اطلاعاتی تازه از فصل دوم Doom Patrol به نقل از نویسنده سریال؛

زمانی که فصل اول Titans توسط سرویس استریم DC Universe منتشر شد، با تماشای اولین اپیزود متوجه شدیم که با یکی از بهترین سریال های ﺩﯼﺳﯽ طرف هستیم؛ این سریال از نظر کیفیت، صحنات اکشن و همچنین جلوه های ویژه اش حداقل یک درجه بالاتر از دیگر سریال های ﺩﯼﺳﯽ است، اما زمانی که Doom Patrol از راه رسید، نظر بسیاری از طرفداران تغییر کرد. قصد نداریم از آن بعنوان بهترین سریال ساخته شده توسط ﺩﯼﺳﯽ یاد کنیم، ولی نسبت به Titans بهتر بوده و به جرات می توانیم بگوییم که یکی از جالب ترین سریال های ژانر ابرقهرمانی است.

البته Swamp Thing هم حرف های زیادی برای گفتن دارد، و حیف که از راه نرسیده لغو شد و قرار نیست فصل دوم آن ساخته شود. بعد از اینکه لغو شد، ما چیزهایی شنیدیم در رابطه با اوضاع نچندان مناسب سرویس استریم DC Universe و به همین دلیل برای بسیاری از طرفداران تبدیل به سوال شد که آیا Doom Patrol قرار است صاحب فصل دوم شود؟؟ درست در شرایطی که تصور می کردیم این سرویس نهایتا تا اوایل ۲۰۲۰ زنده باقی می ماند، طی پنل DC Universe در همایش کامیک-کان سن دیگو بطور رسمی فاش شد که فصل دوم سریال Doom Patrol قرار است ساخته شود، و در یکی از روزهای سال ۲۰۲۰ به دست طرفداران خواهد رسید.

همچنین بخوانید | فصل دوم Titans: نگاهی تازه به سوپربوی، ویرانگر و دث‌استروک

یکی از جذابیت های اصلی Doom Patrol شخصیت های آن است، هر کدام از آنها درگیر یک حادثه تلخ شده اند و به دنبال آسیب زیادی که به آنها وارد شده، دیگر جایی در جامعه ندارند. چون همه مردم نگاهی عجیب به اعضای این تیم دارند، توسط یک دکتر (دیوانه) گرد هم می آیند و یک گروه ابرقهرمانی را شکل می دهند. البته در فصل نخست کار خاصی نکردند و فقط سرگذشت آنها به نمایش گذاشته شد، به همین دلیل هم واقعا لازم بود که صاحب فصل دوم شود. حال، یک سوال بزرگ داریم؛ اینکه در فصل بعدی قرار است چه اتفاق هایی رخ دهد؟ جـواب دقیقی برای این سوال نداریم و فقط می توانیم با اطمینـان بگوییم که بهتر و مهیج تر از فصل اول خواهد بود.

Doom patrol

جرمی کارور نویسنده اصلی (به اصطلاح شورانر) سریال Doom Patrol است، او بتازگی طی یک مصاحبه در رابطه با فصل دوم و اینکه طرفداران باید انتظار چه چیزهایی را داشته باشند صحبت کرده است. ما در پایان فصل نخست دیدیم که اعضای تیم توانستند آقای هیچکس (با بازی Alan Tudyk) را شکست دهند، آنها رئیس (Timothy Dalton) را تا حدودی بخشیدند، در انتهای فصل هم با دختر نایلز، که دوروتی نام دارد ملاقات کردیم. اگر به یاد داشته باشید، بچه های دووم پاترول نایلز و دخترش را نجات دادند؛ با وجود اینکه برایشان فاش شده بود نایلز عامل اصلی تمام بدبختی و نابود شدن زندگی آنها بوده است.

وقتی که فاش شد رئیس بخاطر اهداف کاملا شخصی خودش زندگی چند نفر را نابود کرده، واقعا شوکه شدیم و افشاسازی بزرگی بود. حال ما می دانیم که این حقیقت قرار است نقش مهمی را در وقایع فصل دوم ایفـا کند. طبق صحبت های جرمی کارور، اعضای تیم طی فصل پیش رو باید با احساس خودشان نسبت به این حقیقت کنار بیایند. از طرفی، فصل دوم بیشتر بر محور دوروتی و قدرت های شگفت انگیز او می چرخد، قدرت هایی که نایلز توضیحی برایشان ارائه ندارد ولی خیلی واضح فاش کرده که محافظت از او دلیل اصلی شروع آزمایش بر روی جاودانگی بوده است.

همچنین بخوانید | تریلر سریال Harley Quinn (هارلی کویین) توسط DC Universe منتشر شد؛

با این حساب، اعضای تیم به همراه نایلز باید از دوروتی محافظ کنند، و همچنین راهی برای کنترل قدرت های او بیابند تا جلوی نابودی دنیا را بگیرند. ولی قبل از هر کاری، آنها باید با یک مشکل بزرگ دیگر دست و پنجه کنند؛ اگر به یاد داشته باشید در انتهای فصل نخست دیدیم برای اینکه بتوانند وارد یک نقاشی شوند مجبور شدند تغییر سایز دهند، و وقتی هم به دنیای واقعی بازگشتند تغییری در وضعیت آنها ایجاد نشد، به همین دلیل اکنون اندازه یک بند انگشت هم نیستند. پس این یک مشکل است که در فصل دوم باید حلش کنند!! — بر پایه صحبت های نویسنـده سریال.

فصل دوم Doom Patrol در یکی از روزهای ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد، پس منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.