عنوان نسخه PG-13 فیلم Deadpool 2 ظاهرا فاش شده است!

اینطور به نظر می رسد که عنوان نسخه PG-13 فیلم Deadpool 2 که قرار است زمستان امسال پا به گیشه بگذارد فاش شده؛ Deadpool Before Christmas. اگر به یاد داشته باشید هفته قبل بود که کمپانی فاکس تاریخ شروع اکران تعدادی از فیلم های ۲۰۱۹ خودش را تغییر داد. یکی از این فیلم ها Alita: Battle Angel (آلیتا: فرشته جنگ) بود که در اصل باید طی کریسمس امسال روی پرده می رفت. اما فاکس تاریخ اکران این فیلم را به نسخه PG-13 فیلم Deadpool 2 داد؛ فیلمی که نسخه اصلی آن طی اکران تابستانی خوش در مجموع ۷۳۴٫۲ میلیون دلار فروخت.

نسخه جدید قرار است کمی از خشونت و الفاض نامناسب Deadpool 2 بکاهد تا بچه های ۱۳ ساله و بزرگ تر هم بتوانند تماشای ددپول را در سینما تجربه کنند، اما طبق شنیده ها تغییرات فقط به همین موارد ختم نمی شود و ظاهرا نسخه جدید از نظر داستانی هم تفاوت هایی با فیلم اصلی دارد. وقتی که فاکس خبر اکـران چنین فیلمی را اعلام کرد باعث تعجب همه شد، اما این اتفاق دو خوبی برای استودیو دارد؛ نخست اینکه سود بیشتری بدست می آورند، همچنین همه می فهمند یک فیلم Deadpool با گروه سنی PG-13 چگونه خواهد بود.

همچنین بخوانید | نسخه PG-13 فیلم Deadpool 2 در ماه دسامبر پا به گیشه می گذارد!

بر پایه یک توییت تازه منتشر شده از سوی Lizo Mzimba، گزارشگر BBC، فیلم جدید The Deadpool Before Christmas (ددپول قبل از کریسمس) نام گرفته است. این عنوان از سوی خود کمپانی فاکس تایید نشده، پس اگر تکذیب شد زیاد تعجب نکنید، اما بعید نیست که واقعیت داشته باشد. با توجه به زمانی که Fox برای اکران این فیلم انتخاب کرده ممکن است چنین عنوانی را برای آن انتخاب کند.

Deadpool before Christmas

ما تا این لحظه ددپول را بعنوان یک ضدقهرمان دوست داشتنیِ ظالِم و پرحرف می شناسیم که با دوستان زیادی مهربان و با دشمنان به شدت بدرفتار است. دو فیلم قبلی Deadpool چیزی از خشونت کم نداشتند و پر بودند از جوک های جالب، صحنات اکشن نفسگیر و گاهی هم دیالوگ های رکیک. اما حالا ما قرار است ددپول پرحف خودمان را در یک فیلم با لحنی ساده تر و حال-و-هوای کریسمسی مشاهده کنیم؛ که قطعا جالب خواهد بود. شاید Deadpool Before Christmas نسخه ویرایش شده Deadpool 2 باشد، اما قطعا تماشای آن لذتی مضاعف خواهد داشت. البته با توجه به گروه سنی PG-13 فیلم، وید باید فقط جوک هایی که کلمات بد ندارند را بگوید و دیگر خبری از آن تکه کلام های باحال نخواهد بود!!

همچنین بخوانید | ریشات های The New Mutants هنوز انجام نشده؛ شاید مربوط به گروه سنی فیلم باشد!

فیلم Deadpool Before Christmas تا کمتر از دو ماه دیگر پا به گیشه می گذارد و باید ببینیم که فاکس برای تبلیغ آن از چه روش هایی استفاده خواهد کرد. البته فاکس باید چیزی رو کند که باعث جذب طرفداران به سوی این فیلم شود، چون علاوه بر اکران گسترده، نسخه بلوری و اینترنتی Deadpool 2 هم منتشر شده و قطعا بسیاری از طرفداران حتی زیر ۱۳ ساله ددپول هم این فیلم را تماشا کرده اند، پس چرا باید برای دیدن نسخه ساده تر فیلم باید به گیشه هجوم بیاورند؟؟

این فیلم از جمعه ۳۰ آذر روی پرده می رود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline