دومین تریلر رسمی فیلم لایو-اکشن Detective Pikachu با بازی رایان رینولدز + پوستر جدید

فیلم به شدت مورد انتظار Detective Pikachu (ﮐﺎﺭﺍﮔﺎﻩ ﭘﯿﮑﺎﭼﻮ) صاحب یک تریلر و پوستر جالب جدید شد؛ شروع داستان بر میگردد به سال ۲۰۱۶، زمانی که بازی Pokémon GO بر روی پلتفرم های موبایلی منتشر شد و به موفقیت هایی فراتر از انتظار دست یافت. وقتی این اتفاق افتاد، Legendary Pictures به سرعت حقوق لازم برای ساخت یک فیلم لایو-اکشن را بدست آورد و توسعه فیلم سینمایی Detective Pikachu را آغاز نمود.

فیلم Detective Pikachu جزو عناوین بهاری ۲۰۱۹ است که توسط ﺭﺍﺏ ﻟﺘﺮﻣﻦ (Goosebumps) کارگردانی شده و رایان رینولدز نیز کسی است که وظیفه صداپیشگی شخصیت اصلی داستان را برعهده داشته. این فیلم به لطف بازیگران و عوامل تولید مشهور خودش، و همچنین شهرت پیکاچو، به شدت مورد توجه قرار گرفته است.

 
اواخر سال ۲۰۱۸ بود که اولین تریلر رسمی از این فیلم لایو-اکشن منتشر شد و طرفداران موفق شدند نخستین نگاه خودشان را به Detective Pikachu داشته باشند. این تریلر که طی بیست و چهار ساعت نخست انتشار ۱۰۰ میلیون بار دیده شد، به ما نوید یک فیلم جالب و سرگرم کننده را داد. طبق چیزی که در این تریلر دیدیم، و با توجه به استقبالی که از آن شد می توانیم انتظار داشته باشیم که Detective Pikachu جزو فیلم های موفق امسال باشد.

همچنین بخوانید | لیست ﭘﺮﺑﯿﻨﻨﺪﻩ ﺗﺮﯾﻦ تریلرهای تاریخ طی ۲۴ ساعت نخست انتشار (تا امروز)

حال، با توجه به اینکه مدت زمان چندان زیادی تا شروع اکران این فیلم باقی نمـانده، کمپانی Legendary Pictures اقدام به انتشار یک تریلر و پوستر جدید از آن کرده است که تماشای آنها را به شدت پیشنهاد می کنیم:


کارآگاه پیکاچو

در خلاصه داستان کوتاه Pokémon Detective Pikachu آمده است: “در دنیایی که مردم پوکمون را برای مبارزه جمع می کنند، یک پسر با پیکاچویی هوشمند و سخنگو برخورد می کند که دوست دارد یک کارآگاه باشد…” البته تریلر قبلی و همچنین جدید بخش های مختلفی از داستان فیلم را فاش کرده انـد، ولی خلاصه داستان یک ایده کلی از داستان به ما می دهد؛ بدون اینکه چیز مهمی را اسپویل کند.

همچنین بخوانید | فیلم سینمایی Sonic the Hedgehog: پوستر رسمی، خلاصه داستان & لیست عوامل

از ستارگان اصلی Pokémon Detective Pikachu می توانیم به رایان رینودلز (Deadpool) صداپیشه شخصیت کارآگاه پیکاچو، ﮐﺎﺗﺮﯾﻦ ﻧﯿﻮﺗﻮﻥ (سریال Supernatural) در نقش لوسی، ﺳﻮﮐﯽ ﻭﺍﺗﺮﻫﺎﻭﺱ (ﺳﻨﺖﺷﮑﻦ: ﺷﻮﺭﺷﯽ)، ﮐﻦ ﻭﺍﺗﺎﻧﺎﺑﻪ (Godzilla) در نقش کارآگاه یوشیدا، ﺟﺎﺳﺘﯿﺲ ﺍﺳﻤﯿﺚ (Jurassic World: Fallen Kingdom) در نقش تیم گودمن شخصیت اصلی فیلم، ﮐﺮﯾﻦ ﺳﻮﻧﯽ (Deadpool) در نقش جک، Omar Chaparro، ﺑﯿﻞ ﻧﺎﯼ (Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest)، ﺭﯾﺘﺎ ﺍﻭﺭﺍ (Fifty Shades Freed) و Priyanga Burford (جنگ ستارگان ۸) اشاره کنیم.

بد نیست یادآوری کنیم که تایید شده قسمت دوم فیلم سینمایی Detective Pikachu اکنون در حال توسعه است، Oren Uziel نویسنده فیلم ۲۲ Jump Street هم مشغول کار بر روی ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ آن می باشد. استودیو از همین حالا کار بر روی قسمت دوم را آغاز کرده که نشان می دهد از موفقیت قسمت نخست اطمینان دارد، فیلمی که اکرانش از دهم مِی ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۰ اردیبهشت ۹۸) آغاز می شود.


منبع: Legendary Pictures

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.