گزارش: Doctor Strange 2 اولین فیلم ترسناک دنیای سینمایی مارول است!

طبق ادعای کارگردان، Doctor Strange in the Multiverse of Madness قرار است اولین فیلم ترسناک دنیای سینمایی مارول (MCU) باشد؛ اسکات دریکسون به شخصه این قضیه را فاش کرده است. مارول طی کامیک-کان سن دیگو برنامه هایی که برای فاز چهارم MCU دارد را فاش نمود، و معلوم شد که حدسمان درست بوده و قسمت دوم Doctor Strange یکی از فیلم های همین فاز است.

دکتر استرنج برای اولین بار بواسطه فیلم انفرادی خودش پا به دنیای سینمایی مارول گذاشت، و بعد از آن مجموعا در سه فیلم دیده شد، شامل حضور کوتاهی که در Thor: Ragnarok داشت، تا همین دو هفته قبل هم معلوم نبود که قرار است دفعه بعد او را کجا ببینیم. ولی حالا می دانیم که ملاقات بعدی ما با او قرار است در فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness انجام بپذیرد، که اسکات دریکسون برای کارگردانی آن برگشته و بندیکت کامبربچ نیز باری دیگر در نقش دکتر استرنج ظاهر می شود. در مورد داستان این فیلم بی اطلاع هستیم، ولی طبق ادعای کارگردان، قرار است تاریک ترین داستانی باشد که تاکنون در MCU روایت شده.

همچنین بخوانید | تاریخ اکران Thor 4 تایید شد؛ ناتالی پورتمن در نقش لیدی ثور ظاهر می شود!

طی پنل Marvel Studios در همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال، اسکات دریکسون ادعا کرد که قصد دارنـد اولین فیلم ترسناک دنیای سینمایی مارول را بسازنـد. در این فیلم نه تنها بندیکت کامبربچ و اسکات دریکسون باری دیگر با هم کار می کنند، بلکه الیزابت اولسن نیز قرار است برای ایفای نقش جادوگر سرخ در آن حضور داشته باشد. طبق تایید مارول، ارتباط تنگاتنگی بین فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness و سریال WandaVision وجود خواهد داشت.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

شاید بین فیلم های قبلی مارول در بعضی از آنها اشاره ای به موضوعات تاریک شده باشد، ولی ما نمی توانیم هیچکدام از آنها را بعنوان یک فیلم ترسناک در نظر بگیریم. ولی اگر مارول واقعا قصد تولید یک فیلم در ژانر ترس را داشته باشد، بدون شک دکتر استرنج بهترین شخصیتی است که داستان می تواند بر محورش بچرخد. از آنجا که در پی حوادث Avengers: Endgame یک سری خط های زمانی متناوب خلق شده، استرنج و همراهانش این شانس را دارند تا کاوشی درون این خطوط زمانی تاکنون دیده نشده داشته باشند؛ مثلا دنیاهایی تاریک که می تواند یک سری عناصر ترسناک و دلهره را به داستان اضافه کند.

همچنین بخوانید | لیست بازیگران فیلم مارولی Eternals بطور رسمی فاش شد؛

از آنجا که اسکات دریکسون سابقه نگارش و کارگردانی عناوین ترسناکی مثل Sinister و The Exorcism of Emily Rose را دارد، و با توجه به اینکه جزو کاربلدهای سینماست، شکی وجود ندارد که می تواند از پس تولید یک فیلم ابرقهرمـانی ترسناک بربیاید، و Doctor Strange in the Multiverse of Madness بطور قطع جزو عناوین شگفت انگیز این ژانر خواهد بود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.