سریال Doom Patrol: اولین نگاه به برندن فریزر در نقش Robotman

کمپانی DC به طرفداران Doom Patrol این امکان را داد تا نخستین نگاه خودشان را به برندن فریزر در نقش Robotman (روبوت من) داشته باشند؛ البته طرفداران حاضر در همایش کامیک کان نیویورک. سریال Doom Patrol داستان گروهی از ابرقهرمانان را دنبال می کند که همگی در پی حوادثی وحشتناک قدرت های خودشان را به دست آورده اند، اما در عوض ترسناک و از جامعه طرد شده اند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بد نیست اشاره کنیم وقایع سریال Doom Patrol در دنیایی اتفاق می افتد که شخصیت های سریال Titans (تایتان ها) در آن زندگی می کنند؛ در حقیقت این سریال حکم یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ را برای Titans دارد و شخصیت های آن نخست در فصل اول این سریال معرفی خواهند شد.

معرفی تیم دووم پاترول به سال های ۶۰ میلادی بازمیگردد، اما طی این شش دهه تیم رنگ تغییرات زیادی را به خودش دیده و شاهد معرفی ابرقهرمان های جدید بوده ایم. اما Robotman همواره عضوی از تیم بوده، و قرار است همینطور هم باقی بمانـد. وقتی کـه DC سریال Doom Patrol را برای سرویس استریم خودش معرفی کرد، در ذهن طرفداران یک سوال ایجاد شد؛ اینکه چه کسی قرار است نسخه لایو-اکشن این شخصیت را به تصویر بکشد.

همچنین بخوانید | مت بامر برای ایفای نقش Negative Man به سریال Doom Patrol پیوست

آوریل بالبی (دو مرد و نصفی) کسی است که شخصیت Elasti-Woman را به تصویر می کشد، او نخست در سریال Titans معرفی خواهد شد. از دیگر ستارگان Doom Patrol هم باید به دایان گررو (نارنجی مد جدید است) در نقش Crazy Jane، برندن فریزر (بازگشت مومیایی) در نقش Robotman، جویون وید در نقش Cyborg، تیموتی دالتون در نقش رئیس گروه و مت بامر در نقش Negative Man اشاره کنیم. ما پیش از این بواسطه تصاویر پشت صحنه موفق به مشاهده ظاهر تعدادی از قهرمان های سریال شده ایم، اما تصویر زیر بهترین نگاه ماست به یکی از شخصیت های Doom Patrol که طی همایش کامیک کان فاش شده:

Robotman

این عکس توسط DCUTitans در توییتر به اشتراک گذاشته شده، در آن می توانیم برندن فریزر را مشاهده کنیم که روی استیج ایستاده است. در پشت سر او، می بینیم که یک مقایسه بین نسخه کمیک بوکی و لایو-اکشن Robotman صورت گرفته. بر پایه چیزی که از این تصویر متوجه می شویم، نسخه Doom Patrol شخصیت مورد بحث ما شباهت زیادی به شمایل کمیک بوکی خودش دارد، مخصوصا ژاکت چرمی که همواره می پوشد.

همچنین بخوانید | سریال Swamp Thing قرار است یک لایو-اکشن درجه R باشد!

در انتها باید اشاره کنیم Doom Patrol تنها یکی از سریال های است که کمپانی DC قصد دارد آن را از طریق سرویس استریم خودش به دست طرفداران برسانـد. آنها اکنون در حال کار بر روی مجموعه تلویزیونی Swamp Thing (ﺳﻮﺍﻣﭗ ﺗﯿﻨﮓ) هستند، به همراه انیمیشن سریالی Harley Quinn در کنار فصل سوم به شدت مورد انتظار Young Justice. اما تمام این ها تازه مربوط به شروع ماجراست، چون DC Universe قرار است کاوش خیلی عمیق تری در شخصیت های کتابهای مصور کمپانی DC Comics داشته باشد، پس در آینده شاهد تولید سریال و فیلم های خیلی زیادی خواهیم بود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.