تصاویری جدید از فیلم سینمایی Christopher Robin دیزنی

تصاویری جدید از فیلم سینمایی Christopher Robin کمپانی دیزنی منتشر شده که بواسطه آنها می توانیم نگاهی تازه و دقیق تر به ﻭﯾﻨﯽ ﺩ ﭘﻮ و نزدیک ترین رفقای او داشته باشیم. آنها در حال گرفتن آفتاب هستند و اصلا به ما توجـه نمی کنند، پس راحت باشید و خوب نگاه کنید!!

همانطور که احتمالا خودتان خبر دارید، Christopher Robin عنوان یک فیلم لایو-اکشن محصول کمپانی دیزنی است درباره کریستوفر رابین، پسری که آ.آ. ﻣﯿﻠﻨﻪ درباره او در کتاب های کودکان Winnie the Pooh نوشت. در داستان نسخه سینمایی، کریستوفر رابین کاملا بزرگ شده (در این فیلم با نقش آفرینی Ewan McGregor) و با مشکلات بزرگسالی دست و پنجه نرم می کند، که شامل تروما از دیدن میدان های نبرد جنگ جهانی دوم می شود، و همچنین مسائل شغلی-خانوادگی — در نسخه انیمیشن قضیه متفاوت بود. در این میان، چند دوست قدیمی برای دادن درس های مهم زندگی به او نمایان می شوند. این دوست های قدیمی شامل ﻭﯾﻨﯽ ﺩ ﭘﻮ، ایور، ببر و خرگوش می شود، بعلاه دیگر ساکنان جنگل Hundred Acre.

وبسایت EW اطلاعات تازه ای از داستان فیلم سینمایی Christopher Robin منتشر کرد و دو تصویر جدید از آن را در اختیار طرفداران قرار داد. در یکی از این تصاویر می توانیم شخصیت های اصلی فیلم را کنار هم و مشغول آفتاب گرفتن مشاهده می کنیم. ﯾﻮﺍﻥ ﻣﮏﮔﺮﮔﻮﺭ (Beauty and the Beast) بازیگر نقش کریستوفر در رابطه با نقش خودش گفته است که؛ “در آن داستان های قدیمی، کریستوفر رابین به خاطر رفتارش با پو دانش زیادی را در اختیار می گذارد. پو و ایور سوالات فلسفی زیادی دارند و کریستوفر رابین برای پاسخ دادن به آنها اینجاست. و فکر می کنم، تا حد زیادی، او فقط آن حکمت کودکانه را از دست داده و کمی گیر کرده است. او خیلی کار می کند و هیچ زمانی برای بازی ندارد. حدس من این است که فیلم در این باره است: دوبـاره یـافتن رابطه او با خود جوان ترش.

فیلم سینمایی Christopher Robin توسط ﻣﺎﺭﮎ ﻓﻮﺭﺳﺘﺮ (جنگ جهانی زد) کارگردانی شده و اکران آن قرار است از سوم آگوست ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۱۲ مرداد آغاز شود.

فیلم سینمایی Christopher Robin

کریستوفر رابین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.