فصل دوم Doom Patrol بطور رسمی توسط DC Universe تایید شد؛

فصل دوم سریال لایو-اکشن Doom Patrol بطور رسمی تایید شد؛ فصل جدید این سریال نه تنها مثل فصل قبلی از طریق سرویس استریم DC Universe به دست طرفداران می رسد، بلکه کاربران HBO Max هم می توانند به آن دسترسی داشته باشند. سرویس استریم WarnerMedia قرار است اوایل سال آینده میلادی شروع بکار کند. بیشتر بازیگرهای اصلی سریال Doom Patrol در یکی از اپیزودهای Titans معرفی شدند، سپس بعد از به پایان رسیدن پخش فصل اول این سریال، خودشان با یک نمایش لایو-اکشن اختصاصی بازگشتند.

دووم پاترول نام یک گروه ابرقهرمانی است که تمام اعضای آن دچار حوادثی وحشتناک شده اند، این اتفاق های عجیب و غریب آنها را تبدیل به انسان هایی وحشتناک کرده که دیگر جایی در جامعه ندارد؛ در این میان یک دانشمند به نام دکتر نایلز آنها را دور هم جمع کرده است. کلایف استیل یک راننده ماشین های مسابقه ای بود که بعد از تصادفی مرگبار فقط مغزش نجات پیدا می کند، پس نایلز برایش یک بدن رباتی می سازد؛ لری ترینر یک خلبان بود که طی یک پرواز آموزشی با موجودی که از انرژی منفی ساخته شده برخورد می کند و بعد از ترکیب شدن با این موجود دچار سوختگی شدیدی می شود؛ ریتا فایر یک بازیگر مشهور هالیوودی بود که بعد از برخورد با ماده ای سمی بدنش می تواند تبدیل به یک توده ژله مانند کشدار شود؛ و جین دیوانه که بیماری چند شخصیتی دارد و در کودکی مورد آزار و اذیت پدرش قرار گرفته، هر کدام از شخصیت های او قدرت فراانسانی خاصی دارند.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع پخش فصل دوم سریال Titans اعلام شد؛

ما اصلا انتظار شنیدن این خبر را نداشتیم، ولی طی پنل DC Universe در همایش کامیک-کان سن دیگو بطور رسمی فاش شد که فصل دوم سریال Doom Patrol قرار است ساخته شود، و در یکی از روزهای سال ۲۰۲۰ به دست طرفداران خواهد رسید. این برای طرفداران سریال خبری فوق العاده محسوب می شود، مخصوصا با توجه به اینکه DC Universe یکی از سریال های خودش، Swamp Thing، را بعد از انتشار تنها یک اپیزود لغو کرده است. ما نیز، انتظار داشتیم که خبر لغو شدن Doom Patrol را بشنویم، ولی برخلاف انتظارمان برای فصل دوم خودش تمدید شده است.

Doom patrol فصل دوم

تقریبا همه کسانی که سریال Doom Patrol را تماشا کرده اند بدون شک متوجه شباهت های گروه دووم پاترول با تیم مردان ایکس شده اند؛ انسان هایی دارای قدرت های فراانسانی که توسط یک مرد ویلچرنشین نابغه دور هم جمع می شوند. البته اگر بخواهیم از نظر شهرت مقایسه کنیم بدون شد مردان ایکس چند قدم جلوتر هستند، ولی به لطف سریال Doom Patrol اکنون بسیاری از مردم گروه دووم پاترول را بخوبی می شناسند. باید ادعا کنیم که واقعا یکی از متفاوت ترین سریال های کمیک بوکی جهان است، هم از نظر کیفیت و هم از نظر هنری (فیلمنامه، کارگردانی و انتخاب بازیگر). اگر بخواهیم Doom Patrol را با دیگر سریال های DC مقایسه کنیم، مطمئن باشید که در مقابل همه آنها حرف هایی برای گفتن دارد.

همچنین بخوانید | نویسنده سریال Doom Patrol از فصل دوم و درسهایی که از Supernatural گرفته می گوید؛

بدون در نظر گرفتن این مقایسه ها و خب یا بد بودن ها، خوشحالیم که Doom Patrol بلاخره برای فصل دوم تمدید شده؛ چون فصل اول بیشتر تمرکز خودش را بر روی بازگو کردن داستان خاستگاه شخصیت های اصلی قرار داده بود، ولی حالا می توانند با خیال راحت یک شرور قدرتمند را در مقابل گروه دووم پاترول قرار دهند. پس، منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.