دیزنی پلاس: ستاره اصلی سریال Ms. Marvel پیدا شده، نامش بزودی فاش می شود!

همین حالا که مشغول خواندن این گزارش هستید، دیزنی در حال کار بر روی تعداد قابل توجه‌ای سریال مارولی است که بطور مستقیم با دنیای سینمایی مارول (MCU) مرتبط می باشنـد. شخصیت های اصلی این سریال های لایو-اکشن یا قبلا در فیلم های MCU حضور داشته اند و حالا صاحب سریال شده اند، یا اینکه قرار تازه پا به این دنیای اشتراکی بگذارند و در آینده درون فیلم های آن دیده شوند. مارول طی همایش کامیک-کان سن دیگو (SDCC 2019) تعدادی از این سریال ها را معرفی کرد، چند ماه بعد هم سه سریال Moon Knight (شوالیه ماه)، Ms. Marvel (میس مارول) و She-Hulk (هالک‌دخت) به لیست اضافه شدند.

فاز تولید این سه سریال قرار است بزودی آغاز شود و مارول نیز این روزها در پی انتخاب بازیگران اصلی و فرعی آنهاست، و ظاهرا قرار است ابتدا Moon Knight و Ms. Marvel را جلوی دوربین ببرند، و سپس نوبت به She-Hulk خواهد رسید چون تاکنون خبر خاصی در مورد سریال هالک مونث شنیده نشده است. اینطور که شنیده ایم این سه سریال تا قبل به پایان رسیدن سال ۲۰۲۰ تکمیل شده تحویل دیزنی داده خواهند شد، و دیزنی می تواند آنها را در ۲۰۲۱ یا سال بعد از آن منتشر کند. البته تا این لحظه به زمان انتشار این سه سریال اشاره ای نشده است، و حتی نمی دانیم قرار است جزو فاز چهارم MCU باشند یا پنجم.

همچنین بخوانید | سریال مارولی Moon Knight: هری پاتر یکی از گزینه‌های بازی در نقش اصلی است

اعلام شده که سریال لایو-اکشن Ms. Marvel قرار است بهار سال آینده جلوی دوربین برود و چون فاصله خیلی زیادی تا زیباترین فصل سال باقی نمانده، مارول طی چند هفته اخیر در پی یافتن یک بازیگر مناسب برای به تصویر کشیدن شخصیت اصلی آن، کامالا خان، بوده است. و حـالا طبق یک گزارش تازه منتشر شده، مارول بازیگر مورد نظر خودش را پیدا کرده که به احتمال زیاد یک ستاره نوظهور پاکستانی-آمریکایی است، ولی فعلا نام این ستاره فاش نشده و قرار است بزودی بطور رسمی توسط دیزنی معرفی شود.

سریال میس مارول

این سریال لایو-اکشن بر محور اولین ابرقهرمان مسلمان مارول می چرخد، میس مارول لقبی کمیک بوکی و قهرمانی است که از ۱۹۷۶ در دنیای مارول وجود داشته، کارول دانورز در گذشته از این نام استفاده می کرده، قبل از اینکه لقب کاپیتان مارول به وی داده شود. اما قهرمان سریال جدید مارول یک دختر نوجوان به نام کامالا خان است، اولین شخصیت مسلمان مارولی که صاحب سری کمیک انفرادی خودش شد. او یک پاکستانی آمریکایی است که در نیوجرسی و در یک خانواده مذهبی زندگی می کند، و در تلاش است تا راه خودش را بیابـد. کامالا قدرتی چندریختی دارد، که به او توانایی دگرپیکری (تغییر شکل و اندازه) را می دهد.

همچنین بخوانید | دیزنی پلاس: سوفیا دی مارتینو به سریال مارولی Loki پیوست

سریال Ms. Marvel محصول سرویس استریم Disney+ هنوز در نخستین مراحل توسعه قرار دارد، بنابراین فعلا هیچ چیز در مورد آن قطعی نیست و برنامه های فعـلی ممکن است خیلی زود تغییر کنند. دیزنی تابستان امسال طی همایش D23 Expo 2019 بطور رسمی تایید کرد که این سریال در کنار Moon Knight و She-Hulk قرار است ساخته شود. تولید نیز همانطور که اشاره کردیم تا سه یا چهار ماه دیگر آغاز می شود، و بزودی نام ستاره های آن فاش خواهد شد، در کنار اطلاعاتی از داستان‌.‌

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline