کمپانی دیزنی عنوان فیلم هایی که طی 2018 و 19 اکران می کند را فاش کرد

کمپانی دیزنی سال های شلوغی را در پیش دارد و برای اکران فیلم های زیادی برنامه ریزی کرده است؛ این استودیو طی ارائه خودش در همایش CinemaCon لیستی از فیلم های دو سال آینده خود، بعد از Avengers: Infinity War در اختیار حاضرین قرار داد. دیزنی در این همایش عنوان فیلم های دو سال آینده خودش، که شامل چند فیلم اقتباسی لایو-اکشن، فیلم هایی از دنیای سینمایی مارول و همچنین فیلم جدید Star Wras می شود را فاش کرد.

در میان عنوان های اعلام شده ما با بسیاری آشنایی داریم اما تعدادی از آنها باعث تازگی لیست شده اند، مانند Artemis Fowl و The Nutcracker. فیلم های کمپانی دیزنی طی دو سال آینده به این ترتیب است:

اول. Avengers: Infinity War (شروع اکران از ۷ اردیبهشت)
دوم. Solo: A Star Wars Story (شروع اکران از ۴ خرداد)
سوم. Incredibles 2
چهارم. Ant-Man and The Wasp
پنجم. Christopher Robin (شروع اکران از جمعه ۱۲ مرداد ۹۷)
ششم. The Nutcracker and the Four Realms
هفتم. Ralph Breaks The Internet
هشتم. Mary Poppins Returns
نهم. Captain Marvel
دهم. Dumbo
یازدهم. Penguins
دوازدهم. Avengers 4 (شروع اکران از جمعه ۱۳ اردیبهشت ۹۸)
سیزدهم. Aladdin
چهاردهم. Toys Story 4
پانزدهم. The Lion King
شانزدهم. Artemis Fowl
هفدهم. Frozen 2
هجدهم. Star Wars Episode IX

کمپانی دیزنی در سال ۲۰۱۷ پول فراوانی را به جیب زد، چرا که بیشتر فیلم های پرفروش سال از تولیدات این استودیوی مشهور بودند، از طرفی فیلم لایو-اکشن Beauty and the Beast (دیو و دلبر) به یک موفقیت بی سابقه دست یافت. این فیلم در آمریکا ۵۰۴ میلیون دلار فروخت و به مجموع فروش بین المللی ۱٫۲ میلیون دلاری دست یافت. دیگر فیلم این استودیو، Guardians of the Galaxy Vol. 2 (نگهبانان کهکشان ۲) هم پرفروش بود، این فیلم در سراسر جهان بیشتر از ۸۶۳ میلیون دلار فروخت. Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (ﺩﺯﺩﺍﻥ ﺩﺭﯾﺎﯾﯽ ﮐﺎﺭﺍﺋﯿﺐ: ﻣﺮﺩﮔﺎﻥ ﺣﮑﺎﯾﺖ ﻧﻤﯽﮐﻨﻨﺪ) به فروش ۷۹۴ میلیون دلاری دست یافت، انیمیشن Cars 3 هم ۳۸۳ میلیون دلار فروخت. فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) نیز ۸۸۰ میلیون دلار فروخت، در صورتی که مجموع فروش بین المللی Star Wars: The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جدای) به ۱٫۳ میلیون دلار رسید.

کمپانی دیزنی

سال ۲۰۱۸ تا همین نقطه هم برای دیزنی پرسود بوده است، Black Panther (پلنگ سیاه) مارول استودیوز اکنون در حال اکران است و با فروش بیشتر از ۱٫۳ میلیارد دلاری پرفروش ترین فیلم امسال تا این لحظه بوده است، دو روز دیگر نیز Avengers: Infinity War پا به گیشه می گذارد. به دنبال آن در تاریخ ششم جولای مصادف با جمعه ۱۵ تیر ماه اکران Ant-Man and The Wasp (ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ ﻭ ﺯﻧﺒﻮﺭﮎ) آغاز می شود، Captain Marvel (کاپیتان مارول) بری لارسون در تاریخ هشتم مارس ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۱۷ اسفند ۹۷ راهی گیشه می شود، قسمت چهارم هنوز بدون عنوان Avengers نیز در سوم ماه می ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۱۳ اردیبهشت ۹۸ شروع بکار می کند، سپس قسمت دوم Spider-Man: Homecoming از تاریخ ۵ جولای ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۱۴ تیر ۹۸ روی پرده می رود. Guardians of the Galaxy Vol. 3 نیز در سال ۲۰۲۰ به دست علاقه مندان می رسد.

بزودی گزارش های دقیق تری در مورد فیلم های درون لیست، به دستتان می رسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.