فیلم Deadpool 3 می تواند با درجه سنی R ساخته شود؛ حتی زیر نظر دیزنی

در ماه مارس سال قبل میلادی بود که دیزنی با پرداخت ۷۱.۳ میلیارد دلار، کمپانی فاکس قرن بیستم را خرید و این استودیو حالا با اسم «استودیوی قرن بیستم» زیر پرچم دیزنی فعالیت می کند. یکی از فایده هایی که این خرید داشت این بود که شخصیت های «مردان ایکس» و «چهار شگفت‌انگیز» در اختیار دیزنی قرار گرفتند و این استودیو حالا می تواند از این شخصیت‌ های پرطرفدار در فیلم های دنیای سینمایی مارول (MCU) استفاده کنـد. اما بعد از اینکه فاکس توسط دیزنی خریداری شد، سرنوشت فرانچایز Deadpool در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت.

دو سوال مهم در رابطه با Deadpool وجود داشت؛ نخست اینکه آیا سومین فیلم انفرادی ددپول ساخته خواهد شد؟ و اینکه آیا Deadpool 3 قرار است با درجه سنی بزرگسالان (R-rated) اکران شود؟ در جواب به سوال نخست، اوایل دی ماه بود که رایان رینولدز بازیگر نقش ددپول تایید کرد فیلم سینمایی Deadpool 3 توسط مارول استودیوز در حـال توسعه است. این ستاره با زبان خودش تایید کرده که او و کل تیم مشغول کار بر روی فیلم بعدی Deadpool هستند، فیلمی که قرار است زیر نظر خود دیزنی (و مارول) ساخته شود.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعات از وضعیت سریال مارولی Helstrom محصول سرویس استریم Hulu

برای سوال دوم هنوز جواب دقیقی نداریم، اما احتمالش وجود دارد که دیزنی این فیلم را با درجه سنی R بسازد؛ ولی رت ریس اطمینان بیشتری دارد. ریس که در نگارش هر دو فیلم ددپول دخالت داشته گفته که Deadpool 3 می تواند زیر نظر دیزنی بصورت R-rated ساخته شود، ولی بعنوان یکی از فیلم های فاکس روی پرده برود. این نویسنده گفته که «بطور قطع اینطور خواهد بود، چون فکر می کنم که زیر پرچم دیزنی اکران نمیشود. به نظرم وقتی که شما برای تماشای Deadpool 3 می روید قرار نیست قلعه جادویی را در آغاز فیلم ببینید. اینطور فکر می کنم که این فیلم زیر پرچم فاکس اکران می شود، پس بعله با درجه سنی R خواهد بود.»

Deadpool 3

فیلم های Marvel Studios توسط Disney Studios اکران می شوند و فیلم های مرد عنکبوتی را هم Sony Pictures روی پرده می برد، ولی ما در ابتدای هیچکدام از فیلم دنیای سینمایی مارول لوگوی والت دیزنی را نمی بینیم و MCU لوگوی اختصاصی خودش را دارد. پس، از آنجا که دیزنی فقط فیلم های خانوادگی را روی پرده می برد، اصلا بعید نیست Deadpool 3 را بعنوان یکی از محصولات فاکس اکران کند، و این برند را برای تولید عناوین درجه R زنده نگه دارد، که اتفاقا ایده خیلی خوبی هم محسوب می گردد. بنابراین، سومین فیلم انفرادی ددپول می تواند بعنوان فیلمی که توسط ۲۰th Century Studios تولید شده اکران شود و درجه سنی آن هم آسیبی به سیاست های دیزنی نخواهد زد.

همچنین بخوانید | فیلم مارولی Black Widow صاحب یک خلاصه داستان جدید شد؛

از طرفی، باب ایگر مدیرعامل دیزنی و همچنین کوین فایگی رئیس مارول استودیوز، هر دو نسبت تولید اولین فیلم مارولی درجه R احساس خوبی دارند و مشتاق انجام این کار هستند، پس Deadpool 3 به احتمال قوی یک شروع خواهد بود برای فعالیت مارول و دیزنی در دنیای بزرگسالان؛ در این میان، شایعه شده که دیزنی قصد دارد در سومین فیلم انفرادی ددپول از شخصیت های X-Men کمپانی فاکس استفاده کند، که اصلا بعید نیست حقیقت داشته باشد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline