اولین تصویر از امیر آقایی در «دیدن این فیلم جرم است!»


اولین تصویر از امیر آقایی در فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است!» به نویسندگی و کارگردانی رضا زهتابچیان منتشر شد؛ باید اشاره کنیم که «دیدن این فیلم جرم است!» یک عنوان سیاسی است که به ماجرای یک گروگانگیری می‌پردازد. این فیلم برای نخستین بار در بخش «نگاه نو» سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درخواهد آمد.

«دیدن این فیلم جرم است!» فیلمی در ژانر سیاسی می باشد که توسط رضا زهتابچیان نوشته و کارگردانی شده، محمدرضا شفاه نیز تهیه‌کننده آن می باشد. از بازیگران این فیلم می توانیم به امیر آقایی، لیندا کیانی (خجالت نکش، اکسیدان)، حسین پاکدل (سریال عالیجناب)، حمیدرضا پگاه (گیلدا)، محمود پاک نیت (آقای سانسور)، احسان امانی (بانوی عمارت) و حمید ابراهیمی (آلزایمر) اشاره کنیم.

در خلاصه داستان این فیلم آماده است که: “فقط یک فیلم پنج دقیقه‌ای می‌خواستم تا بعدا بتونم از زنم و دخترم دفاع کنم، ولی امونم ندادند… صدای آژیراشون داره نزدیک‌تر می‌شه… الان مثل مور و ملخ می‌ریزن اینجا…. ” پروانه ساخت «دیدن این فیلم جرم است!» پس از کش و قوس‌های فراوان صادر گشت، و فیلمبرداری آن نیز به دلیل موضوع حساس و امنیتی اش در سکوت خبری طی شد.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعات از سریال نوروزی سعید آقاخانی به نام «نون خ»

دیدن این فیلم جرم است!

امیر آقای بازیگر اصلی فیلم «دیدن این فیلم جرم است!» می باشد، ما این ستاره ۴۸ ساله را مـا اخیرا در سریال های آسمان من، چرخ و فلک و نوار زرد مشاهده کرده ایم، از پروژه های سینمایی اخیر او هم می توانیم به مردی بدون سایه، بدون تاریخ بدون امضا، حریم شخصی، بادیگارد و همچنین فصل نرگس اشاره کنیم.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.