دیزنی در همایش CinemaCon از فیلم لایو-اکشن Dumbo (دامبو) رونمایی کرد

کمپانی دیزنی طی ارائه خودش در همایش CinemaCon 2018 با انتشار یک تصویر بطور رسمی از فیلم سینمایی لایو-اکشن Dumbo رونمایی کرد. این فیـل بلند پرواز که سال ۱۹۴۱ در یکی از انیمیشن های کمپانی والت دیزنی به نام Dumbo نمایان شد، قرار است از دنیای انیمیشن ها خارج شود و پا به یک فیلم لایو-اکشن بگذارد، در فیلمی به کارگردانی ﺗﯿﻢ ﺑﺮﺗﻮﻥ (ﺁﻟﯿﺲ ﺩﺭ ﺳﺮﺯﻣﯿﻦ ﻋﺠﺎﯾﺐ).

کمپانی دیزنی در همایش CinemaCon با انتشار یک تصویر از فیلم سینمایی Dumbo رونمایی کرد و حاضرین موفق شدند اولین نگاه خودشان را به دامبو داشتـه باشند — که در تصویر انتهای گزارش می توانید شما هم آن را مشاهده کنید. اینطور به نظر می رسد که نسخه لایو-اکشن از نظر داستان نسبت به انیمیشن کلاسیک این فیل پرنده متفاوت است، چون فاش شده دامبو زمانی که فیلم ﺗﯿﻢ ﺑﺮﺗﻮﻥ شروع می شود قادر به پرواز کردن است، کاری که او در پایان انیمشن قادر به انجام آن بود. این تایید می کند که فیلم لایو-اکشن Dumbo شبیه به فیلم Alice in Wonderland برتون خواهد بود، طوری که به نظر می رسد فیلم جدید یک ادامه برای نسخه انیمیشنی باشد بجای نسخه باز آفرینی آن.

اینطور به نظر می رسد که دیزنی از تکنولوژی سی جی آی (تصویر خلق شده توسط کامپیوتر) بهره می برد که به آنها اجازه می دهد مشهورترین فرانچایزهای خودشان را تبدیل به فیلم های لایو-اکشن کنند. دیزنی طی چند سال گذشته فیلم های Cinderella (سیندرلا)، Beauty and the Beast (دیو و دلبر)، Pete’s Dragon (اژدهای پیت) و Jungle Book (کتاب جنگل) را ساخت، که همه آنها نه تنها با نقدهای مثبتی روبرو شدند بلکه در گیشه هم به فروش خوبی دست یافتند. اکنون چندین پروژه دیگر در حال توسعه هستند و به نظر می رسد که دیزنی قصد دارد انیمیشن های بیشتری را به زندگی بیاورد.

Dumbo 2019

از بازیگران فیلم سینمایی Dumbo می توانیم به ﮐﺎﻟﯿﻦ ﻓﺎﺭﻝ (Fantastic Beasts and Where to Find Them)، ﺍﻭﺍ ﮔﺮﯾﻦ (Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children)، ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮐﯿﺘﻮﻥ (Spider-Man: Homecoming)، ﺩﻧﯽ ﺩﻭﯾﺘﻮ (Batman Returns)، ﺟﻮﺯﻑ ﮔﺎﺕ (Thor) و ﺁﻟﻦ ﺁﺭﮐﯿﻦ اشاره کنیم. اکران این فیلم قرار است از ۲۹ مارس ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۹ فروردین سال ۹۸ پا به گیشه بگذارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline