دو شخصیت از The Shining و یک بازیگر از Westworld به Doctor Sleep پیوستند

پروسه انتخاب بازیگر فیلم سینمایی Doctor Sleep (دکتر اسلیپ) همچنان ادامه دارد، طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده دو چهره آشنا و یک ستاره از سریال Westworld به این فیلم پیوسته انـد؛ این فیلم بر پایه یک رمان نوشته استیون کینگ ساخته می شود، نویسنده ای که از دهه ها قبل آثارش همواره مورد توجه فیلمسازان بوده است. تاکنون بسیاری از آثار این نویسنده بزرگ برای ساخت فیلم و سریال مورد اقتباس قرار گرفته اند، اما موفقیت های فیلم سینمایی IT باعث شد که نگاه های بیشتری به سوی کتاب های او جلب شود — در حالی که قبل از آن فیلم Dark Tower (برج تاریک) بتازگی شکست خورده بود. طی چند ماه اخیر نیز نام فیلم های اقتباسی مختلفی شنیده شد، که ادامه The Shining (درخشش) یکی از آنها بود.

این فیلم توسط مایک فلناگان (که اخیرا فیلم Gerald’s Game را برای نتفلیکس کارگردانی کرده) کارگردانی می شود. یوان مک‌گرگور (جنگ ستارگان، دیو و دلبر، کریستوفر رابین) قرار است در نقش یک دنی تورنس مسن ظاهر شود، اما دنی تنها شخصیتی نیست که از The Shining برای فیلم جدید بازگشته است. طبق تازه ترین اطلاعات منتشر شده، سه بازیگر جدید به پروژه Doctor Sleep پیوسته که دو نفر از آنها در نقش شخصیت هایی از فیلم نخست ایفای نقش خواهند کرد.

همچنین بخوانید: رمان From a Buick 8 استیون کینگ تبدیل به فیلم سینمایی می شود؛ بیوک اسرارآمیز!!

طبق گزارش تازه ددلاین، Alex Escoe (فیلم Midnighters) و کارل لامبلی (سریال سوپرگرل) هر کدام قرار است در نقش شخصیت هایی از The Shining ظاهر شوند. خانم Escoe که او را بیشتر بخاطر حضور در فیلم های Starry Eyes و Midnighters می شناسیم قرار است در نقش مادر دنی که وندی تورنس نام دارد ظاهر شود، در فیلم قبلی شلی دووال این شخصیت را به تصویر کشیده بود. آقای لامبلی اخیرا در سریال Supergirl شبکه The CW دیده شده و در فیلم جدید قرار است شخصیتی به نام دیک هلورن را جلوی دوربین ببرد که در The Shining زنده یاد اسکتمن کراترز این نقش را بازی کرده بود. در این میان، وبسایت Variety تایید کرد که ستاره فصل دوم سریال Westworld (جهان غرب)، زان مک‌کلارنون هم به فیلم پیوسته و قرار است در نقش بابا کلاغ (Crow Daddy) ظاهر شود.

Doctor Sleep

همچنین بخوانید: فیلم اقتباسی Firestarter استیون کینگ صاحب یک کارگردان جدید شد

با وجود اینکه وقایع Doctor Sleep چندین دهه بعد از حوادث The Shining اتفاق می افتد، بازگرداندن دیک هلورن و وندی تورنس هنوز ممکن است. در رمان کینگ شاهد تعداد زیادی ﻓﻼﺵﺑﮏ هستیم که سازندگان فیلم می توانند در نسخه سینمایی هم از این صحنات استفاده کنند، بنابراین انتخاب بازیگرانی جوان برای این دو شخصیت کاملا عقلانی به نظر می رسد. صحنات ﻓﻼﺵﺑﮏ برای وندی مشکلی ایجاد نمی کند، اما فیلم Shining شخصیت هلورن را برخلاف کتاب کشته بود، یا شاید ما فکر کردیم کشته است. ما هنوز نمی دانیم که جریان این ﻓﻼﺵﺑﮏها چگونه خواهد بود اما ممکن است یک بازیگر نوجوان هم برای ایفای نقش نسخه بچه دنی تورنس انتخاب شود، و حتی شاید یک جک جوان تر.

فیلم سینمایی Doctor Sleep قرار است در تاریخ ۲۴ ژانویه ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۴ بهمن ۹۸) پا به گیشه بگذارد، اما در این فاصله پیشنهاد می شود که رمان دکتر اسلیپ که به فاسی هم ترجمه شده را حتما حتما بخوانید، در توصیف داستان این رمان آمده است که: “ارواح ساکن در هتل اورلوک همچنان دست از سر دن برنداشته اند و او دهه هاست که می خواهد از شر ناامیدی، اعتیاد و خشونتی که از پدرش به ارث برده، خلاص شود. او سرانجام به شهری در نیوهمپشایر می رود، به انجمن الکلی های بی نام و نشان می پیوندد و شغلی در یک خانه سالمندان پیدا می کند؛ دن در این آسایشگاه، از باقی مانده ی قدرت «درخشش» خود استفاده می کند تا لحظات نهاییِ آرامی را برای افراد در حال مرگ بسازد. روزی دن با دختری به نام آبرا استون ملاقات می کند. آبرا صاحب قویترین درخششی است که تا به حال دیده شده و همین قدرت اوست که دن را به میانه ی نبردی برای نجات روح و جسم آبرا می کشاند…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline