دیزنی قصد تولید چندین ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف سریالی برای Star Wars را دارد!

فیلم سینمایی Solo: A Star Wars Story (سولو: داستانی از جنگهای ستاره ای) بنابراین دلایل مختلف تبدیل به یک شکست تجاری برای Lucasfilm شد، بنابراین قرار نیست شاهد تولید قسمت های بعدی این فیلم باشیم و انگار که ماجراجویی سولوی جوان شروع نشده به پایان رسیده است. اما، منابع ما تایید کرده اند که این شکست باعث نشده که استودیو تسلیم شود؛ چونکه دو نفر از شخصیت های فرعی فیلم Solo قرار است صاحب سریال های اختصاصی خودشان در سرویس استریم Disney Plus شوند.

طبق شنیده ها، کمپانی Lucasfilm در نظر دارد یک سریال برای شخصیت کیرا (Qi’Ra) و یکی دیگر برای لندو کالریسیان (Lando Calrissian) بسازد، که هر دوی آنها توسط سرویس استریم در آستانه افتتاحیه دیزنی پلاس منتشر خواهند شد. همچنین گفته شده که فین و پو دامرون هم صاحب سریال های انفرادی خودشان می شوند، این دو پروژه در نخستین مراحل توسعه قرار دارند و ما فعلا هیچ اطلاعات در مورد داستان، بازیگران و عوامل تولید آنها نداریم.

همچنین بخوانید | سازندگان Game of Thrones قرار است یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ جدید Star Wars بسازند؛

اگـر با فرانچایز Star Wars آشنا باشید می دانید که شخصیت کیرا با نقش آفرینی امیلیا کلارک (Game Of Thrones) در فیلم Solo: A Star Wars Story معرفی شد؛ او دوست دوران کودکی سولو و نخستین معشوقه وی بوده است. در پایان این فیلم فاش شد که کیرا تمام مدت به دارت ماول خدمت می کرده است، اما وقتی که فیلم شکست خورد برای ما و طرفداران تبدیل به یک سوال بزرگ شد که آیا قرار است از ادامه داستان او مطلع شویم یا نه، که ظاهرا Lucasfilm قصد دارد این کار را با تولید یک سریال انجام دهد.

جنگ ستارگان

البته هنوز تایید نشده که در این سریال فعلا بدون عنوان شاهد بازگشت ستاره Game of Thrones خواهیم بود یا نه، برای تایید این اتفاق باید مدت زمان بیشتری را صبر کنیم؛ در مورد بازگشت دونالد گلاور بازیگر نقش لندو کالریسیان هم در حال حاضر نمی توانیم با اطمینان صحبت کنیم. البته این قضیه بیشتر بستگی به تصمیم نویسندگان سریال دارد، باید بیینیم که آنها قصد دارند در کدام دوره از زندگی کالریسیان کاوش کنند. اگر برای سریال انفرادی لندو کالریسیان خیلی به عقب بروند و مثلا دوران نوجوانی او نمایش دهند دیگر اصلـا نیازی به بازگشت آقای گلاور ندارند.

همچنین بخوانید | سریال لایو-اکشن The Mandalorian امسال به دست طرفداران Star Wars می رسد

فیلم های Star Wars در سینما همواره پرفروش و پرطرفدار بوده اند، اما کمپانی دیزنی به سینما قانع نمی شود و قصد دارد این دنیای سینمایی را به سرویس استریم خودش بیاورد؛ پس اگر از طرفداران این فرانچایز هستید باید بگوییم که خوش به حالتان چون سالهای هیجان انگیزی را در پیش دارید!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline