شایعه: ددپول در صحنه پس از تیتراژ فیلم Black Widow حضور دارد!

طرفداران ددپول در حال حاضر دو سوال خیلی بزرگ دارند؛ نخست اینکه آیا شخصیت محبوبشان قرار است پا به دنیای سینمایی مارول (MCU) بگذارد؟ و اینکه چنین چیزی چطور ممکن خواهد شد؟ خب، ما می دانیم که مارول قصد دارد از این شخصیت در فیلم های آینده خودش استفاده کند، و همچنین مطلع هستیم که سعی دارند بهترین راه ممکن برای اینکه بتوانند ددپول را وارد MCU کنند را بیابنـد. موانع بزرگی در این مسیر وجود دارد؛ مثلا اگر بخواهند ددپول را وارد MCU کنند تکلیف دو فیلمی که ساخته شد و شخصیت های آن چه خواهد شد؟ یا اینکه اگر ددپول متفاوتی را به نمایش بگذارند، ما چطور باید حوادث دو فیلم Deadpool را نادیده بگیریم و شاهد خاستگاه جدید او باشیم؟

از آنجا که دیزنی کمپانی فاکس قرن بیستم و یکم را خریده، کنترل فرانچایزهای X-Men و Fantastic Four را در اختیار گرفته، حالا مدیریت این دو مجموعه یکی از وظایف کمپانی مارول استودیوز است. مارول پیش از این تایید کرده که قصد دارند فرانچایز مردان ایکس را ریبوت و جهش یافته ها را با ظاهری متفاوت وارد MCU کنند — به دنبال شکست های Dark Phoenix نیاز به کمی زمان دارند. اما ددپول قرار نیست ریبوت شود، ولی چالش بزرگی که کوین فایگی و تیمش با آن روبرو شده اند این است که طبیعت ددپول با دنیای سینمایی مارول سازگار نیست، پس در تلاش هستند تا تعادلی بین طبیعت خشن این شخصیت با حال و هوای خانوادگی MCU برقرار کنند.

همچنین بخوانید | خالق ددپول: Deadpool 3 بزودی ساخته می شود!

دیزنی می ترسد که فیلم های بعدی ددپول را با درجه سنی PG-13 بسازد و با واکنش منفی طرفداران، و شکست تجاری روبرو شود؛ از طرفی اگر بخواهد فیلم بعدی Deadpool را با درجه سنی R بسازد، باید تمام سیاست های خودش را زیر پا بگذارد، و همزمان خطر شکست را به جان بخرد. پس بهترین روش این است که میانه روی کنند، یعنی فیلمی بسازند که نه خشن باشد و نه کودکانه، چون با این کار می توانند ددپول را وارد MCU کنند و از او در فیلم های بعدی استفاده کنند. حال یک شایعه تازه منتشر شده که ادعا کرده استودیو به یک روش مناسب دست پیدا کرده و قصد دارد خیلی زود ددپول را وارد این دنیای سینمایی مارول کنند.

ددپول

ما نمی توانیم هیچ حدس درستی در مورد اینکه وید ویلسون چطور پا به دنیای سینمایی مارول می گذارد بزنیم، ولی Cosmic Book News با انتشار یک گزارش فاش کرده که ددپول قرار است در صحنه پس از تیتراژ فیلم بعدی مارول حضور داشته باشد. البته ما این ادعا را فعلا یک شایعه در نظر می گیریم، چون توسط هیچ منبع رسمی و معتبری تایید نشده. ظاهرا، در صحنه پس از تیتراژ فیلم انفرادی Black Widow ما تسک مستر (Taskmaster) را می بینیم که درون یک بار با ددپول ملاقات می کند، درست مثل صحنه پایانی فیلم The Incredible Hulk که در آن شاهد ملاقات ژنرال تادئوس تاندربولت راس با تونی استارک بودیم.

همچنین بخوانید | فیلم Black Widow کاوشی خواهد داشت در نتایج وقایع Captain America: Civil War

واقعا غافلگیر می شویم اگر معلوم شود که این شایعه حقیقت دارد، ولی می تواند روشی مناسب برای خوشحال کردن و امیدوار نگه داشتن طرفداران ددپول باشد، تا زمانی که مارول یک فیلم درست و حسابی برای او بسازد. البته باز هم معلوم نیست که اگر این شایعه درست باشد با کدام نسخه از ددپول ملاقات خواهیم کرد، نسخه فاکسی این شخصیت یـا یک نسخه جدید، و اگر نسخه جدید باشد وید ویلسون خواهد بود یا اینکه تبدیل به ددپول شده. سوال های زیادی وجود دارد که منتظریم جوابی برای آنها پیدا شود — یک نظریه میگوید که دیزنی هیچوقت ددپول را وارد MCU نخواهد کرد و فاکس به تولید فیلم های این شخصیت ادامه خواهد داد، که در حقیقت بهترین اتفاق ممکن است.

در نهایت، باید اشاره کنیم که فیلم سینمایی Black Widow قرار است در تاریخ یکم مِی ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۲ اردیبهشت ۹۹) پا به گیشه بگذارد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline