دنیای سینمایی مارول؛ Doctor Strange 2 ظاهرا وضعیت چندان خوبی ندارد

اینطور که به نظر می رسد پروژه در دست توسعه Doctor Strange in the Multiverse of Madness (دکتر استرنج در چندجهانی جنون) اوضاع چندان خوبی ندارد؛ طبق شنیده ها، اختلاف ها بر سر دومین فیلم انفرادی دکتر استرنج به حدی زیاد است که اصلا بعیـد نیست در نهایت باعث نابودی آن گردد. و ظاهرا دلیل خروج اسکات دریکسون (کارگردان قسمت اول) همین اختلاف ها بوده است، اختلافی که بر سر شخصیت جادوگر سرخ با بازی الیزابت اولسن وجود دارد.

دریکسون قرار بود Doctor Strange in the Multiverse of Madness را کارگردانی کند، اما طبق شنیده ها با کوین فایگی رئیس مارول استودیوز بر سر شخصیت شرور اصلی فیلم اختلاف نظر پیدا کرد و در نهایت مجبور شد این پروژه را ترک کند؛ ظاهرا فایگی دستور داده که جادوگر سرخ باید شخصیت شرور دومین فیلم انفرادی دکتر استرنج باشد، و چون نقشه خاصی برای این شخصیت دارد به هیچ عنوان نمی تواند تغییری در برنامه‌ای که تعیین کرده ایجاد کند.

پیش از این | فیلم Doctor Strange 2 کارگردان خودش را از دست داد؛ (خبر بد)

فایگی برای جادوگر سرخ یک قوس داستانی در نظر گرفته و تبدیل شدن به شرور اصلی فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness ظاهرا برای این قوس خیلی مهم است، اما دریکسون ایده متفاوتی در ذهن دارد. دریکسون دوست دارد که این فیلم حاوی عناصر ترس باشد و دکتر در آن با شروری به نام کابوس (نایت‌مر یا Nightmare) روبرو شود، که میتواند Doctor strange 2 را تبدیل کند به یک فیلم متفاوت، و تاثیر چشم‌گیری بر روی زندگی دکتر استرنج بگذارد.

جادوگر سرخ

اینطور که گفته شده (توسط یک منبع غیررسمی)، دریکسون در نظر دارد تا طی وقایع ترسناک این فیلم ما شاهد مرگ دکتر کریستین پالمر با بازی ریچل مک‌آدامز و وانگ با بازی بندیکت وانگ باشیم، همچنین در نظر دارد تا شنل دکتر استرنج را نابود کند، که تمام این اتفاق ها می تواند زندگی استرنج را وارد مسیری متفاوت کند، و ظاهرا مارول موافق وقوع این اتفاق نیست و برنامه کاملا متفاوتی برای این شخصیت دارند‌.

همچنین بخوانید | تاریخ انتشار سریال WandaVision تغییر کرد؛ ۲۰۲۰ منتشر می شود

مارول برنامه های بزرگی برای جادوگر سرخ دارد و سریال Wandavision شرایط را آماده می کند تا این شخصیت وارد مسیری شود که فایگی می خواهد. اما دریکسون به شدت با این برنامه مخالف است و حاضر نیست فیلم خودش را فدای جادوگر سرخ کند. در نتیجه، مارول و دیزنی حالا به دنبال یک جایگزین برای دریکسون هستند، و باید هرچه زودتر شخصی مناسب را پیدا کنند. البته معلوم نیست که مارول در نهایت می‌تواند برنامه های خودش برای جادوگر سرخ را عملی کند یا نه، و همچنین نمی دانیم قرار است شاهد تاخیر خوردن Doctor Strange 2 باشیم یا نه.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline