فیلم لایو-اکشن Detective Pikachu صاحب یک تیزر احساسی و تماشایی شد

یکی از مورد انتظارترین فیلمهای لایو-اکشن امسال، Detective Pikachu (کارآگاه پیکاچو) صاحب تیزری جالب و تماشایی شد. این فیلم هنوز از راه نرسیده اما در همین ابتدای مسیر با واکنش های بسیار خوبی روبرو شده، حتی تحلیلگران پیش بینی کرده اند که طی افتتاحیه از Aquaman (آکوامن) هم بیشتر خواهد فروخت.

فیلم Detective Pikachu بر پایه یک بازی به همین نام ساخته شده است. این بازی که بواسطه داستان جالب خوش خیلی مورد توجه قرار گرفت، شباهت چندان زیادی به دیگر بازی های Pokémon ندارد و بیشتر یک عنوان داستان محور با تمرکز بر روی حل معماهای مختلف است. در ابتدا وقتی که فاش شد قرار است یک فیلم بر پایه بازی Detective Pikachu ساخته شود، خیلی از مردم تصور می کردند گزینه چندان مناسبی برای تبدیل شدن به فیلم نباشد. اما زمانی که اولین تریلر این فیلم از راه رسید، و سپس دومین، نظر طرفداران Pokémon به سمت آن جلب شد و حالا هم انتظار داریم از موفق ترین فیلم های ۲۰۱۹ باشد.

همچنین بخوانید | قسمت دوم Detective Pikachu اکنون در حال توسعه است؛ نویسنده ۲۲ Jump Street آنرا می نویسد

حال، رایان رینولدز (صداپیشه شخصیت کارآگاه پیکاچو) در صفحه رسمی توییتر خودش یک تیزر جدید از فیلم سینمایی Detective Pikachu را به اشتراک گذاشت. در این تیزر شاهد نمایش صحنات جدیدی از این فیلم هستیم که آن را جالب و تماشایی تر کرده است. بعلاوه، بواسطه تیزر جدید می توانیم نگاه دقیق تری داشته باشیم به تعدادی از پوکمون هایی که در فیلم حضور دارند.


تریلرهای قبلی به ما نوید یک فیلم با حال و هوایی کم و بیش شاد را دادند، اما تیزر جدید فضای تاریک تری دارد. این تیزر به بیننده خودش می گوید که فیلم پر شده از صحنات احساسی درخشان. رابطه بین پیکاچو و تیم گودمن در مرکز توجه این تیزر جالب قرار گرفته است. در کنار این قضیه، بواسطه تیزر می توانیم نگاهی دقیق تر به شخصیت هایی مثل Braviary و Psyduck از دنیای پوکمون داشتـه باشیم؛ موسیقی تیزر هم که دیگر نیازی به تعریف کردن ندارد — قطعه What a Wonderful World اثری از لویی آرمسترانگ.

همچنین بخوانید | فیلم لایو-اکشن Aladdin صاحب یک تریلر و پوستر تماشایی شد؛

فیلم سینمایی Detective Pikachu تازه شروع یک جریان سینمایی است که اگر اوضاع طبق انتظار پیش برود، می تواند نقش مهمی در آینده هالیوود داشته باشد و در نهایت موجب خوشحالی طرفداران Pokémon شود. از ستارگان اصلی این فیلم می توانیم به رایان رینودلز (Deadpool) صداپیشه شخصیت کارآگاه پیکاچو، ﮐﺎﺗﺮﯾﻦ ﻧﯿﻮﺗﻮﻥ (سریال Supernatural) در نقش لوسی، ﺳﻮﮐﯽ ﻭﺍﺗﺮﻫﺎﻭﺱ (ﺳﻨﺖﺷﮑﻦ: ﺷﻮﺭﺷﯽ)، ﮐﻦ ﻭﺍﺗﺎﻧﺎﺑﻪ (Godzilla) در نقش کارآگاه یوشیدا، ﺟﺎﺳﺘﯿﺲ ﺍﺳﻤﯿﺚ (Jurassic World: Fallen Kingdom) در نقش تیم گودمن شخصیت اصلی فیلم، ﮐﺮﯾﻦ ﺳﻮﻧﯽ (Deadpool) در نقش جک، Omar Chaparro، ﺑﯿﻞ ﻧﺎﯼ (Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest)، ﺭﯾﺘﺎ ﺍﻭﺭﺍ (Fifty Shades Freed) و Priyanga Burford (جنگ ستارگان ۸) اشاره کنیم.

فیلم سینمایی Detective Pikachu از تاریخ ۱۰ مِی ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۰ اردیبهشت) پا به گیشه می گذارد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.