تایید شد؛ سرویس استریم Disney Plus پاییز امسال افتتاح می شود

دیزنی بطور رسمی تاریخ شروع بکار سرویس استریم خودش که Disney Plus (دیزنی پلاس) نام دارد را فاش نمود؛ موفقیت روز افزون سرویس های استریم مثل Netflix و Amazon باعث شد تا دیگر کمپانی ها هم پا پیش بگذارند و برای کسب موفقیت در این بازار پر از تقاضا تلاش کنند. مثلا CBS اواخر سال ۲۰۱۴ با افتتاح CBS All Access این کار را انجام داد و سعی کرد با تولید محتواهای جدید مثل Star Trek: Discovery و The Twilight Zone نظر مردم را به سمت خودش جلب کند. شرکت اپل نیز در حال کار بر روی سرویس استریم اختصاصی خودش است که گفته شده پاییز امسال شروع بکار می کند.

اما همانطور که خودتان احتمالا بهتر می دانید کمپانی دیزنی نیز اکنون مدتهاست تلاش می کند تا یک سرویس استریم اختصاصی برای خودش افتتاح کند. این سرویس که Disney Plus نام گرفته قرار است پاییز امسال کار خودش را آغاز کند و تبدیل شود به بستری مناسب برای انتشار تولیدات این کمپانی (فیلم یا سریال های جدید و قدیمی)، عرضه سریال ها و فیلم های جدید مارولی و محتواهایی تازه که به لطف قرارداد بین فاکس و دیزنی امکان تولید آنها فراهم شده.

همچنین بخوانید | سریال Hawkeye با بازی جرمی رنر در حال توسعه است؛ توسط Disney+ منتشر خواهد شد

کمپانی دیزنی ساعتی قبل بطور رسمی فاش کرد که سرویس استریم Disney Plus از تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۱۹ (مصادف با سه شنبه ۲۱ آبان ۹۸) کار خودش را آغاز خواهد کرد. هزینه ماهانه دسترسی به محتوای این سرویس ۶٫۹۹ دلار اعلام شده و با پرداخت ۶۹٫۹۹ دلار کاربران برای یک سال دسترسی کامل خواهند داشت. با خرید حساب کاربری، هر شخص می تواند به تمام محتوای موجود در Disney+ از جمله سریال ها و فیلم های جدید، پروژه های در حال تولید توسط Marvel Studios و Lucasfilm، همچنین Pixar Animation دسترسی داشته باشد.

Disney Plus

تاکنون ما خبرهای مختلفی در مورد فیلم و سریال های در حال توسعه برای عرضه توسط Disney+ شنیده ایم، از جمله سریال های مارولی برای شخصیت هایی مثل لوکی، جادوگر سرخ، شاهین و سرباز زمستان. در این میان سریال لایو-اکشن Star Wars: The Mandalorian هم قرار است توسط این سرویس منتشر شود، در کنار بازسازی لایو-اکشن Lady and the Tramp (بانو و ولگرد). از دیگر پروژه های در حال توسعه نیز می توانیم به سریال انیمیشنی What If…? محصول مارول اشاره کنیم، و همچنین فیلم انیمیشنی Phineas and Ferb.

همچنین بخوانید | تولید سریال Star Wars: The Mandalorian به پایان رسیده است

با شروع بکار Disney Plus، دیگر سرویس استریم های مشهور مانند Netflix و Amazon، همچنین Hulu و Dc Universe باید در یک رقابت بزرگ شرکت کنند چون دیزنی دو فرانچایز بزرگ جهان را در اختیار خودش دارد؛ دنیای سینمایی مارول و همچنین جنگ ستارگان، بعلاوه اکنون از شخصیت های مردان ایکس هم می تواند در فیلم و سریال های خودش استفاده کند. بنابراین افتتاح یک سرویس استریم عصر جدیدی را در کمپانی دیزنی آغاز خواهد کرد؛


منبع: دیزنی

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline