شایعه: Deadpool 3 در حال توسعه است و 2022 اکران می شود

اگر جزو طرفداران فیلم های ابرقهرمانی باشید بدون شک منتظر از راه رسیدن Deadpool 3 هستید، فیلمی که در اصل باید تاکنون حداقل وارد فاز پیش-تولید می شد اما به لطف دیزنی آینده آن در هاله ای از ابهام قرار گرفته است. حقوق این فرانچایز قبلا در اختیار کمپانی فاکس قرن بیستم قرار داشت، فاکس با تولید این فیلم [که بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری داشتند و در گیشه بین المللی بیشتر از ۷۰۰ میلیون دلار فروختند] به همه از جمله دیزنی نشان داد که ساختن فیلم های ابرقهرمانی درجه بزرگسال موفق زیاد هم غیرممکن نیست. ورود ددپول به سینما با فیلم های خاصش ثابت کرد که درجه سنی در صورتی که خود فیلم واقعا خوب باشد تاثیر زیادی بر روی موفقیت آن ندارد، و حالا وارنر بروس همین کار را در فیلم Joker انجام داده و موفق شده!

رئسای دیزنی دوست دارند فیلم Deadpool 3 را با درجه سنی PG-13 بسازند، اما از شکست تجاری هراس دارند، از طرفی رایان رینولدز را هم نمی توانند از این پروژه کنار بگذارند چون مهم ترین دلیل موفقیت فیلم های Deadpool این ستاره درخشان بوده است. ما در حال حاضر بطور دقیق نمی دانیم سومین فیلم انفرادی ددپول قرار است در بستر دنیای سینمایی مارول ساخته شود یا اینکه فرانچایز Deadpool همچنان مستقل باقی خواهد ماند، که زیاد هم مهم نیست، چون ما فقط خود ددپول را می خواهیم و اینکه در چه دنیایی زندگی می کند واقعا اهمیت ندارد. ورود او به MCU فوق العاده خواهد بود، شکی نداریم، اما اگر قرار باشد بخاطر ممکن کردن این اتفاق مهم ترین ویژگی های فیلم ددپول را تغییر دهند، دیگر ارزش نخواهد داشت.

همچنین بخوانید | فیلم بعدی Deadpool با درجه سنی R ساخته می شود؛ توسط نویسندگان تایید شد

تا جایی که ما خبر داریم، دیزنی قصد دارد Deadpool 3 را بسازد و تغییری در این فرانچایز ایجاد نکند؛ حال یکی از منابع ما ادعا کرده که توسعه این فیلم اکنون آغاز شده و قرار است در سال ۲۰۲۲ پا به گیشه بگذارد. همین منبع تایید کرده که در سومین فیلم انفرادی ددپول شاهد حضور زازی بیتز و جاش برولین خواهیم بود. از آنجا که رایان رینولدز چند روز قبل در یک پست اینستاگرامی به ملاقات با مارول اشاره کرده بود، می توانیم تصور کنیم که این گزارش حقیقت دارد. و با توجه به مشغله کاری رینولدز، اگر قرار باشد Deadpool 3 را بسازند واقعا زودتر از ۲۰۲۲ نمی توانند آن را آماده کنند.

Deadpool 3

در این میان، ما همچنین شنیده ایم که مارول قصد دارد بزودی این فیلم را رسما معرفی کند، حتی ممکن است تایید ساخته شدن Deadpool 3 در همین ماه اتفاق بیافتد. فقط امیدواریم اگر چنین اتفاقی رخ داد، مارول تایید کند که وقایع فیلم در MCU رخ می دهـد یا نه؛ ولی اگر ورود ددپول به MCU تایید شود، بعید نیست که شاهد حضور کوتاه او در یکی از فیلم های پیش روی مارول باشیم (مثلا در صحنه پس از تیتراژ Black Widow). ولی در کل، این اواخر چیزهای مختلفی در مورد ددپول می شنویم و امیدواریم بزودی چند خبر رسمی هم بشنویم، شاید Deadpool 3 اولین فیلم مردان ایکسی باشد که مارول می سازد.

همچنین بخوانید | گزارش: Blade و Deadpool 3 می توانند اولین فیلم های درجه بزرگسال MCU باشند

خلاصه مطلب اینکه اگر اوضاع طبق انتظار پیش برود، دنیای سینمایی مارول به لطف ددپول و شخصیت های X-Men می تواند یک آینده فرادرخشان داشته باشد!! — پس منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.