فیلم سینمایی Christopher Robin دیزنی صاحب یک پوستر ژاپنی شد

کمپانی دیزنی که طی چند سال اخیر با تولید عناوین لایو-اکشن بر پایه انیمیشن های کلاسیک خودش نه تنها بر شهرت خود افزود، بلکه سود فراوانی هم به جیب زد، قرار است طی تابستان امسال یک عنوان لایو-اکشن به شدت مورد انتظار را روی پرده ببرد. این فیلم سینمایی Christopher Robin (کریستوفر رابین) نام دارد و طی روز گذشته شاهد انتشار یک پوستر ژاپنی زبان برای آن بودیم. اگر به یاد داشته باشید مدتی قبل تصاویری از این فیلم منتشر شد که بواسطه آنها موفق شدیم نگاهی تازه و دقیق تر به ﻭﯾﻨﯽ ﺩ ﭘﻮ و نزدیک ترین رفقای او داشته باشیم.

در پوستر جدید فیلم سینمایی Christopher Robin می توانیم خود کریستوفر رابین (با نقش آفرینی Ewan McGregor) را مشاهده کنیم که اگر توجه کنید لباس کار خودش را پوشیده و در حال دادن یک بادکنک به خرس عروسکی مشهور، ﻭﯾﻨﯽ ﺩ ﭘﻮ است — حرکت قابل ستایشی به نظر می رسد اما ما را به یاد فیلم سینمایی IT انداخت!! — البته اگر از زاویه درست نگاه کنید، این پوستر باعث خندیدن شما خواهد شد.

ما تاکنون شخصیت هایی مثل ﻭﯾﻨﯽ ﺩ ﭘﻮ، ایور، ببر، خرگوش و دیگر اهالی جنگل ۱۰۰ Acre را در کارتون ها مشاهده کرده ایم و در واقع نسخه های کارتونی این شخصیت را می شناسیم، اما حالا به لطف کمپانی دیزنی قرار است شاهد حضور این شخصیت های دوست داشتنی و جالب در دنیای واقعی و کنار آدم ها باشیم. در واقع آنها برای صحبت با کریستوفر رابین آمده اند، زیرا وی در دنیای خارج از ۱۰۰ Acre Wood خودش را گم کرده است.

همچنین بخوانید: قسمت ششم Transformers از لیست فیلم های ۲۰۱۹ پارامونت خط خورد

کریستوفر رابین

طبق صحبت هایی که ﯾﻮﺍﻥ ﻣﮏﮔﺮﮔﻮﺭ (Beauty and the Beast) بازیگر نقش کریستوفر مدتی قبل درباره شخصیت کریستوفر در فیلم سینمایی Christopher Robin داشته داشته، می توانیم از داستان کلی فیلم مطلع شویم؛ “در آن داستان های قدیمی، کریستوفر رابین به خاطر طرز رفتارش با پو دانش زیادی را در اختیار دیگران قرار می داد. پو و ایور سوالات فلسفی زیادی دارند و کریستوفر رابین برای پاسخ دادن به آنها آنجا هست. و فکر می کنم، تا حد زیادی، او فقط آن حکمت کودکانه را از دست داده و کمی گیر کرده است. او خیلی کار می کند و هیچ زمانی برای بازی ندارد. حدس من این است که فیلم در این باره است: دوبـاره یـافتن رابطه او با خود جوان ترش.

ظاهرا این شخصیت های عروسکی قرار است به کریستوفر رابین کمک کنند تا دوباره مانند گذشته شود، و در میان این همه دغدغه زندگی امروزی خود ﻭﺍﻗﻌﯽاش را بیابد. اما برای رسیدن به این هدف، شخصیت های فیلم وارد یک ماجراجویی جالب و تماشایی می شوند. باید اشاره کنیم که فیلم سینمایی Christopher Robin توسط ﻣﺎﺭﮎ ﻓﻮﺭﺳﺘﺮ (جنگ جهانی زد) کارگردانی شده و اکران آن قرار است از سوم آگوست ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۱۲ مرداد آغاز شود.

منبع: دیزنی

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.