فیلم Doctor Strange 2 ممکن است سال بعد جلوی دوربین برود؛

طبق صحبت های بندیکت وانگ، فاز تولید فیلم سینمایی Doctor Strange 2 (دکتر استرنج) ممکن است در سال ۲۰۲۰ آغاز شود. فیلم Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) نه تنها به خط داستانی سنگهای ابدیت پایان داد — بعد از یازده سال — بلکه شرایط را برای وقایع فاز چهارم دنیای سینمایی مارول آماده کرد. یکی از شخصیت هایی که قرار است نقش مهمی در وقایع پیش رو داشته باشد و همچنین جزو شخصیت های پراهمیت فیلم Infinity War (جنگ ابدیت) بود، دکتر استرنج است که در سال ۲۰۱۶ فیلم خاستگاه او تحت عنوان Doctor Strange روی پرده رفت. بندیکت کامبربچ بعد از بازی در فیلم انفرادی خودش، حضوری خیلی کوتاه در Thor: Ragnarok (ثور: رگنروک) داشت و سپس هم در Avengers: Infinity War و Endgame نمایان شد.

فیلم مارولی بعدی او Doctor Strange 2 است که هنوز عنوان رسمی آن توسط مارول استودیوز تایید نشده است. ارتباط اسکات دریکسون نویسنده و کارگردان قسمت اول Doctor Strange در دسامبر سال گذشته با پروژه جدید تایید شد، اما بعد از آن دیگر اطلاعات دقیق تری در این رابطه به دست ما نرسید. ولی با این وجود Doctor Strange 2 طی این مدت در حال توسعه بوده و همواره هم انتظار داشتیم جزو فیلم هایی باشد که در سال ۲۰۲۰ پا به فاز تولید می گذارد. خارج اعتقاد ما، بندیکت وانگ بازیگر نقش وانگ در فیلم های MCU این تاریخ را تایید کرده است.

همچنین بخوانید | مارول سریال های لایو-اکشن Ghost Rider و Helstrom را می سازد؛

به تازگی از این ستاره که وی را اخیرا در سریال Deadly Class شبکه Syfy دیده ایم، در مورد ادامه Doctor Strange سوال شد؛ آقای وانگ نیز ادعا کرد که فیلم اکنون یک نویسنده دارد — که نامش را فاش نکرد اما طبق صحبت هایش وی را در نخستین روز اکران Endgame ملاقات کرده است. وانگ می گوید که ممکن است سال آینده شاهد شروع فاز تولید فیلم سینمایی Doctor strange 2 باشیم.

Doctor Strange 2 فیلم

اوایل سال جاری میلادی بود که شنیدیم رابرت کرگیل (سری فیلم های شوم) در حال مذاکره برای بازگشت به فرانچایز Doctor Strange است. ولی خیلی سخت که بخواهیپ حدس بزنیم منظور از نویسنده فیلم آقای کرگیل است یا نه. وانگ ادعا کرده که در نخستین روز اکران Avengers 4 با نویسنده Doctor Strange 2 ملاقات کرده، پس ممکن است پای سومین نویسنده هم وسط باشد (با فرض اینکه اسکات دریکسون و رابرت کرگیل باری دیگر برای نگارش فیلمنامه همکاری کرده اند). در هر صورت اینطور به نظر می رسد که دومین فیلم انفرادی دکتر استرنج هنوز در فاز پیش-تولید می باشد و تا قبل از سال بعد هم نمی توانند استارت تولید آن را بزنند.

همچنین بخوانید | برای فیلم Spider-Man: Far From Home یک افتتاحیه ۱۲۰ میلیون دلاری ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ شده

بنابراین، این امکان وجود دارد که Doctor Strange 2 اولین فیلم مارول در سال ۲۰۲۱ باشد، یعنی بعد از اینکه دو فیلم Black Widow (که اکنون در فاز تولید قرار دارد) و The Eternals (هنوز در مرحله انتخاب بازیگر هستند) در ۲۰۲۰ راهی گیشه شدند. ما در حال حاضر اطلاعات دقیقی از داستان و حتی بازیگران حاضر در این فیلم نداریم، اما بزودی اطلاعات بیشتری فاش می شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.