خلاصه داستان Doctor Strange 2 نوید بازگشت سنگ زمان را می دهد؛

طی همایش کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۹ بود که مارول فاش کـرد دومین فیلم انفرادی دکتر استرنج قرار است تحت عنوان Doctor Strange in the Multiverse of Madness (دکتر استرنج در چند جهانی جنون) در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول (MCU) راهی گیشه شود، و سپس هم مقداری اطلاعات از این فیلم به شدت مورد انتظار فاش شد؛ مثلا اینکه وقایع آن قرار است بطور مستقیم با سریال Wandavision (وانداویژن) در ارتباط باشد، و همچنین تایید شد که جادوگر سرخ (الیزابت اولسن) در آن حضور خواهد شد.

برای چند ماه به نظر می رسید که Doctor Strange in the Multiverse of Madness اوضاع خوبی دارد و قرار است به موقع جلوی دوربین برود، ما حتی شنیدیم که اسکات دریکسون (کارگردان) قصد دارد صحناتی ترسناک را در آن بگنجاند. ولی همین چند هفته قبل فاش شد که دریکسون با مارول به مشکل برخورد کرده و دچار یک سری اختلاف شده اند که ادامه همکاری آنها را غیرممکن می کند. خروج دریکسون از این پروژه خبر بدی محسوب می شود، چون او بهترین شخص برای ساختن این فیلم است، اما متاسفانه چنین اتفاقی قرار نیست رخ دهد. البته مارول بزودی یک جایگزین برای او پیدا می کند، ‌ولی Doctor Strange 2 هرگز فیلمی نمی شود که قرار بوده باشد.

همچنین بخوانید | دنیای سینمایی مارول؛ Doctor Strange 2 ظاهرا وضعیت چندان خوبی ندارد

حال، از آنجا که مدت زمان خیلی زیادی تا ورود Doctor Strange 2 به گیشه باقی نمانده، مارول باید یک کارگردان مناسب برای جلو بردن این فیلم پیدا کند و سپس استارت فاز تولیدش را به موقع بزند. در این شرایط، یک خلاصه داستان از دومین فیلم انفرادی دکتر استرنج منتشر شده که باز هم از سنگ‌های ابدیت صحبت می کند و نمی دانیم تا چه اندازه می تواند واقعی باشد. در این خلاصه داستان غیررسمی آمده که «بعد از حوادث Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: پایان بازی)، دکتر استفن استرنج در تلاش است تا سنگ زمان را پیدا کند، اما یک دوست قدیمی که اکنون تبدیل شده به یک دشمن، مانع عملی شدن برنامه های او می شود و موجب می گردد تا استرنج یک شیطان غیرقابل تصور را آزاد کند».

دکتر استرنج ۲

این خلاصه داستان خیلی کوتاست، ولی حاوی مقدار زیادی اطلاعات می باشد. مثلا [با فرض اینکه واقعیت دارد] گفته که دکتر استرنج سعی دارد سنگ زمان را پیدا کند، در حالی که تانوس (جاش برولین) سنگ های ابدیت را نابود کرد، پس دکتر مجبور است برای پس گرفتن سنگ زمان از دستگاه سفر در زمان انتقام‌جویان استفاده کند و به گذشته برود و سپس با سنگ بازگردد، یا اینکه به یک خط زمانی متناوب سفر کند و این سنگ‌ را بدست آورد؛ شاید هم او راهی پیدا کرده تا تک به تک اتم های این سنگ را کنار هم قرار دهد و آن را به شکل اصلی‌اش بازگرداند.

همچنین بخوانید | خلاصه داستان فیلم مارولی Eternals (ابدی‌ها) منتشر شد؛

در ادامه هم به یک دوست قدیمی اشاره شده که اکنون دشمن دکتر استرنج است، و این می تواند به شخصیت های مختلفی اشاره داشته باشد. مثلا ممکن است منظورش بارون موردو (چیویتل اجیوفور) باشد که در قسمت قبلی هم شاهد حضورش بودیم، یا شاید هم به جادوگر سرخ اشاره دارد، با وجود اینکه او یک دوست قدیمی نیست. البته امکانش وجود دارد که تاکنون با این شخصیت ملاقات نکرده باشیم و شخصیتی کاملـا جدید باشد. و یک شیطان غیرقابل تصور هم اصلا بعید نیست کابوس (Nightmare) از آب درآید.

اکران Doctor Strange ۲ قرار است از تاریخ هفتم مِی ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) آغاز شود، امیدواریم کناره‌گیری دریکسون در نهایت بر روی این تاریخ تاثیری نگذارد. منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline