دومین تریلر Deadpool 2: وید ویلسون مشغول گردهم آوردن X-Force است!

ساعتی پیش کمپانی فاکس قرن بیستم دومین تریلر رسمی فیلم سینمایی Deadpool 2 را منتشر کرد و در اختیار طرفداران قرار داد. ما بواسطه تریلر جدید می توانیم بطور رسمی با شخصیت های جدید فیلم که مدتهاست منتظر از راه رسیدنشان هستیم آشنا شویم؛ در تریلر می توانیم کابل (با نقش آفرینی جاش برولین) را مشاهده کنیم. فاکس این تریلر که احتمال می رود تریلر پایانی فیلم باشد را منتشر کرد و موجب خشنودی طرفداران شد. فیلم Deadpool 2 توسط دوید لیتچ کارگردانی شده که او را بیشتر بخاطر ساختن فیلم John Wick (جان ویک) می شناسیم، قسمت اول ددپول توسط تیم میلر کارگردانی شده بود اما او برای هدایت پروژه فیلم دوم بازنگشت.

ما هنوز اطلاعات کاملـی از داستان این فیلم نداریم و تا حد کمی از جزئیات آن آگاهی داریم. تریلرهای تاکنون منتشر شده در حالی که به طرفداران نوید یک بازگشت فوق العاده را داده اند همزمان داستان فیلم را بخوبی مخفی نگه داشته اند و تاکنون هیچ چیز خاصی را فاش نکرده اند. با توجه به توانایی وید در شکستن دیوار چهارم، فاکس به این امکان رسیده که تریلرهایی مملو از کنایه های خنده دار منتشر کند و هر بار به هیجان ما بیافزاید، و همچنین ما را غافلگیر کند. باید اشاره کنیم که بازگشت ﭘﺎﻝ ﻭﺭﻧﯿﮏ و ﺭﺕ ﺭﯾﺲ نویسندگان فیلم اول برای نوشتن ادامه در سرگرم کننده تر شدن فیلم بسیار تاثیرگذار بوده است، به همین دلیل انتظار داریم که Deadpool 2 از فیلم قبلی هم بهتر باشد. حتی اگر تمام این ها را در نظر نگیریم، Deadpool 2 قرار است بهتر و دیوانه وارتر از قسمت قبلی خودش باشد، مطمئن باشید.

قسمت دوم Deadpool با وجود اینکه زمان زیادی تا شروع اکران آن باقی نمانده هنوز فاقد یک عنوان رسمی است. باید اشاره کنیم که در این فیلم شاهد بازگشت تعدادی شخصیت آشنا و همچنین معرفی چند تازه وارد خواهیم بود. اکران Deadpool 2 از تاریخ ۱۸ می ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۲۸ اردیبهشت ۹۷ آغاز می شود. تریلر جدید:

video

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰ | دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰

این تریلر دو دقیقه ای فوق العاده تماشایی اطلاعات زیادی از قسمت جدید Deadpool را برای ما فاش می کند، و به همین خاطر تصور ما بر این است که دیگر خبری از تریلر سوم نخواهد بود و همین آخرین تریلر فیلم است. اینطور که به نظر می رسد، شخصیت مرموز ﺟﻮﻟﯿﺎﻥ ﺩﻧﯿﺴﻮﻥ دلیل اصلی برخورد ددپول و کابل باشد – ظاهرا کابل می خواهد او را بکشد و ددپول سعی دارد او را زنده نگه دارد، ونسا هم او را می شناسد انگار. در نگاه اول کابل و ددپول دل خوشی از هم ندارند و او بعنوان یک آدم بده نشان داده شده اما با توجه به رفاقت این در کتاب های مصور مارول، اصلا جای تعجب نداریم که نهایتا آنها را کنار هم مشاهده کنیم در حالی که روبروی شرور واقعی قرار می گیرند.


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.