تولید Doctor Strange 2 قرار است بدون تاخیر آغاز شود؛ با وجود خروج کارگردان از پروژه

زمانی که اعلام شد Doctor Strange in the Multiverse of Madness (دکتر استرنج در چندجهانی جنون) کارگردان خودش را از دست داده، این نگرانی به وجود آمد که خروج کارگردان چه تاثیری بر روی زمان شروع تولید و همچنین اکران این فیلم خواهد گذاشت، که خوشبختانه تا این نقطه هیچ تاثیری نگذاشته و مارول قصد دارد طبق برنامه پیش برود؛ علت خروج کارگردان اختلاف نظر با مارول اعلام شده، اما هنوز بطور دقیق معلوم نیست که بر سر چه چیزی نتوانستند با هم به توافق برسند.

اسکات دریکسون کسی است که Doctor Strange در سال ۲۰۱۶ به کارگردانی او روی پرده رفت، این فیلم خیلی عالی نفروخت اما تبدیل به یک موفقیت تجاری شد و از نظر هنری هم حرف های زیادی برای گفتن داشت. بدون شک Doctor Strange یکی از متفاوت‌ترین فیلم هایی است که تاکنون در بستر دنیای سینمایی مارول ساخته شده و دریکسون با این فیلم به همه ثابت کرد که فردی مناسب برای ساختن یک عنوان ابرقهرمانی است. پس زمانی که اعلام شد قرار است برای کارگردانی Doctor Strange in the Multiverse of Madness بازگردد واقعا خوشحال شدیم، ولی حیف که اوضاع طبق برنامه پیش نرفت.

همچنین بخوانید | خلاصه داستان Doctor Strange 2 نوید بازگشت سنگ زمان را می دهد؛

علت اختلاف مارول و دریکسون اعلام نشده، اما طبق شنیده ها کوین فایگی رئیس مارول استودیوز در نظر دارد تا [همانطور که شایعه‌ها هم ادعا کرده اند] جادوگر سرخ (الیزابت اولسن) شخصیت شرور اصلی فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness باشد چون بخش مهمی از قوس داستانی او در MCU است، ولی دریکسون ظاهرا با این ایده موافق نبوده و پیشنهاد داده تا کابوس (Nightmare) را بعنوان شرور اصلی فیلم انتخاب کنند و مقداری ترس در لابلای صحنات Doctor Strange 2 بگنجانند. در نهایت چون فایگی قدرت بیشتری دارد و تصمیم نهایی با اوست، دریکسون مجبور به کناره‌گیری شد.

doctor strange 2

حال این سوال وجود دارد که آیا خروج دریکسون از این پروژه در نهایت باعث ایجاد تاخیر در تولید و اکران Doctor Strange in the Multiverse of Madness می شود؟ ظاهرا جواب این سوال «نـه» است و طبق شنیده‌ها مارول استودیوز هنوز قصد دارد دومین فیلم انفرادی دکتر استرنج را تابستان ۲۰۲۱ اکران کند و تولید آن هم قرار است طبق برنامه در ماه مِی سال جاری آغاز شود؛ جستجو برای کارگردان جدید هم فعلا ادامه دارد تا شخص مورد نظر پیدا شود که انتظار داریم بزودی نام وی فاش شود (طبق ادعای Production Weekly تولید در ماه مِی ۲۰۲۰ آغاز می شود).

همچنین بخوانید | خلاصه داستان فیلم مارولی Eternals (ابدی‌ها) منتشر شد؛

شاید تصور کنید این موقعیتی که به وجود آمده نگران کننده است، اما باید بدانید که اصلا جای نگرانی وجود ندارد و مارول قبلا هم با چنین مشکلاتی روبرو شده؛ مثلا همین چند سال پیش، سه ماه از اینکه فیلم‌برداری Ant-Man آغاز شود کارگردان آن ادگار رایت (بچه راننده) به دلیل اختلاف با مارول از پروژه کنار رفت، چند هفته بعد مارول پیتون رید را پیدا کرد و Ant-Man بدون حتی یک‌ روز تاخیر جلوی دوربین رفت و‌ سپس به موقع اکران شد. حال تولید Doctor Strange in the Multiverse of Madness قرار است چهار ماه دیگر آغاز شود و مارول وقت کافی دارد تا یک کارگردان برای آن پیدا کند.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline