ددپول وقتی وارد دنیای سینمایی مارول شود به ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ خواهد پیوست!

Avengers 5

طی چند ماه اخیر ما چیزهای زیادی در رابطه با پیوستن ددپول به دنیای سینمایی مارول (MCU) شنیدیم، که بسیاری از آنها شایعه بودند و احتمالا بعضی هم تبدیل به واقعیت خواهند شد. ولی، در کل به نظر می رسد که ددپول قرار است واقعا به MCU بپیوندد و وقتی کـه این اتفاق بیافتد، تبدیل به یکی از شخصیت های مهم این دنیای اشتراکی خواهد شد. و حالا هم گزارشی تازه به دست ما رسیده که ادعا می کند ددپول قرار است خیلی بیشتر از چیزی که ما تصور می کنیم برای MCU اهمیت پیدا کند.

طبق ادعای یکی از منابع ما، ددپول بطور قطع وارد دنیای سینمایی مارول خواهد شد، و زمانی که این اتفاق بیافتد شاهد پیوستن او به تیم ابرقهرمانی ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ خواهیـم بود. نسخه فعلی ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ طی سالهای آینده رنگ یک سری تغییرات را به خود خواهد دید، چون تعدادی از اعضای اصلی خودش را از دست داده است. ولی شخصیت هایی مثل پلنگ سیاه، کاپیتان مارول، شاهین (سم ویلسون)، سرباز زمستان، مرد مورچه ای و بقیه اعضا، فرصت مبارزه در کنار ددپول را پیدا خواهند کرد.

همچنین بخوانید | رایان رینولدز نسخه متفاوتی از ددپول را در MCU به تصویر خواهد کشید!

با توجه به اینکه فاکس تمام شخصیت های مردان ایکس را به دیزنی فروخته، مارول استودیوز اکنون می تواند از این شخصیت ها در فیلم های خودش استفاده کند، پس شاید ددپول تنها جهش یافته ای نباشد که طی سالهای آینده به ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ می پیوندد؛ ولی قطعا پرطرفدارترین است. در این میان یک شایعه وجود دارد که ادعا می کند ددپول در Spider Man 3 حضور خواهد داشت، که ظاهرا قرار نیست به حقیقت بپیوندد، ولی احتمالا در فیلم بعدی Avengers شاهد ملاقات پیتر پارکر با وید ویلسون خواهیم بود.

ددپول ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ

ولی در کل هنوز اطلاعات دقیقی در مورد پیوستن ددپول به MCU وجود ندارد، ولی اگر این اتفاق بیافتد مارول می تواند علاوه بر تولید چند فیلم انفرادی، شرایط لازم برای حضور او در تعدادی از فیلم های آینده را فراهم کند. اما مهم ترین سوال در حال حاضر این است که آیا دیزنی قصد دارد تغییری در شخصیت ددپول و طبیعت خشن او ایجاد کند؟ ما جواب دقیقی برای این سوال نداریم ولی به احتمال قوی این اتفاق نخواهد افتاد چون مردم ددپولی را دوست دارند که به راحتی آدم بده ها بکشد و خیلی هم بی تربیت باشد!! — و البته بانمک و پرحرف.

همچنین بخوانید | ممکن است در Spider-Man 3 شاهد حضور ونوم باشیم، اما ددپول نه!

ما در حال حاضر نمی دانیم مارول چه برنامه ای برای فاز چهارم دارد، و همچنین معلوم نیست که چه زمانی مردان ایکس را وارد MCU خواهد کرد. ولی، مردان ایکس با بازیگرانی جدید وارد این دنیای اشتراکی می شوند و هیچ ارتباطی با نسخه قبلی نخواهند داشت. ولی بازیگر نقش ددپول تغییری نخواهد کرد، اما شاید ددپول مارول تفاوت هایی با نسخه فاکس داشته باشد. رایان رینولدز نخستین بار در فیلم X-Men Origins: Wolverine این شخصیت را به تصویر کشید، سپس در فیلم های انفرادی Deadpool با یک نسخه متفاوت از وید ویلسون بازگشت. پس، بعید نیست در MCU هم ما شاهد حضور نسخه متفاوت تری از این ضدقهرمان پرطرفدار باشیم، که قطعا اتفاق چندان خوبی نیست (چون همبازی های قبلی خودش را از دست می دهد و مجبورند وقایع دو فیلم Deadpool را نادیده بگیرند) اما بهتر از یک تغییر کلی می باشد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.