انیمیشن Frozen 2 صاحب یک تریلر رسمی شد؛ سردترین انیمیشن سال!

همانطور که انتظار داشتیم، دیزنی تریلر رسمی انیمیشن سینمایی Frozen II را منتشر کرد؛ ادامه یکی از پرفروش و موفق ترین انیمیشن های تاریخ که در سال ۲۰۱۳ توسط دیزنی منتشر شد و با استقبال فوق العاده مردم روبرو گشت. این پویانمایی موزیکال بر پایه رمان ملکه برفی اثر نویسنده مشهور هانس کریستیان آندرسن ساخته شده‌ بود و در آن بازیگرهای مشهوری از جمله نظیر کریستن بل، ایدینا منزل و جاناتان گروف در آن بعنوان صداپیشه حضور داشتند.

ما از سال ۲۰۱۵ مستقیما منتظر Frozen II هستیم، ادامه ای که کریس باک و جنیفر لی برای کارگردانی آن بازگشته اند تا ما را باری دیگر با آنا، السا و کریستوف همراه کند. اگر به یاد داشته باشید اوایل ۲۰۱۹ بود که دیزنی تیزر تریلر رسمی Frozen II را منتشر کرد و به لطف آن توانستیم نیم نگاهی به حوادث پیش رو داشته باشیم، که نوید یک ماجراجویی خطرناک و مهیج را برای قهرمان های داستان و رفیقشان اولاف (با صدای جاش گاد) داد. اما حالا با تریلر جدید می توانیم نگاهی دقیق تر به این انیمیشن تماشایی و سرد داشته باشیم.

همچنین بخوانید | انیمیشن Frozen 2 صاحب یک پوستر رسمی شد؛

این انیمیشن توسط Allison Schroeder (فیلم Hidden Figures) نوشته شده و داستان آنا (با صدای Kristen Bell)، السا (Idina Menzel) و کریستوف (Jonathan Groff) را روایت می کند که پا به یک ماجراجویی فراتر از قلمرو آرندل می گذارند. اولین تیزر Frozen II خیلی رازدارانه از داستان فیلم حفاظت کرد و دیزنی مطمئن شد که چیزی را فاش نکند، اما با این وجود مقداری اطلاعات به ما داد و طرفداران هم بر پایه همین چند قطره اطلاعات نظریه های متنوعی خلق کردند. اما حالا که تریلر جدید از راه رسیده و خلاصه داستان رسمی هم اخیرا منتشر شده، می توانیم کمی مطمئن تر در مورد وقایع پیش رو صحبت کنیم.

به دنبال پوستری که دیروز به دستمان رسید، حالا می توانیم نخستین تریلر رسمی Frozen II را تماشا کنیم:


در خلاصه داستان رسمی Frozen 2 آمده که “چرا السا با قدرت های جادویی به دنیا آمد؟ او به دنبال پاسخ است و همین قضیه قلمرو وی را در خطر قرار می دهد. او به همراه آنا، کریستوف و اولاف و اِسون، وارد یک سفر خطرناک اما استثنایی می شود. در Frozen، السا می ترسید که قدرت هایش برای دنیا زیادی باشند. در Frozen 2 او باید امیدوار باشد که کافی باشند.

همچنین بخوانید | باکس آفیس: برای Toy Story 4 یک افتتاحیه رکوردشکن پیش بینی شده است!

از صداپیشه های Frozen 2 می توانیم به ﮐﺮﯾﺴﺘﻦ ﺑﻞ (سریال جای خوب)، ﺍﯾﻮﺍﻥ ﺭﯾﭽﻞ ﻭﻭﺩ، ﺍﯾﺪﯾﻨﺎ ﻣﻨﺰﻝ، ﺟﺎﻧﺎﺗﺎﻥ ﮔﺮﻭﻑ، ﺟﺶ ﮔﺪ و ﺍﺳﺘﺮﻟﯿﻨﮓ ﮐﯽ ﺑﺮﺍﻭﻥ اشاره کنیم. اکران این انیمیشن از تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱ آذر ۹۸) آغاز خواهد شد؛ منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.