تاکنون‌ فیلم‌نامه‌ای برای Doctor Strange 2 نوشته نشده است؛

اولین نویسنده Doctor Strange in the Multiverse of Madness (دکتر استرنج در چندجهانی جنون) فاش کرده که او و اسکات دریکسون قبل از اینکه این پروژه را ترک کنند حتی اولین نسخه فیلم‌نامه آن را تکمیل نکرده بودند. مارول طی تابستان و در همایش بین المللی کامیک-کان سن دیگو (SDCC 2019) اعلام کرد که دومین فیلم انفرادی دکتر استرنج Doctor Strange in the Multiverse of Madness نام دارد، همچنین تایید شد که اسکات دریکسون (کارگردان قسمت اول) برای کارگردانی آن بازمی‌گردد. اما این فیلم‌ساز در ماه گذشته به دلیل اختلاف‌هایی که با مارول پیدا کرد، تصمیم به ترک این پروژه گرفت.

بعد از خروج آقای دریکسون، سم‌ ریمی (سه‌گانه Spider-Man) با مارول وارد مذاکره شد که هنوز معلوم نیست به چه نتیجه‌ای رسیده‌اند، در این میان مایکل والدرون هم به پروژه Doctor Strange in the Multiverse of Madness پیوست تا در نگارش فیلم‌نامه آن به کارگردان آینده کمک کند، او نویسنده اصلی سریال Loki محصول سرویس استریم دیزنی پلاس است.‌ بندیکت کامبربچ قرار است باری دیگر در نقش دکتر استرنج ظاهر شود، الیزابت دولسن نیز در این فیلم حضور دارد، برای بازی در نقش جادوگر سرخ.

همچنین بخوانید | چرا سم ریمی یک انتخاب عالی برای کارگردانی Doctor Strange 2 است؟

در توییتر، رابرت کرگیل نویسنده فیلم‌نامه قسمت اول Doctor Strange که قرار بود Multiverse of Madness را هم بنویسد، با انتشار یک توییت در جهت آگاه کردن طرفداران فاش کرد که او و دریکسون فرصتی پیدا نکردند تا فیلم‌نامه‌ای برای این عنوان بنویسند، در نتیجه نویسنده جدید و کارگردان بعدی قرار نیست کار آنها را ادامه دهند، چون کاری انجام ندادند. این در حالی است که ما تصور می‌کردیم کرگیل و دریکسون کار بر روی فیلم‌نامه را آغاز کرده‌اند، پس اختلاف دریکسون و مارول بر روی ایده‌هایی بوده که دو طرف برای Doctor Strange in The Multiverse of Madness داشته‌اند، ولی چیزی جایی ثبت نشد.

doctor strange 2

یکی از علت‌هایی که تصور می‌کردیم فیلم‌نامه Doctor Strange in the Multiverse of Madness در حال نگارش است این بود که شایعه‌های مختلفی در مورد شخصیت‌های حاضر در آن وجود داشت و به نظر می‌رسید که بطور جدی کار بر روی آن را آغاز کرده‌اند. در این میان بزرگ‌ترین شایعه مربوط به شخصیت شرور اصلی فیلم است، که ظاهرا کابوس (Nightmare) خواهد بود، اما شنیده‌ایم که چیویتل اجیوفور هم برای بازی در نقش موردو بازمی‌گردد و می‌تواند شروری باشد که دکتر استرنج در مقابلش قرار می‌گیرد. در این میان تایید شده که ریچل مک‌آدامز برای بازی در نقش کریستین پالمر بازنمی‌گردد.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه (و غیررسمی) از Black Widow درباره هویت شرور فیلم، حضور مرد آهنی و…

با توجه به اینکه Doctor Strange in the Multiverse of Madness قرار است در بهار ۲۰۲۱ راهی گیشه شود، خیلی عجیب است که می‌شنویم دریکسون کار بر روی فیلم‌نامه را آغاز نکرده بود. والدرون همین چند روز قبل بعنوان نویسنده این فیلم معرفی شد، ولی احتمالش وجود دارد که از قبل مشغول کار بر روی فیلم‌نامه Doctor Strange 2 بوده باشد. اینطور که شنیده‌ایم مارول قصد دارد Multiverse of Madness را طبق برنامه تولید و سپس اکران کند، برای انجام این کار فیلم‌نامه بابد بزودی تکمیل شود. هنوز خیلی زود است که بخواهیم در مورد خوب یا بد بودن Doctor Strange in the Multiverse of Madness حدس بزنیم، اما این تغییرات ناگهانی باعث ایجاد نگرانی در دل طرفداران شده است.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline