آخرین اطلاعاتی که از فیلم Doctor Strange 2 داریم؛ (تا امروز)

فیلم Doctor Strange (دکتر استرنج) که در سال ۲۰۱۶ پا به گیشه گذاشت توانست در مجموع ۶۷۷ میلیون دلار بفروشد، که یک موفقیت بزرگ برای مارول نبود اما در حد خودش تبدیل به یک اثر موفق شد و نظر طرفداران دنیای سینمایی مارول (MCU) را به سمت خودش جذب کرد. مارولی ها در حال حاضر علاقه خاصی به بندیکت کامبربچ بازیگر نقش دکتر استرنج دارند و به شدت منتظر هستند تا دومین فیلم انفرادی او در بستر MCU ساخته شود.

فیلم Doctor Strange 2 (دکتر استرنج) شاید بطور رسمی از سوی مارول تایید نشده باشد، اما طبق گزارش ها این فیلـم واقعا در حال توسعه است؛ قسمت نخست Doctor Strange یک موفقیت نچندان بزرگ برای مـارول استودیوز بود، اما عمده شهرت این شخصیت زمانی به دست آمد که ﺑﻨﺪﯾﮑﺖ ﮐﺎﻣﺒﺮﺑﭻ در فیلم سینمایی Avengers: Infinity War (جنگ ابدیت) ظاهر شد و از خودش یک بازی شگفت انگیز به نمایش گذاشت، بعد از آن خیلی جدی تر در مورد ساختن قسمت دوم Doctor Strange بحث شد.

این حضور درخشان باعث شد تا نگاه طرفداران به سمت دکتر استرنج جلب شود و به همین دلیل منتظر حضور بعدی او در MCU هستیم، که بواسطه Doctor Strange 2 خواهد بود. پس، آخرین اطلاعاتی که از این فیلم داریم را در اختیار شما قرار می دهیم:

همچنین بخوانید | فیلم Doctor Strange 2 ممکن است سال بعد جلوی دوربین برود؛

بازگشت اسکات دریکسون برای کارگردانی

دکتر استرنج 2

آقای اسکات دریکسون که قسمت اول Doctor Strange محصول ۲۰۱۶ را با موفقیت کارگردانی کرد و یک اثر شگفت انگیز تحویل طرفداران داد، قرار است برای کارگردانی قسمت دوم بازگردد که خبر خیلی خوبی محسوب می شود. وقتی که مسئولیت پروژه دکتر استرنج را به دست گرفت، او از اینکه فرصتی برای کاوش در دنیای این شخصیت پیدا کرده خیلی هیجان زده بود اما چون قرار شد داستان خاستگاه دکتر را روایت کنند، با یک مانع بزرگ روبرو گشت و مجبور شد تمرکز خودش را بر روی بازگو کردن حکایت شروع بکار این شخصیت قرار دهد. ولی حالا که بعنوان کارگردان قسمت دوم انتخاب شده، دیگر هیچ چیز مانع او نمی شود و می تواند به کاوش مورد علاقه خودش بپردازد.

کارل موردو ممکن است شرور بعدی باشد

کارل موردو

ما شنیده ایم که کارل موردو — معروف به بارون موردو بعنوان یک ابـرشرور — قرار است شخصیت منفی اصلی فیلم Doctor Strange 2 باشد. او در قسمت اول حضور پررنگی داشت اما نه بعنوان یک شرور کامل، ولی دفعه بعدی که وی را ملاقات کنیم او تبدیل به یک شرور واقعی شده است. بنابراین بعید نیست در دومین فیلم شاهد جدال دکتر استرنج و کارل موردو باشیم، که قطعا داستان جالبی خواهد بود. پس اگر این اتفاق بیافتد، که بستگی به مارول و سازندگان فیلم دارد، چویتل اجیوفور نقش پررنگ تری در وقایع پیش رو خواهد داشت.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه از Doctor Strange 2 و Guardians of the Galaxy Vol. 3

فاز تولید ممکن است ۲۰۲۰ آغاز شود

Doctor strange 2

طبق صحبت های بندیکت وانگ، فاز تولید فیلم سینمایی Doctor Strange 2 ممکن است در سال ۲۰۲۰ آغاز شود. به تازگی از این ستاره که وی را اخیرا در سریال Deadly Class شبکه Syfy دیده ایم، در مورد ادامه Doctor Strange سوال شد؛ آقای وانگ نیز ادعا کرد که فیلم اکنون یک نویسنده دارد — که نامش را فاش نکرد اما طبق صحبت هایش وی را در نخستین روز اکران Endgame ملاقات کرده است. وانگ می گوید که ممکن است سال آینده شاهد شروع فاز تولید فیلم سینمایی Doctor strange 2 باشیم.

فیلم صاحب یک نویسنده جدید شده است

فیلم دکتر استرنج 2

ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای قسمت اول Doctor Strange توسط جان اسپیتز (مسافران)، رابرت کرگیل (شوم) و کارگردان فیلم اسکات دریکسون نوشته شده بود. در ابتدا دریکسون و کرگیل برای نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ قسمت دوم قرارداد بستند، اما بعد از مدتی تایید شد که یک نویسنده جدید هم به پروژه Doctor Strange 2 پیوسته است. همانطور که در پاراگراف قبلی هم اشاره کردیم، آقای بندیکت وانگ تایید کرد که ملاقاتی با این نویسنده جدید داشته اما نام او را فاش نکرد و هنوز هم از هویتش بی اطلاع هستیم.

همچنین بخوانید | تولید فیلم Spider-Man: Far From Home چقدر هزینه داشته است؟

ریچل مک‌آدامز به احتمال زیاد بازمیگردد

ریچل مک‌آدامز

اگر به یاد داشته باشید، در Doctor Strange خانم ریچل مک‌آدامز در نقش معشوقه دکتر استیون استرنج، که کریستین پالمر نام داشت ظاهر شده بود. مک‌آدامز بخاطر این نقشش خیلی مورد انتقاد قرار گرفت و خیلی ها از بازی وی، و اینکه هیچ کششی بین کامبربچ و وی حس نمی شود ایراد گرفتند. ولی ظاهرا سازندگان فیلم نظر کاملا متفاوتی دارند و مشتاق بازگرداندن ریچل مک‌آدامز برای قسمت دوم هستند. به همین دلیل ما نیز انتظار داریم که شاهد حضور او در Doctor Strange 2 باشیم، ولی هنوز بطور رسمی تایید نشده است.

ممکن است شاهد همکاری دکتر استرنج و مرد عنکبوتی باشیم

دکتر استرنج & مرد عنکبوتی

تام هالند بتازگی گفته که دوست دارد شاهد هم تیمی شدن مرد عنکبوتی با دکتر استرنج در یک فیلم بلند باشد. رابطه ابتدایی این دو شخصیت در فیلم Avengers: Infinity War شکل گرفت و لحظات مشترک جالبی داشتند، اما هالند دوست دارد یک فیلم اختصاصی برای او و کامبربچ ساخته شود، درست مثل فیلم Thor: Ragnarok که ثور و هالک را کنار هم قرار داد، یا حتی Spider-Man: Homecoming که در آن شاهد همکاری مرد آهنی و مرد عنکبوتی بودیم. این اتفاق بعید نیست رخ دهد، مخصوصا با توجه به اینکه Infinity War هر دو را مشهورتر از قبل کرد.

همچنین بخوانید | وقایع فیلم Black Widow بعد از حوادث Captain America: Civil War اتفاق می افتد!

وقایع Doctor Strange 2 به دنبال حوادث جنگ ابدیت رخ میدهد

Doctor Strange 2 فیلم

در فیلم Avengers: Infinity war دیدیم که دکتر استرنج به کمک سنگ زمان ۱۴ میلیون آینده احتمالی را به چشم دید، که در تمام آنها تانوس تیم انتقامجویان را شکست می دهد و در نهایت با یک بشکن دنیا را به تعادل می رساند، و فقط در یک نسخه از آینده انتقامجویان پیروز می شوند و تانوس شکست می خورد. بنابراین دکتر استرنج برای اینکه چنین آینده رقم بخورد مجبور شد سنگ زمان را تقدیم تانوس کند و خطر نابود شدن جهان را به جان بخرد تا قهرمان های باقی مانده بتوانند دنیا را نجات دهند. در واقع او تنها کسی بود که از همان ابتدا می دانست داستان چطور به پایان می رسد، و می دانست که تصمیمش چه نتیجه ای خواهد داشت. پس، بعید نیست چنین تصمیم بزرگی که موجب مرگ تعدادی از قهرمان ها شد بر روی او تاثیر منفی گذاشته باشد…

در انتها باید اشاره کنیم که هنوز هیچ تریلر یا پوستری از Doctor Strange 2 منتشر نشده است؛ این فیلم هنوز در حال توسعه می باشد و فاز پیش-تولید آن نیز فعلا آغاز نشده، پس از تاریخ شروع اکران آن هم بی اطلاع هستیم. [این پست بروز می شود]


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

7 نظرات
 1. Punisher می گوید

  کاش زودتربسازن😞😞😞
  😍😍😍😍😍😍😍😍

 2. parham می گوید

  دکتر استرنج یکی از شخصیت های مشهور مارول و با بازی حیرت انگیز بندیکت کامبربچ است و وقتی قسمت اول اون همه خوب بود و شما میگید آقای دریکسون مانعی روبروی خود نمی بیند پس مطمعن باشید قسمت دوم حتما از فروش بالای یک میلیارد دلار برخورددار خواهد شد

 3. E.N می گوید

  به به، فاز چهارم مارول چه فیلم ها و اتفاقاتی قراره داشته باشه، بلک ویدو، ورود مردان ایکس و ددپول،ادامه مردعنکبوتی دور از خانه،ورود چهار شگفت انگیز،قسمت سوم نگهبانان کهکشان و قسمت دوم دکتر استرنج! امیدورام یکی از یکی بهتر بشن

 4. مهمان می گوید

  سلام یه تریلر از پارسال منتشر شده از دکتراسترنج۲که توی اون میگه این نوامبر!! جریان چیه پس؟!اگه هنوز فیلمبرداری شروع نشده پس این صحنه ها از کجا اومدن و این تاریخ اکران چیه؟! فقط سال رو مشخص نکرده!

  1. Arash_sk2026
   Arash_sk2026 می گوید

   به این مدل تریلرها “فن مد” گفته میشه
   یعنی طرفدارا خودشون می سازنش و ارتباطی با خود کمپانی نداره
   تولید دکتر استرنج ۲ هنوز شروع نشده،

   1. مهمان می گوید

    ولی صحنه هایی که توی اون تریلره هیچ جای دیگه ندیدم و به نظر می رسه که به موضوع فیلم دکتر استرنج ۱ مربوط باشن! یعنی این صحنه ها تیکه هایی از بقیه ی فیلم های این بازیگرا هستن که با هم میکسشون کردن؟!

    1. Arash_sk2026
     Arash_sk2026 می گوید

     بعله
     حدستون درسته

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.