فیلم Doctor Strange 2 صاحب نویسنده شد؛

طبق تازه ترین گزارش ها، خانم جیدا بارتلِت توسط مارول استخدام شده تا یک فیلمنامه برای Doctor Strange in the Multiverse of Madness (دکتر استرنج در چندجهانی جنون) بنویسد؛ حالا که فاز سوم دنیای سینمایی مارول (MCU) بطور رسمی به پایان رسیده، مارول این روزها به شدت مشغول برنامه ریزی برای فاز چهارم است. تا این لحظه، فاز تولید Black Widow (بیوه سیاه) به پایان رسیده و تصویربرداری Eternals (ابدی ها) به تازگی آغاز شده، که هر دو قرار است در سال ۲۰۲۰ راهی گیشه شوند. بنابراین باید مقدمات شروع تولید فیلم های ۲۰۲۱ را آغاز کنند، که ادامه Doctor Strange یکی از همین فیلمهاست.

طی همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال (SDCC 2019) بود که مارول بطور رسمی تایید کرد Doctor Strange 2 ساخته می شود و بندیکت کامبربچ قرار است باری دیگر شخصیت دکتر استرنج را به تصویر بکشد. اسکات دریکسون کسی بود که قسمت اول را کارگردانی کرد و حالا برای جلوی دوربین بردن ادامه بازگشته است، باید اشاره کنیم که در این فیلم شاهد حضور واندا ماکسیموف ملقب به جادوگر سرخ (با بازی الیزابت اولسن) هم خواهیم بود، البته قبل از Doctor Strange 2 در سریال WandaVision با وی ملاقات خواهیم کرد. طبق تایید مارول، این فیلم در ماه مِی سال ۲۰۲۱ راهی گیشه می شود، پس باید طی نیمه نخست سال آینده میلادی (یعنی تا قبل از پایان تیر ماه ۹۹) استارت تولید آن را بزنند.

همچنین بخوانید | گزارش: Doctor Strange 2 می تواند مهم ترین فیلم دنیای سینمایی مارول باشد!

حال اینطور که به نظر می رسد، مارول فعلا در فکر تکمیل شدن فیلمنامه این اثر است، چونکه تایید شده جیدا بارتلِت توسط این کمپانی استخدام شده تا یک فیلمنامه برای Doctor Strange in the Multiverse of Madness بنویسد. ما در حال حاضر خبر نداریم که نقش او در نگارش این اسکریپت تا چه اندازه پررنگ خواهد بود؛ مثلا قرار است کل فیلمنامه را به تنهایی بنویسد؟ یا اینکه با همکاری آقای دریکسون آن را می نویسد؟ و شاید هم یک فیلمنامه تکمیل شده وجود داشته باشد و بارتلِت مامور شده تا آن را بازنویسی کند. باید بدانید که این خانم نویسنده تاکنون تجربه نگارش یک فیلمنامه کامل را نداشته است و Doctor Strange 2 در حقیقت حکم یک شروع را برای او دارد.

جیدا بارتلِت doctor strange 2

استخدام جیدا بارتلِت برای نگارش یا ویرایش فیلمنامه تایید می کند که داستان فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness در حال حاصر تکمیل شده است. قبلا گزارش های مختلف ادعا کرده بودند که رابرت کرگیل (او قسمت اول را با همکاری دریکسون نوشت) قرار است برای نگارش ادامه بازگردد. دخالت این نویسنده در پروژه ادامه هنوز بطور رسمی تایید نشده، پس ممکن است هیچوقت هم تایید نشود. او قبلا در صحبت هایش اشاره کرده بود که طبق ایده ای که با دریکسون دارد نایتمر (Nightmare) شرور اصلی Doctor Strange 2 خواهد بود، ولی اگر جیدا بارتلِت نقش مهمی در نگارش فیلم‌نامه‌ این اثر داشته باشد، بعید نیست که یک سری تغییرات در ایده مطرح شده ایجاد کند.

همچنین بخوانید | گزارش: Doctor Strange 2 اولین فیلم ترسناک دنیای سینمایی مارول است!

بعد از پایان یافتن ۲۰۱۹ و از راه رسیدن سال جدید، باید منتظر باشیم تا فیلمبرداری Doctor Strange in the Multiverse of Madness هم آغاز شود، این اتفاق در اصل باید طی ماه های ابتدایی ۲۰۲۰ رخ دهد. مارول تایید کرده که سریال WandaVision قرار است در بهار ۲۰۲۱ توسط سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر شود، فیلم Doctor Strange 2 هم در تاریخ هفتم مِی ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) پا به گیشه خواهد گذاشت.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.