکران خودش در آمریکای شمالی ۵۳٫۳ میلیون دلار فروخته است، یعنی یک رکورد جدید را در میان فیلم های R-rated به ثبت رسانده — بد نیست بدانید که قسمت اول در روز نخست ۴۷٫۳ میلیون دلار فروخته بود. رکورد قبلی در اختیار فیلم سینمایی IT (آن) استیون کینگ قرار داشت، این تنها فیلم درجه بزرگسالی بود که توانست در روز افتتاحیه ۵۰ میلیون دلار بفروشد. لازم به اشاره است که Deadpool 2 طی ﭘﯿﺶنمایش پنجشنبه شب ۱۸٫۵ میلیون دلار فروخته بود که در مجموع تا پایان روز جمعه فروش به ۵۳٫۳ میلیون دلار رسید — فروش طی ﭘﯿﺶنمایش پنجشنبه شب فیلم هم برای خودش یک رکورد بود. Deadpool 2 اکنون روی پرده ۴,۳۴۹ سالن سینما در ایالات متحده می رود، این فیلم تازه شروع به رکوردشکنی کرده است و مسیر درازی را در پیش دارد.

اما یک سوال؛ قسمت اول Deadpool که در سال ۲۰۱۶ پا به گیشه گذاشت طی افتتاحیه چهار روزه خودش در ایالات متحده ۱۵۲٫۱ میلیون دلار فروخت، حال Deadpool 2 می تواند این رکورد را جابجا کند؟ (Deadpool طی افتتاحیه سه روزه خود — از جمعه تا یکشنبه — ۱۳۲٫۴ میلیون دلار فروخته بود.) پیش بینی شده بود کـه Deadpool 2 در افتتاحیه آمریکایی خودش می تواند بیشتر از ۱۰۰ میلیون دلار بفروشد، اما اخیرا ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽها خبر از یک افتتاحیه بیشتر از ۱۵۰ میلیون دلاری برای این فیلم داده اند. Deadpool 2 می تواند طی سه روز نخست اکران در خارج از خاک آمریکا هم ۱۵۰ میلیون دلار بفروشد.

همچنین بخوانید: اولین پوستر از فصل هفتم سریال Arrow نوید بازگشت اَرو را می دهد

Deadpool 2

لازم به اشاره است که فیلم Infinity War رقیب ددپول، تاکنون در آمریکا ۵۷۳٫۶ میلیون دلار و در خارج از خاک آمریکا ۱٫۱ میلیارد دلار، مجموعا نیز تا اینجا ۱٫۷ میلیارد دلار فروخته است. البته Deadpool 2 با توجه به درجه سنی بزرگسال خودش هیچوقت نمی تواند چنین فروشی را تجربه کند، ولی در حد دیگر فیلم های درجه R پرفروش خواهد بود.

اطلاعات بیشتر تا ساعاتی دیگر…

منبع: باکس آفیس

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.