شایعه: سریالهای مارولی Disney Plus با بودجه 100 میلیون دلاری ساخته می شوند!

مارول در حال آماده شدن برای شروع تولید تعداد زیادی سریال کوتاه ۶ تا ۸ اپیزودی برای سرویس استریم Disney Plus (دیزنی پلاس) است و حالا یک گزارش تازه منتشر شده ادعا می کند که برای تولید هر کدام از این سریال ها حدود ۱۰۰ میلیون دلار هزینه خواهد شد. Disney Plus سرویسی است که دیزنی تا قبل از پایان ۲۰۱۹ آن را بطور رسمی افتتاح خواهد کرد و کمپانی مارول هم نقش خیلی مهمی در برنامه های دیزنی برای این سرویس دارد.

با توجه به اینکه این سریال های در حال توسعه با دنیای سینمایی مرتبط هستند، اصلا عجیب نیست که می شنویم قرار است با بودجه ای مناسب تولید شوند؛ خود کوین فایگی رئیس کمپانی مارول استودیوز بر روی توسعه و تولید این چند سریال نظارت می کند. تا اینجا، ما خبرهایی در مورد سریال های Loki (لوکی) با نقش آفرینی ﺗﺎﻡ ﻫﯿﺪﻟﺴﺘﻮﻥ، Scarlet Witch (جادوگر سرخ) با بازی الیزابت اولسن و همچنین Falcon (شاهین) با حضور آنتونی مکی شنیده ایم؛ و این سریال ها هم می توانند شخصیت های جدیدی را وارد دنیای سینمایی مارول کننـد. طبق گزارش ها مارول مالکوم اسپلمن (سریال Empire) را مسئول نگارش سریالی با حضور فالکون و سرباز زمستان کرده، خانم Jac Schaeffer هم سریال Vision & the Scarlet Witch را می نویسد.

همچنین بخوانید | سریال Lady Sif توسط مارول در حال توسعه است؛

چند روز قبل، وبسایت Discussing Film با انتشار یک گزارش فاش کرد که مارول در حال کار بر روی سریال Lady Sif است، اما در همین خبر ادعا شده که برای تولید هر کدام از سریال های مارولی Disney Plus یک بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری در نظر گرفـته اند. ما نیز باید اشاره کنیم که مارول و دیزنی این رقم را هنوز تایید نکرده اند، اما چندان بعید به نظر نمی رسد که واقعیت داشته باشد — شاید این عناوین سریالی باشند اما هنوز جزوی از دنیای سینمایی مارول هستند، در این فرانچایز هم نمی توانیم فیلم یا سریالی را بودجه کم بسازیم.

MCU

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم سرویس استریم Disney Plus به احتمال زیاد تا قبل از پایان سال ۲۰۱۹ شروع بکار خواهد کرد، دیزنی با تولید سریال های لایو-اکشن در بستر فرانچایز Star Wars (جنگ ستارگان)، سریال های کوتاه مارولی، و همچنین فیلم های لایو-اکشن اقتباسی از انیمیشن های کلاسیک می تواند طرفداران خودش را به سمت این سرویس بکشاند. بزودی قرارداد بین فاکس و دیزنی هم به سرانجام می رسد، پس شخصیت های مردان ایکس هم در اختیار مارول قرار می گیرد و می توانند فیلم ها و سریال های مختلفی را برای Disney Plus تولید کنند. با این حساب دیزنی می تواند به راحتی با دیگر سرویس ها مثل Netflix یا حتی Dc Universe رقابت کنـد.

همچنین بخوانید | تایید شد؛ سریال Loki (لوکی) بطور رسمی در حال توسعه است!

ما هنوز اطلاعات چندان دقیقی از این سریال های مارولی نداریم، فقط می دانیم که ارتباط تنگاتنگی با دنیای سینمایی مارول دارند و از فیلم های این فرانچایز کمیک بوکی تر هستند. تا این لحظه فاش نشده که وقایع این سریال ها قبل از حوادث Avengers: Infinity War (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: جنگ ابدیت) و Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: آخر بازی) اتفاق می افتد یا قبل از آنـها، پس برای اطلاع از این قضیه باید کمی بیشتر صبر کنیم، شاید هم یکم بیشتر از کمی بیشتر!!

باید اشاره کنیم که مارول می تواند از این سریال ها استفاده و بواسطه آن ها شخصیت های مردان ایکس را وارد دنیای سینمایی مارول کند. ولی هر برنامه ای که دارند با بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری می توانند آنها را به مرحله انجام برسند.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.