فیلم‌ ترسناک Don’t Breathe 2 صاحب کارگردان و تاریخ شروع تولید شد؛

بطور رسمی تایید شده که فیلم‌برداری Don’t Breathe 2 (نفس نکش) قرار است بهار ۲۰۲۰ آغاز شود، Rodo Sayagues که در نگارش قسمت اول دخالت داشت این فیلم را کارگردانی می کند و استیون لانگ نیز برای بازی در نقش نورمن نوردْسْتروم ملقب به مرد کور بازمی‌گردد. Don’t Breathe در سال ۲۰۱۶ روی پرده رفت، خانم جین لوی در این فیلم شخصیتی به نام راکی را به تصویر کشید، یک زن جوان از دیترویت که به کمک دوستان خودش تلاش می کند تا به خانه یک مرد نابینا دست‌برد بزند، تا بتواند خودش و خواهرش را از وضعیت نامناسب زندگیشان نجات دهد. اما زمانی که سرقت را آغاز می کنند، راکی و دوستانش متوجه می شوند که هدف خطرناکی را انتخاب کرده اند، چون نورمن یک نابینای معمولی نیست و خانه خودش را برای آنها تبدیل به یک جهنم واقعی می کند.

فیلم سینمایی ترسناک Don’t Breathe منتقدین را تحت تاثیر قرار داد و مورد تحسین آنها قرار گرفت، در نتیجه از نظر هنری یک موفقیت برای سازندگان خودش بود. در گیشه نیز طبق انتظار با استقبال خوبی روبرو شد و توانست ۱۵۷ میلیون دلار بفروشد که با توجه به بودجه تولید ۱۰ میلیون دلاری‌اش، Don’t Breathe را تبدیل کرد به یک موفقیت تجاری. در نتیجه کسب این موفقیت ها، و همچنین پایانی که داشت، کاملا قابل انتظار بود که قرار است یک روزی صاحب یک ادامه شود. در نتیجه، Don’t Breathe 2 خیلی زود چراغ سبز گرفت و توسعه آن آغاز شد، ولی روند توسعه این فیلم به اندازه‌ای که انتظار داشتیم سریع پیش نرفت.

همچنین بخوانید | سریال ترسناک Chucky به شبکه Syfy می آید؛ خلاصه داستان رسمی منتشر شد

اما حالا، اینطور به نظر می رسد که Don’t Breathe 2 قرار است واقعا ساخته شود؛ چون طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، فاز تولید این فیلم طی بهار ۹۹ آغاز خواهد شد و Sayagues کسی است که بعنوان کارگردان ادامه Don’t Breathe را جلوی دوربین می برد، او فیلم‌نامه قسمت اول را با همکاری کارگردانش فده آلوارز (دختری در تار عنکبوت) نوشته بود و حالا قرار است خودش کارگردانی را تجربه کند. در مورد داستان هم گفته شده که در آغاز داستان قسمت دوم چند سالی از وقایع قبلی گذشته و مرد نابینا در سکوت مشغول زندگی کردن است، تا اینکه گناهان گذشته‌اش سراغش می آیند.

فیلم Don't Breathe 2

آقای آلوارز بعد از اکران قسمت اول، بارها به ایده هایی که برای Don’t Breathe 2 داشت اشاره کرد و گفت که قرار است یک فیلم کاملا متفاوت باشد. ما در پایان فیلم ۲۰۱۶ دیدیم که راکی و خواهرش قصد داشتند به لس آنجلس سفر کنند، در حالی که راکی متوجه می شود مرد نابینا از درگیری جان سالم بدر برده و در بیمارستان بستری شده است. در این لحظه تصور کردیم که اگر قسمت دومی ساخته شود، نورمن در آن برای شکار راکی تلاش خواهد کرد، اما ظاهرا Don’t Breathe 2 قرار نیست این موضوع را دنبال کند و راکی نیز قرار است با آرامش به زندگی خودش ادامه دهد. ما در این ادامه داستان نورمن را دنبال خواهیم کرد، و ظاهرا او قرار است باری دیگر در خانه اش با مهاجمان روبرو شود.

همچنین بخوانید | فاز تولید فیلم ترسناک جدید جیمز وان به پایان رسید؛ (Malignant)

فیلم Don’t Breathe 2 هنوز صاحب تاریخ اکران نشده و تا این لحظه اطلاعاتی از دیگر بازیگران حاضر در آن به دست ما نرسیده، اما با توجه به اینکه فاز تولید قرار است بهار ۲۰۲۰ آغاز شود بعید نیست اوایل ۲۰۲۱ پا به گیشه بگذارد؛ منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline