دنیای احضار: Annabelle 4 در دست توسعه قرار دارد

اگر به یاد داشته باشید در سال ۲۰۱۳ بود که فیلم ترسناک The Conjuring (احضار) به کارگردانی جیمز وان روی پرده رفت، این فیلم با موفقیت های تجاری و هنری خودش شرایط را برای ساخته شدن یک ادامه فراهم کرد. The Conjuring 2 هم توسط جیمز وان کارگردانی شد و در سال ۲۰۱۶ راهی گیشه شد و‌ یک‌ موفقیت دیگر برای کمپانی نیو‌ لاین (New Line) بود. بین این دو‌ فیلم، Annabelle به کارگردانی جان آر. لئونتی بعنوان یک اسپین‌آف برای فیلم های احضار روی پرده رفت و خیلی خوب فروخت.‌ موفقیت های این دو سری به نیو‌ لاین نشان داد که دنیای احضار شانس بالایی برای کسب موفقیت دارد‌.

قسمت اول Annabelle توانست ۲۵۷ میلیون دلار بفروشد، قسمت دوم تحت عنوان Annabelle: Creation (آنابل: آفرینش) در سال ۲۰۱۷ روی پرده رفت و ۳۰۶.۵ میلیون دلار فروخت، در نتیجه ساخته شدن سومین فیلم یک اتفاق کاملا قابل انتظار بود. این فیلم تحت عنوان Annabelle Comes Home (آنابل به خانه می‌‍آید) امسال روی پرده رفت، اما مثل دو فیلم قبلی مورد استقبال قرار نگرفت و در گیشه بین المللی ۲۲۸.۵ میلیون دلار فروخت. باید اشاره کنیم که قسمت دوم و سوم به ترتیب توسط دیوید اف. سندبرگ (Shazam) و گری دابرمن (IT) کارگردانی شده بودند.

همچنین بخوانید | عنوان رسمی The Conjuring 3 تایید شد؛ شروع اکران از سپتامبر ۲۰۲۰

حال با توجه به اینکه نیو لاین قصد دارد همچنان به توسعه دنیای احضار ادامه دهد، این سوال در ذهن بسیاری از طرفداران ایجاد شده که آیا Annabelle 4 ممکن است ساخته شود؟ در حال حاضر جواب دقیقی برای این سوال وجود ندارد چون نیو لاین یا وارنر بروس هیچکدام تایید نکرده اند که چهارمین فیلم آنابل ساخته خواهد شد یا نه، ولی یکی از منابع ما ادعا کرده که نیو لاین مشغول کار بر روی این فیلم است، البته هـنوز در نخستین مراحل توسعه قرار دارد و تا این لحظه اتفاق خاصی رخ نداده است. ولی در کل، با توجه به موفقیت سه فیلم قبلی، بعید نیست که Annabelle 4 واقعا در دست توسعه قرار داشته باشد.

Annabelle 4

دنیای Conjuring از همان ابتدا با قدرت کار خودش را شروع کرد و‌ طی شش سال اخیر ۷ فیلم در بستر این فرانچایز ساخته شد. فیلم های این فرانچایز از نظر فروش توان رقابت با دیگر عناوین مشهور گیشه را ندارند، ولی چون با بودجه کمی جلوی‌ دوربین می روند، هر چقدر هم که فروش کنند باز هم سودآور هستند. به همین دلیل توسعه دنیای احضار همچنان ادامه دارد و هم اکنون هم تعدادی از فیلم های آن در حال توسعه هستند. حال اینکه نیو لاین واقعا در فکر تولید چهارمین فیلم آنابل است را نمی توانیم تایید کنیم، ولی به احتمال خیلی خیلی زیاد همینطور است.

همچنین بخوانید | دنیای احضار: فیلم The Nun 2 صاحب یک نویسنده شد

فیلم بعدی این فرانچایز که روی پرده می رود The Conjuring 3 است که با عنوان رسمی The Devil Made Me Do It (شیطان مجبورم کرد انجامش بدم) در ماه سپتامبر ۲۰۲۰ (پاییز سال آینده) راهی گیشه خواهد شد. بعد از آن نوبت به The Nun 2 می رسد که طبق آخرین اطلاعات منتشر شده، خانم اَکیلا کووپر توسط نیو لاین استخدام شده تا یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ برای آن بنویسد. در این میان فیلم The Crooked Man ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف Conjuring 2 هم در حال توسعه است که هنوز معلوم نیست در چه وضعیتی قرار دارد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline